Ústí nad Labem, věž 2019 - Mistrovství republiky v požárním sportu 2019

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Kdy: 30. 08. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbice Karel RYL KA 14,14 14,14 18,18
2.  Žebnice Dominik SOUKUP PS 15,22 15,22 NP
3.  Mosty Marcel DAL KA 16,44 16,44 16,86
4.  Mistřín Petr VAŠULKA HO 18,48 18,48 23,38
5.  Kvasiny Lukáš KROUPA RK 18,62 18,62 NP
6.  Michálkovice Miroslav ARVAI OV 19,58 19,58 20,45
7.  Dobrá Prokop KASAL HB 19,76 19,76 23,01
8.  Šošůvka Martin KRÁLÍK BK 20,27 20,82 20,27
9.  Lavičky Dominik CHALUPA ZR 23,72 23,72 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá ŠÁRKA JIROUŠOVÁ SM 16,00 16,00 NP
2.  Dolní Čermná MARKÉTA MARKOVÁ UO 16,32 16,32 NP
3.  Horní Lideč PETRA CHOVANCOVÁ VS 16,64 16,93 16,64
4.  Ledenice LENKA ŠESTÁKOVÁ CB 16,88 17,13 16,88
5.  Semetín SIMONA KRAMPOTOVÁ VS 17,01 17,01 33,07
6.  Úněšov KATEŘINA VÉBROVÁ PS 17,04 17,33 17,04
7.  Horní Cerekev KAMILA BARTOŠKOVÁ PE 17,07 17,07 NP
8.  Karviná KAROLÍNA WITOSZOVÁ KA 17,26 17,26 NP
9.  Spišská Teplica RADKA ČERVEŇOVÁ PP 17,33 17,46 17,33
10.  Staré Město NIKOLA ŠKULTETYOVÁ FM 17,43 17,61 17,43
11.  Hvězdoňovice MARCELA VRTALOVÁ TR 17,43 17,43 17,79
12.  Česká Bělá JANA DIPOLDOVÁ HB 17,45 17,79 17,45
13.  Alojzov MARTINA PEKROVÁ PV 17,53 17,79 17,53
14.  Litovany NIKOLA POLOVÁ TR 17,69 17,69 26,06
15.  Kvasejovice KLÁRA HULÍNSKÁ BN 17,75 NP 17,75
16.  Štěnovický Borek MONIKA MAREŠOVÁ PJ 17,76 17,83 17,76
17.  Morkovice KAMILA KREJČÍ KM 17,82 17,82 18,52
18.  Morkovice KATEŘINA BOROVIČKOVÁ KM 17,84 17,84 20,09
19.  Chválenice DOMINIKA CALTOVÁ PJ 17,92 18,42 17,92
20.  Raškovice ANEŽKA ŠVRČKOVÁ FM 17,93 21,00 17,93
21.  Oznice DOMINIKA KLVAŇOVÁ VS 17,98 17,98 26,45
22.  Skalice ANDREA ŠKULTETYOVÁ FM 18,17 18,17 NP
23.  Malechov NATÁLIE PRESSLOVÁ KT 18,24 18,24 19,49
24.  Krmelín DOMINIKA RUČKOVÁ FM 18,27 18,76 18,27
25.  Martinice MICHAELA VANCLOVÁ KM 18,31 18,31 NP
26.  Dobrá APOLENA KASALOVÁ HB 18,32 20,18 18,32
27.  - PETRA ADAMCOVÁ Sobiňov - 18,37 25,64 18,37
28.  Jičina IVANA VOLKOVÁ NJ 18,73 19,38 18,73
29.  Frýdek NIKOL PĚTROŠOVÁ FM 18,76 19,08 18,76
30.  Bukovice ADÉLA LEPPELTOVÁ BK 18,81 18,91 18,81
31.  Kamenec u Poličky DANIELA ŠVÁBOVÁ SY 18,84 27,20 18,84
32.  Žernovník EVA KAŠPARCOVÁ BK 18,86 18,91 18,86
33.  Dobrá GABRIELA SZENDREIOVÁ HB 18,89 18,89 29,61
34.  Topolany LUCIE MACHÁŇOVÁ VY 19,10 19,10 19,11
35.  Želčany ALŽBĚTA JERMÁŘOVÁ PJ 19,18 19,18 23,61
36.  Mistřín MARIE ANNA PLATZKOVÁ HO 19,34 33,94 19,34
37.  Skalice NATÁLIE BOJKOVÁ FM 19,35 19,35 19,75
38.  Dolní Měcholupy TEREZA RŮŽIČKOVÁ AB 19,45 25,25 19,45
39.  Raškovice NICOLA JANČÍKOVÁ FM 19,76 19,76 28,65
40.  Úněšov ZUZANA ŠAFROVÁ PS 19,77 19,77 20,41
41.  Kamenec u Poličky MARIE ANDRLÍKOVÁ SY 19,78 37,36 19,78
42.  Tuhaň LENKA DVOŘÁKOVÁ ME 19,85 19,86 19,85
43.  Budíkovice MICHAELA PEŠTÁLOVÁ TR 19,89 20,96 19,89
44.  Řepiště JANA POLACHOVÁ FM 20,13 25,22 20,13
45.  Tísek BARBORA HOMOLOVÁ NJ 20,40 20,65 20,40
46.  Dolní Životice KRISTÝNA UVÍROVÁ OP 20,66 20,66 25,03
47.  Šošůvka VERONIKA NĚMCOVÁ BK 20,83 20,92 20,83
48.  Kojetice HANA KUČEROVÁ TR 20,95 20,95 22,80
49.  Liptál KAMILA LYSÁKOVÁ VS 21,24 21,24 21,33
50.  Křešice TEREZA OPAVOVÁ LT 21,36 21,36 23,35
51.  Vsetín KATEŘINA GOLÁŇOVÁ VS 21,61 21,61 21,88
52.  Kravaře BRIGITA BERNEISCHOVÁ OP 21,62 21,62 26,46
53.  Křešice DANIELA ANDRLOVÁ LT 21,78 31,21 21,78
54.  Letňany ADÉLA FEGLAROVÁ AB 22,64 23,46 22,64
55.  Chlum ELIŠKA HENDRYCHOVÁ CK 23,29 23,29 23,77
56.  Nová Ves ADÉLA BOBROVSKÁ OV 25,65 25,65 NP
57.  Hovězí TEREZA LESKOVJANOVÁ VS 28,22 33,04 28,22
58.  Oprechtice VERONIKA KRPCOVÁ FM NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA OV 13,57 13,68 13,57
2.  HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ OV 13,66 13,99 13,66
3.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL OV 13,92 14,73 13,92
4.  HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA HK 13,99 14,47 13,99
5.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK PM 14,20 14,20 NP
6.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ HK 14,22 14,41 14,22
7.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC OV 14,27 14,27 15,62
8.  HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL PM 14,32 14,32 14,60
9.  HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL JI 14,47 15,86 14,47
10.  HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA ZL 14,47 17,78 14,47
11.  HZS Královéhradeckého kraje Václav NOVOTNÝ HK 14,50 14,50 14,66
12.  HZS kraje Vysočina Lukáš HONS JI 14,53 14,81 14,53
13.  HZS Královéhradeckého kraje Patrik KLIGL HK 14,64 15,79 14,64
14.  HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP AB 14,69 17,51 14,69
15.  HZS Královéhradeckého kraje Jan ZHŘÍVAL HK 14,76 19,80 14,76
16.  HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK PA 14,78 14,78 15,29
17.  HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ PM 14,89 14,92 14,89
18.  HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK AB 14,93 15,63 14,93
19.  HZS Moravskoslezského kraje Adam HRBÁČ OV 14,97 17,59 14,97
20.  HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS AB 15,04 15,04 NP
21.  HaZZ Slovenské republiky Ján BODORÍK - 15,09 15,24 15,09
22.  HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO JI 15,10 15,31 15,10
23.  HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA AB 15,15 20,40 15,15
24.  HZS Moravskoslezského kraje Richard SVAČINA OV 15,18 15,45 15,18
25.  HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK JI 15,20 15,20 NP
26.  HZS Zlínského kraje Petr VACULÍN ZL 15,23 15,80 15,23
27.  HZS Plzeňského kraje Martin ROHÁČ PM 15,26 19,75 15,26
28.  HZS Plzeňského kraje Jan HŮLA PM 15,29 15,63 15,29
29.  HZS Středočeského kraje Milan TŮMA AB 15,29 15,29 18,86
30.  HZS Jihočeského kraje Ivan PENČA CB 15,31 15,65 15,31
31.  HZS Moravskoslezského kraje Jakub ARVAI OV 15,31 15,31 16,17
32.  HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK AB 15,32 15,92 15,32
33.  HZS Ústeckého kraje David SOMOL UL 15,33 15,33 15,37
34.  HZS Zlínského kraje Radek CHMELA ZL 15,43 15,43 NP
35.  HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ OL 15,50 15,50 NP
36.  HZS Pardubického kraje Stanislav PAULÍČEK PA 15,52 16,21 15,52
37.  HZS Plzeňského kraje Jaroslav HRDLIČKA PM 15,52 16,61 15,52
38.  HZS hlavního města Prahy Petr MIŘÁTSKÝ AB 15,57 18,43 15,57
39.  HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC AB 15,63 15,91 15,63
40.  HaZZ Slovenské republiky Štefan BELKO - 15,63 16,53 15,63
41.  HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ LI 15,67 15,67 15,80
42.  HZS Plzeňského kraje Michal BULÍN PM 15,69 15,69 16,92
43.  HaZZ Slovenské republiky Jaroslav CHALÁNY - 15,70 15,88 15,70
44.  HaZZ Slovenské republiky Ján ŠULEK - 15,70 16,30 15,70
45.  HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN HK 15,73 16,37 15,73
46.  HZS Pardubického kraje Josef KOZEL PA 15,77 16,58 15,77
47.  HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA KV 15,79 15,79 20,66
48.  HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH PA 15,82 15,82 16,29
49.  HZS Zlínského kraje Petr KUCHAŘÍK ZL 15,83 16,09 15,83
50.  HZS Jihočeského kraje Jan JEŽEK CB 15,90 16,76 15,90
51.  HZS Ústeckého kraje Martin VLČEK UL 15,92 16,34 15,92
52.  HZS hlavního města Prahy Marek ŠVEC AB 15,92 17,34 15,92
53.  HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK PM 15,98 15,98 17,28
54.  HZS Jihočeského kraje Michal DOKTOR CB 16,01 17,25 16,01
55.  HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA ZL 16,04 16,04 NP
56.  HZS hlavního města Prahy Marián FRANCÚZ AB 16,10 16,10 21,90
57.  HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA ZL 16,15 16,67 16,15
58.  HZS Jihočeského kraje Radim ŠVEHLA CB 16,17 16,48 16,17
59.  HZS kraje Vysočina Marek PEŠTÁL JI 16,29 16,29 17,02
60.  HaZZ Slovenské republiky Jozef PAZERA - 16,39 17,69 16,39
61.  HZS kraje Vysočina Vilém RYŠAVÝ JI 16,52 16,77 16,52
62.  HZS Královéhradeckého kraje Dominik BĚLSKÝ HK 16,55 16,55 -
63.  HZS Jihočeského kraje Stanislav ŠMÍD CB 16,56 16,67 16,56
64.  HZS hlavního města Prahy Jakub ČERMÁK AB 16,63 17,22 16,63
65.  HZS Středočeského kraje Václav ŘÍHA AB 16,66 16,66 17,23
66.  HZS Olomouckého kraje Jan ŠINDELKA OL 16,66 16,66 NP
67.  HZS Středočeského kraje Josef VLACH AB 16,71 16,71 17,62
68.  HZS kraje Vysočina Radek NECHVÁTAL JI 16,71 16,71 NP
69.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA VS 16,76 16,91 16,76
70.  HZS Královéhradeckého kraje Vojtěch KLENKA HK 16,76 19,00 16,76
71.  HZS Jihočeského kraje Patrik LUČANSKÝ CB 16,81 16,81 18,56
72.  HaZZ Slovenské republiky Jakub PAVELKA - 16,87 16,87 19,38
73.  HZS Zlínského kraje Petr KORÁBEČNÝ ZL 16,88 16,88 19,66
74.  HZS Ústeckého kraje Jan VÁCHA UL 16,91 16,91 17,59
75.  HZS Jihočeského kraje Pavel JANŮ CB 16,92 16,92 17,29
76.  HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ OL 16,98 16,98 NP
77.  HZS Ústeckého kraje Jan FINDA UL 17,00 17,00 20,83
78.  HZS Olomouckého kraje Zbyněk HRADIL OL 17,05 17,49 17,05
79.  HZS Pardubického kraje Lukáš BEER PA 17,11 18,64 17,11
80.  HZS hlavního města Prahy Ondřej NOVÁK AB 17,13 17,35 17,13
81.  HZS Olomouckého kraje Marek BIA OL 17,14 17,37 17,14
82.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš FOUKAL VS 17,17 22,73 17,17
83.  HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN AB 17,19 17,19 17,75
84.  HZS Jihočeského kraje Jan KUČERA CB 17,30 18,43 17,30
85.  HZS Moravskoslezského kraje Martin GRYČ OV 17,34 18,47 17,34
86.  HZS Pardubického kraje Jakub DUŠEK PA 17,37 17,51 17,37
87.  HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA ZL 17,46 17,46 NP
88.  HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH KV 17,50 19,59 17,50
89.  HZS Ústeckého kraje Tomáš PAVLÍČEK UL 17,53 17,53 17,98
90.  HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL KV 17,56 18,10 17,56
91.  HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ LI 17,59 17,99 17,59
92.  HZS Jihomoravského kraje Petr KOLÍNEK BM 17,63 17,63 18,96
93.  HZS Ústeckého kraje Marek VÁŇA UL 17,67 21,65 17,67
94.  HZS Jihomoravského kraje Martin BŘENEK BM 17,69 22,43 17,69
95.  HZS Jihomoravského kraje Martin BÍLEK BM 17,91 18,48 17,91
96.  HZS Karlovarského kraje Jiří KARAS KV 17,98 18,14 17,98
97.  HZS podniku DEZA a.s. Adam BARTOŇ VS 18,11 18,27 18,11
98.  HZS Jihomoravského kraje František KUBÍK BM 18,15 18,15 19,31
99.  HZS podniku DEZA a.s. Radek PIVKO VS 18,20 18,20 NP
100.  HaZZ Slovenské republiky Matúš SOLTIŠIK - 18,36 18,36 22,24
101.  HZS Ústeckého kraje Martin HOVORKA UL 18,62 18,62 NP
102.  HaZZ Slovenské republiky Richard BUJNA - 18,75 20,90 18,75
103.  HZS Libereckého kraje Jaroslav KREJČÍK LI 18,84 18,84 20,60
104.  HZS Ústeckého kraje Václav ŠEINER UL 18,85 18,85 21,97
105.  HZS Karlovarského kraje Miroslav PAVLIŠ KV 18,97 19,57 18,97
106.  HZS podniku DEZA a.s. Jan KUBĚNA VS 19,07 19,07 25,96
107.  HZS Olomouckého kraje Ladislav PATRMAN OL 19,18 19,18 19,37
108.  HZS Středočeského kraje Jan VYHNÁNEK AB 19,23 19,23 23,96
109.  HZS Jihomoravského kraje Michal OSTRÝ BM 19,42 19,42 19,42
110.  HZS Libereckého kraje Vladimír NOVOTNÝ LI 19,48 20,50 19,48
111.  HZS Libereckého kraje Jan LAMPA LI 19,54 24,16 19,54
112.  HZS Karlovarského kraje David TRÁVNÍČEK KV 19,88 20,38 19,88
113.  HZS podniku DEZA a.s. Martin GÁŠEK VS 19,95 19,95 23,59
114.  HZS kraje Vysočina Jiří JOUKL JI 20,16 20,16 21,09
115.  HZS Jihomoravského kraje Lukáš VONDÁL BM 20,26 20,26 NP
116.  HZS Jihomoravského kraje Jakub POKRUTA BM 20,44 23,18 20,44
117.  HZS Libereckého kraje Jakub KOZÁK LI 20,61 22,96 20,61
118.  HZS Olomouckého kraje Václav BLAŽEK OL 20,75 23,69 20,75
119.  HZS Olomouckého kraje Michal KUKLA OL 20,79 20,79 22,45
120.  HZS podniku DEZA a.s. Petr KLVAŇA VS 21,97 25,49 21,97
121.  HZS Karlovarského kraje Tomáš JINDRA KV 22,21 22,21 NP
122.  HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK KV 22,27 22,27 22,44
123.  HZS Pardubického kraje Patrik SERBOUSEK PA 22,33 22,51 22,33
124.  HZS Jihomoravského kraje Patrik NĚMEC BM 22,77 22,77 23,21
125.  HZS Pardubického kraje František KUCHTA PA 23,73 32,07 23,73
126.  HZS Libereckého kraje José JIRÁNEK LI 26,81 27,60 26,81
127.  HZS Libereckého kraje Marek NEUMANN LI 35,32 36,75 35,32

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ UO 7,51 - -
2.  Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ PE 7,60 - -
3.  Oprechtice Veronika KRPCOVÁ FM 7,77 - -
4.  Česká Bělá Jana DIPOLDOVÁ HB 7,81 - -
5.  Dobrá Apolena KASALOVÁ HB 7,81 - -
6.  Horní Lideč Petra CHOVANCOVÁ VS 7,81 - -
7.  Kvasejovice Klára HULÍNSKÁ BN 7,81 - -
8.  Poniklá Šárka JIROUŠOVÁ SM 8,70 - -

Profi kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL OV 14,10 - -
2.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ HK 14,18 - -
3.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK PM 14,42 - -
4.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA OV 14,67 - -
5.  Vrbice Karel RYL KA 14,85 - -
6.  HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ OV 15,72 - -
7.  HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA HK 15,91 - -
8.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC OV 16,33 - -

Ženy kolo soutěže číslo 3, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ UO 7,43 - -
2.  Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ PE 7,48 - -
3.  Dobrá Jana DIPOLDOVÁ HB 7,74 - -
4.  Oprechtice Veronika KRPCOVÁ FM 7,78 - -

Profi kolo soutěže číslo 3, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK PM 13,81 - -
2.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL OV 13,94 - -
3.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ HK 14,68 - -
4.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA OV NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/09/18 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/19 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/20 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2019/08/30 Ústí nad Labem, věž, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - ženy, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - muži, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, Štafeta, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/09/01 Ústí nad Labem, požární útok, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře