Třeština (SU) 2024 - ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100057236928565
Kdy: 14. 09. 2024 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: ONL

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV14,6415,0815,082023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV14,8515,2015,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Třeština SU14,7815,2615,262023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolany OL15,2615,1015,262023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,5315,3215,322023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU15,1715,3315,332023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janovice BR15,4315,4915,492023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR14,8815,5015,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Měrotín OL15,6615,6915,692022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Brníčko SU15,7215,8315,832023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice CPV15,5515,8915,892022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OL15,4216,2016,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Starý Jičín NJ15,6316,3316,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice C OdpadPV16,3416,2116,342023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Budíkovice TR15,8816,1216,122022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Stará Říše JI16,2116,2716,272022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Odry NJ16,2716,2816,282023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pšánky HK16,3115,9316,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Olešná HB16,3516,1416,352022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hrabišín SU17,0617,2217,222023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Plumlov PV16,8717,2217,222022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Haňovice OL17,1817,2617,262022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Ploukonice SM16,7717,3417,342022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hrabišín SU17,3717,2217,372022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Dědina OL17,4217,2817,422023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice C UO17,1517,5917,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Benetice TR16,6117,6217,622022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dolní Libina SU17,7017,5117,702023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Plumlov PV17,8616,6417,862022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dolany OL17,6217,9217,922023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Soběsuky B PV17,9817,9117,982023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Krasice - Prostějov PV17,2917,9917,992022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dolní Libina SU18,0217,0918,022022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Měrotín OL17,4118,1318,132022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dětkovice VY18,1018,1718,172022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, 10.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B),Ženy + VC Veteráni
VCOS
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/13 Třeština, 10. kolo BIOMAC HE - Třeština (3B)
BIOMAC HE
2023/08/13 Třeština, Třeština - VC HOLBA CUP Muži(3B), Ženy, Veteráni
VCOS
2023/09/16 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře