Třeština (SU) 2021 - ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/
Kdy: 18. 09. 2021 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velká Bystřice OL 15,49 15,49 14,66
2.  Janovice BR 15,50 15,50 14,74
3.  Domamyslice PV 15,67 15,50 15,67
4.  Mladeč OL 15,82 15,82 15,74
5.  Kožušany OL 15,93 15,43 15,93
6.  Bílovice PV 15,97 15,97 14,52
7.  Střelice OL 15,99 15,61 15,99
8.  Měrotín B OL 16,29 16,29 15,81
9.  Třeština SU 16,65 16,16 16,65
10.  Bezděčí u Trnávky SY 16,66 16,50 16,66
11.  Velké Kunětice JE 16,83 16,83 16,77
12.  Dolní Libina SU 17,22 17,22 16,57
13.  Nová Dědina OL 17,40 17,40 17,34
14.  Brníčko SU 17,47 17,47 17,15
15.  Bezděčí u Trnávky B SY 17,71 17,71 16,49
16.  Štíty SU 17,94 16,66 17,94
17.  Krasice - Prostějov PV 18,07 18,07 17,87
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Studnice CR 18,17 18,17 16,36
19.  Bludov SU 18,30 18,30 18,18
20.  Dolní Studénky SU 18,61 17,82 18,61
21.  Olšany u Prostějova PV 19,08 19,08 18,13
22.  Olešnice X OL 19,28 19,28 18,94
23.  Nový Malín SU 21,18 21,18 19,81
24.  Těšetice Ratašice OL 21,28 20,93 21,28
25.  Břidličná BR NP NP NP
25.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
25.  Přáslavice OL NP NP NP
25.  Měrotín OL NP NP NP
25.  Kosov SU NP NP NP
25.  Radíkov OL NP NP NP
25.  Tošodry fire team NJ NP NP NP
25.  Suchonice OL NP NP NP
25.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
25.  Sobotín SU NP NP NP
25.  Ludéřov OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Odry NJ 17,73 16,84 17,73
2.  Haňovice OL 17,88 17,88 17,21
3.  Dolní Libina SU 17,92 17,92 16,96
4.  Kosov SU 18,53 18,53 18,47
5.  Vojnice OL 18,69 18,69 17,69
6.  Měrotín OL 18,74 18,39 18,74
7.  Hrabišín SU 19,02 19,02 18,37
8.  Světlá Hora BR 19,27 19,15 19,27
9.  Cholina OL 19,53 19,27 19,53
10.  Blatec OL 19,68 19,68 19,60
11.  Bezděčí u Trnávky SY 19,81 18,80 19,81
12.  Pavlov SU 20,02 19,38 20,02
13.  Kožušany OL 20,04 20,04 19,81
14.  Senetářov BK 20,21 20,21 20,04
15.  Šumvald OL 20,52 20,52 20,33
16.  Přáslavice OL NP NP NP
16.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
16.  Dub nad Moravou OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Kunětice JE16,8316,7716,832021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Libina SU17,2216,5717,222021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Dědina OL17,4017,3417,402021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Brníčko SU17,4717,1517,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Měrotín OL18,3918,7418,742021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hrabišín SU19,0218,3719,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Světlá Hora BR19,1519,2719,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Cholina OL19,2719,5319,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Blatec OL19,6819,6019,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bezděčí u Trnávky SY18,8019,8119,812021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Krasice - Prostějov PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pavlov SU19,3820,0220,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kožušany OL20,0419,8120,042021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Senetářov BK20,2120,0420,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Šumvald OL20,5220,3320,522021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice B PV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dub nad Moravou OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře