Úněšov, Dílny statek Úněšov 2020 - Ledové útoky

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 01. 2020 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  604575141
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Zadal: Josef

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hartmanice SY 15,79 15,44 15,79
2.  Mochtín KT 16,05 16,05 15,59
3.  Nevřeň PS 16,42 14,90 16,42
4.  Sedlčany PB 16,60 16,32 16,60
5.  Horní Metelsko Panteři DO 16,90 16,90 16,31
6.  Křištín KT 17,02 17,02 16,77
7.  Vranovice Peklo PB 17,35 16,69 17,35
8.  Křelovice PS 17,96 17,96 17,85
9.  Čelákovy PJ 18,04 18,04 16,26
10.  Předměstí.. SY 18,20 18,20 17,63
11.  Mirošov B RO 18,34 17,52 18,34
12.  Úněšov PS 18,49 18,49 18,14
13.  Vidice DO 18,70 17,94 18,70
14.  Hostivice PZ 18,96 18,56 18,96
15.  Štítary A DO 19,82 16,04 19,82
16.  Drahkov PJ 20,19 20,19 19,93
17.  Doubravka PM 24,91 24,91 22,25
18.  Chrást PS 28,27 26,58 28,27
19.  Mirošov A RO 28,53 28,53 28,28
20.  Obora PS 29,68 29,68 29,25
21.  Příšov PS 30,00 30,00 29,28
22.  Svaté Pole PB 34,42 16,98 34,42
23.  Kdyně DO 40,05 40,05 40,01
24.  Únětice 1911 B PJ NP NP NP
24.  Nebílovy PJ NP NP NP
24.  Zahorčice KT NP NP NP
24.  Stýskaly PS NP NP NP
24.  Chotíkov PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov PS 20,18 19,50 20,18
2.  Únětice 1911 PJ 32,21 32,21 31,17
3.  Mělník Blata ME 34,28 34,28 18,62
4.  Vidice DO 34,72 34,72 33,82
5.  Mirošov RO 37,12 37,12 36,58

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,7515,4815,752018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hartmanice SY15,4415,7915,792020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mochtín KT16,0515,5916,052020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevřeň PS14,9016,4216,422020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mělník ME16,5316,2916,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Novosedly ST15,7016,5416,542019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlčany PB16,3216,6016,602020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO14,9716,6116,612018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Metelsko PanteřiDO16,9016,3116,902020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křištín KT17,0216,7717,022020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vranovice PEKLOPB17,0916,8317,092019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mělník BLATAME17,2916,9917,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vranovice PekloPB16,6917,3517,352020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Brodeslavy PS17,5316,8917,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov RO17,6817,0017,682018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křížkový Újezdec PH17,9015,7517,902019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahorčice KT17,8817,9517,952018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křelovice PS17,9617,8517,962020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Metelsko PANTEŘIDO17,4618,0118,012019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čelákovy PJ18,0416,2618,042020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Předměstí.. SY18,2017,6318,202020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mirošov BRO17,5218,3418,342020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov PS18,4717,3218,472018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Úněšov PS18,4918,1418,492020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vidice DO17,9418,7018,702020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čelákovy PJ18,7817,5518,782018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chlum PJ18,4118,9018,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Úněšov PS19,5020,1820,182020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Úněšov PS20,0420,5720,572018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Štítary DO20,3221,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chlum PJ21,4521,6521,652018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rožmitál pod Třemšínem PB22,8222,7722,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Úněšov PS22,9320,6122,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Úněšov Pepařky PS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mělník Blata ME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Únětice 1911 PJ32,2131,1732,212020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Mělník Blata ME34,2818,6234,282020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Mirošov RO30,4434,4634,462019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vidice DO34,5034,3334,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vidice DO34,7233,8234,722020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Mirošov RO37,1236,5837,122020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Mělník ME37,8437,7137,842018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Horšovský Týn DO39,0427,8739,042019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Štítary DO39,2539,2939,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Doubravka PM27,4969,1669,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hartmanice - Muži

15,79https://youtu.be/EfjvXawSIcc Josef

Mochtín - Muži

16,05https://youtu.be/EPhBGSIbp7U Josef

Nevřeň - Muži

16,42https://youtu.be/X3ytEIPybk4 Jícháč

Nevřeň - Muži

16,42https://youtu.be/nrVsfnAc12A Josef

Sedlčany - Muži

16,60https://youtu.be/U5y6Iv-gCek Josef

Horní Metelsko - Muži

16,90https://youtu.be/XyMkE9WOYq0 Josef

Křištín - Muži

17,02https://youtu.be/lRgoRr52z7w Josef

Vranovice - Muži

17,35https://youtu.be/OYTtQQNcryI Josef

Křelovice - Muži

17,96https://youtu.be/qK4p-chJiYs Josef

Čelákovy - Muži

18,04https://youtu.be/kjQjgmyxE4M Josef

Předměstí.. - Muži

18,20https://youtu.be/aekp0ea4_bs Josef

Mirošov - Muži

18,34https://youtu.be/5GnunHYK6H8 Josef

Úněšov - Muži

18,49https://youtu.be/4pIswY2XxaA Josef

Vidice - Muži

18,70https://youtu.be/CusSdrh09io Josef

Hostivice - Muži

18,96https://youtu.be/lECanzbnD84 Josef

Štítary - Muži

19,82https://youtu.be/iWL4CTfDF3Y Josef

Úněšov - Ženy

20,18https://youtu.be/rSgLqwouzLM Josef

Drahkov - Muži

20,19https://youtu.be/yceCmSnRuvg Josef

Doubravka - Muži

24,91https://youtu.be/GEfLgu4_82g Josef

Chrást - Muži

28,27https://youtu.be/Qsq3XZlgQYE Josef

Mirošov - Muži

28,53https://youtu.be/ALvNOqm-LN0 Josef

Obora - Muži

29,68https://youtu.be/N5Bo37r15lU Josef

Příšov - Muži

30,00https://youtu.be/zg7VPUfvLoA Josef

Únětice 1911 - Ženy

32,21https://youtu.be/bJ-HZ-rT_MA Josef

Mělník - Ženy

34,28https://youtu.be/oD0c-UOaO6Y Josef

Svaté Pole - Muži

34,42https://youtu.be/eJVsES-QKig Josef

Vidice - Ženy

34,72https://youtu.be/ypL9RwtfW54 Josef

Mirošov - Ženy

37,12https://youtu.be/SVwLd9RRPPg Josef

Kdyně - Muži

40,05https://youtu.be/CCjV4mMd9lw Josef

Nebílovy - Muži

NPhttps://youtu.be/y8V1g9hsHtI Josef

Únětice 1911 - Muži

NPhttps://youtu.be/FClECUMJr1s Josef

Stýskaly - Muži

NPhttps://youtu.be/mDUON7A9LbU Josef

Chotíkov - Muži

NPhttps://youtu.be/xMSkXWAU2Es Josef

Zahorčice - Muži

NPhttps://youtu.be/AbmXTEEKXss Josef
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře