Toveř - 2013 -

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 09. 2013 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břevenec OL 17,48 17,36 17,48
2.  Plinkout OL 17,85 17,85 17,52
3.  Cholina OL 17,93 17,74 17,93
4.  Loučany OL 18,23 18,23 17,48
5.  Domamyslice PV 18,23 18,23 17,92
6.  Oskava Nemrlov SU 18,30 18,30 17,88
7.  Dětkovice A PV 18,86 18,86 18,75
8.  Ludéřov OL 18,88 18,88 18,41
9.  Dětkovice B PV 19,05 19,05 18,20
10.  Svésedlice OL 19,13 19,00 19,13
11.  Nová Dědina OL 19,16 19,12 19,16
12.  Chválkovice OL 19,21 19,14 19,21
13.  Měrotín OL 19,40 19,40 19,18
14.  Dolní Libina SU 19,47 18,40 19,47
15.  Olešnice OL 19,76 19,76 18,63
16.  Tovéř OL 20,75 19,01 20,75
17.  Šumvald OL 22,32 20,59 22,32
18.  Hlubočky OL 25,74 24,32 25,74
19.  Haňovice OL 31,86 31,63 31,86
20.  Dolany OL NP NP NP
20.  Pavlov SU NP NP NP
20.  Mostkov SU NP NP NP
20.  Janovice BR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 18,97 18,97 18,79
2.  Ludéřov OL 19,80 19,80 19,15
3.  Dětkovice PV 19,87 19,09 19,87
4.  Haňovice OL 21,06 20,25 21,06
5.  Olešnice OL 21,52 21,52 18,98
6.  Loučany OL 24,06 24,06 17,84
7.  Šumvald OL 25,18 25,18 22,43
8.  Bělkovice-Lašťany OL 36,28 20,80 36,28
9.  Chválkovice OL 54,43 48,63 54,43
10.  Nová Dědina OL 61,04 18,30 61,04

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Libina SU18,9718,7918,972013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,9719,1719,172014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Ludéřov OL19,8019,1519,802013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dětkovice PV19,0919,8719,872013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nová Dědina PV20,2519,3120,252014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chválkovice Chvádrož OL21,0119,3221,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Haňovice OL20,2521,0621,062013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Olešnice OL21,5218,9821,522013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Ludéřov OL19,3521,6121,612014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Haňovice OL19,0022,1822,182014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Loučany OL24,0617,8424,062013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dolany OL24,2722,4024,272014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Šumvald OL25,1822,4325,182013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Šumvald OL25,7026,0626,062014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hlubočky OL27,2426,7427,242014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bělkovice-Lašťany OL20,8036,2836,282013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chválkovice OL48,6354,4354,432013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nová Dědina OL18,3061,0461,042013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Olešnice OL--NP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Ludéřov - Muži

18,88https://youtu.be/StZrOFM4oKg Lukáš Navrátil

Svésedlice - Muži

19,13https://youtu.be/hdU5YkH7pqw SDH Svésedlice

Ludéřov - Ženy

19,80https://youtu.be/-Y59Ykq6jGc Lukáš Navrátil
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/27 Toveř, OL,
HE
2009/09/26 Toveř, OL,
HE
2013/09/28 Toveř -,
HE
2014/09/27 Toveř, O pohár
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře