Troubelice 2017 - Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  http://sdh.troubelice.cz/
Kdy: 26. 08. 2017 20:00
Kontakt:   delegát ONL: Zmeškal Petr
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 15,24 15,24 14,30
2.  Domamyslice Dvojka PV 15,80 15,41 15,80
3.  Janovice BR 15,92 15,92 15,62
4.  Ráječek SU 16,05 15,15 16,05
5.  Tršice OL 16,32 16,20 16,32
6.  Pavlov-výběr SU 16,50 15,88 16,50
7.  Olešnice OL 16,62 14,80 16,62
8.  Břevenec OL 16,70 16,70 15,20
9.  Svésedlice OL 17,20 16,79 17,20
10.  Dolany A OL 17,70 17,61 17,70
11.  Otaslavice PV 18,27 17,99 18,27
12.  Střelice OL 18,34 18,34 16,07
13.  Kožušany OL 19,11 15,93 19,11
14.  Troubelice OL 20,06 17,65 20,06
15.  Stará Ves BR 21,63 21,63 18,55
16.  Podolí PR 22,90 22,90 22,56
17.  Nový Malín SU 24,02 24,02 22,52
18.  Rohle SU 24,10 24,10 20,65
19.  Lošov OL 30,27 30,27 18,55
20.  Grygov OL 33,58 33,58 32,77
21.  Chválkovice OL NP 15,38 NP
21.  Nová Dědina OL NP NP NP
21.  Staměřice PR NP NP NP
21.  Nemile SU NP NP NP
21.  Cholina OL NP NP 16,12
21.  Břidličná BR NP 17,04 NP
21.  Měrotín OL NP NP NP
21.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
21.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
21.  Lesnice SU NP NP NP
21.  Bílovice PV NP 20,08 NP
21.  Újezd OL NP NP 30,61
21.  Bohuslavice OP NP NP 17,34

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 18,04 17,92 18,04
2.  Velký Týnec OL 20,49 19,68 20,49
3.  Nová Hradečná OL 21,80 21,80 19,20
4.  Bílovice PV 23,55 23,55 17,98
5.  Nová Dědina OL 24,29 24,29 20,30
6.  Pěnčín PV 24,94 24,84 24,94
7.  Klopina SU 26,35 26,35 25,65
8.  Výkleky PR 26,99 19,45 26,99
9.  Lesnice SU 39,49 39,49 30,93
10.  Blatec OL 39,90 39,90 39,54
11.  Újezd OL 39,99 39,30 39,99
12.  Svésedlice OL 40,16 29,58 40,16
13.  Bohuslavice OP 40,78 18,71 40,78
14.  Krasice PV 57,23 17,93 57,23
15.  Kožušany OL NP NP NP
15.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
15.  Cholina OL NP NP NP
15.  Nové Dvory OL NP NP NP
15.  Nový Malín SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL15,2414,3015,242017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Domamyslice DvojkaPV15,4115,8015,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR15,9215,6215,922017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ráječek SU15,1516,0516,052017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tršice OL16,2016,3216,322017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pavlov-výběr SU15,8816,5016,502017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL14,8016,6216,622017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Břevenec OL16,7015,2016,702017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL16,7917,2017,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolany AOL17,6117,7017,702017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Otaslavice PV17,9918,2718,272017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL18,3416,0718,342017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kožušany OL15,9319,1119,112017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Troubelice OL17,6520,0620,062017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stará Ves BR21,6318,5521,632017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Podolí PR22,9022,5622,902017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nový Malín SU24,0222,5224,022017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rohle SU24,1020,6524,102017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lošov OL30,2718,5530,272017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Grygov OL33,5832,7733,582017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chválkovice OL15,38NPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Újezd OLNP30,61NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bohuslavice OPNP17,34NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lesnice SUNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Staměřice PRNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nemile SUNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Cholina OLNP16,12NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Břidličná BR17,04NPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Olešnice OL17,9218,0418,042017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Velký Týnec OL19,6820,4920,492017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nová Hradečná OL21,8019,2021,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bílovice PV23,5517,9823,552017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nová Dědina OL24,2920,3024,292017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV24,8424,9424,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Klopina SU26,3525,6526,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Výkleky PR19,4526,9926,992017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lesnice SU39,4930,9339,492017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Blatec OL39,9039,5439,902017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Újezd OL39,3039,9939,992017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Svésedlice OL29,5840,1640,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bohuslavice OP18,7140,7840,782017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Krasice PV17,9357,2357,232017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nový Malín SUNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Cholina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kožušany OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Troubelice, Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře