Velký Ořechov 2014 - O putovní pohár SDH

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Radek Chmela
Telefon:  776 165 504
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky UH 17,33 17,33 17,22
2.  Zahnašovice KM 17,35 17,22 17,35
3.  Mladcová ZL 17,86 17,85 17,86
4.  Vésky B UH 18,09 17,55 18,09
5.  Lukov ZL 18,31 17,89 18,31
6.  Hradčovice UH 18,46 18,46 18,44
7.  Velký Ořechov B ZL 18,60 17,52 18,60
8.  Velký Ořechov C ZL 18,68 18,68 17,78
9.  Bratřejov ZL 18,93 17,70 18,93
10.  Martinice KM 19,07 18,31 19,07
11.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,40 18,89 19,40
12.  Vysoké Pole ZL 19,63 17,60 19,63
13.  Nevšová ZL 20,09 20,09 19,76
14.  Bratřejov B ZL 20,18 20,18 18,88
15.  Částkov UH 20,20 18,16 20,20
16.  Tečovice ZL 20,78 19,27 20,78
17.  Sazovice ZL 21,41 21,41 20,97
18.  Vrbětice ZL 21,62 21,62 21,58
19.  Racková ZL 21,86 21,46 21,86
20.  Velký Ořechov ZL 22,87 21,99 22,87
21.  Záhorovice UH 26,13 25,49 26,13
22.  Louky ZL 28,59 27,87 28,59
23.  Ludslavice KM 29,80 29,09 29,80
24.  Študlov VS 32,27 29,45 32,27
25.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
26.  Štítná nad Vláří ZL NP NP NP
27.  Veselá ZL NP NP NP
28.  Nová Dědina KM NP NP NP
29.  Slušovice ZL NP 28,16 NP
30.  Nedašov ZL DSQ 18,28 18,21
31.  Míškovice KM NP 25,07 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,85 18,34 18,85
2.  Nedašova Lhota ZL 18,89 18,03 18,89
3.  Velký Ořechov ZL 19,75 19,75 19,19
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,98 19,98 19,23
5.  Hřivínův Újezd ZL 20,04 20,04 19,21
6.  Tečovice ZL 20,50 19,22 20,50
7.  Malenovice ZL 21,35 21,35 19,97
8.  Bratřejov ZL 25,15 19,00 25,15
9.  Prštné ZL 35,63 35,63 19,90
10.  Lhota ZL 43,35 41,77 43,35
11.  Mysločovice ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kaňovice ZL 20,12 19,94 20,12
2.  Malenovice ZL 21,25 21,25 19,58
3.  Racková ZL 21,79 21,79 21,43
4.  Machová ZL 22,06 22,06 21,06
5.  Újezd ZL 27,03 27,03 25,75
6.  Lhota ZL 45,55 45,46 45,55

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL 17,87 17,87 16,91
2.  Zádveřice ZL 19,07 19,07 18,16
3.  Nová Dědina KM 19,80 19,80 18,06
4.  Míškovice KM 21,39 19,13 21,39

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH16,4416,8816,882019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,8017,1117,112016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hradčovice UH17,0717,1117,112015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM16,4717,1717,172017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL17,2717,1017,272019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vésky UH17,3317,2217,332014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zahnašovice KM17,2217,3517,352014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov CZL17,3516,9617,352018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vrbětice ZL17,3417,4117,412013/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vrbětice ZL17,1717,4917,492017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladcová ZL17,4717,5417,542019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vésky BUH17,5717,4517,572018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velký Ořechov CZL16,9117,5817,582016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Štítná nad Vláří ZL17,5817,5717,582017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM17,5417,6517,652017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velký Ořechov CZL17,0517,6617,662015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrbětice ZL17,7117,1417,712019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vrbětice ZL17,7117,4717,712018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vésky UH17,7417,8017,802015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nevšová ZL17,8017,4117,802017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vrbětice ZL17,8317,4017,832015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Vésky BUH17,8417,1617,842017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hradčovice UH17,4217,8417,842016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velký Ořechov BZL17,7117,8517,852015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladcová ZL17,8517,8617,862014/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hradčovice UH17,8917,5717,892019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zahnašovice KM17,8917,5417,892013/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludslavice KM17,9217,5817,922019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hradčovice UH17,9316,9617,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL17,9717,6117,972016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17 ** 25 11.07.2014 14:35
 Michal Skřivánek  17 ** 21 13.07.2014 07:38
 Dominik Krejčíř  17 ** 20 12.07.2014 20:47
 Josef Navrátil  17 ** 18 12.07.2014 00:31
 Danek Odložilík  17 ** 16 13.07.2014 09:20
 Daniel Štěpánek  17 ** 15 12.07.2014 13:06
 Radim Svěchota  17 ** 15 12.07.2014 13:02
 Michal Matějíček  17 ** 15 12.07.2014 20:15
 Jan Zahradník  17 ** 12 11.07.2014 16:44
 Honza Adamec  17 ** 12 11.07.2014 18:16
 Sabina Vitová  17 ** 12 12.07.2014 13:08


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Danek Odložilík  17 ** 0 13.07.2014 09:23
 Josef Navrátil  17 ** 0 12.07.2014 00:31
 Michal Matějíček  17 ** 0 12.07.2014 20:16
 Radim Svěchota  17 ** 0 12.07.2014 13:02
 Dominik Krejčíř  17 ** 0 12.07.2014 20:47
 Daniel Štěpánek  17 ** 0 11.07.2014 18:28
 Jan Zahradník  17 ** 0 11.07.2014 16:44
 Petr Kropáč  17 ** 0 11.07.2014 14:35
 Honza Adamec  17 ** 0 11.07.2014 18:17
 Michal Skřivánek  17 ** 0 12.07.2014 10:08
 Sabina Vitová  17 ** 0 12.07.2014 20:09

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hradčovice - Muži

18,46https://youtu.be/KmGBsZOWiEg Tomáš Macek

Nová Dědina - Dorostenci

19,80https://youtu.be/lBQma0P0dec Dominik Krejčíř

Hřivínův Újezd - Ženy

20,04https://youtu.be/RN2dcUJSjZQ Petr Kropáč

Míškovice - Dorostenci

21,39https://youtu.be/rRahCUCLzdo Dominik Krejčíř

Machová - Dorostenky

22,06https://youtu.be/G_8qy4p_rUA Kateřina Brázdilová

Machová - Dorostenky

22,06https://youtu.be/_YOubKJGYdA Dominik Krejčíř
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/07/08 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2008/07/13 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár pivovaru Janáček a SDH V.Ořechov
ZLPS
2009/07/12 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár pivovaru Janáček a SDH V. Ořechov
ZLPS
2010/07/11 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2012/07/08 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2013/04/14 Velký Ořechov, hřiště, Hasičského silového víceboje TFA
-
2013/07/14 Velký Ořechov, O Putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2014/07/13 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2015/07/12 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2016/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2017/07/09 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2018/07/08 Velký Ořechov, O pohár starosty SDH Velký Ořechov
ZLPS
2019/07/07 Velký Ořechov, O pohár starosty SDH Velký Ořechov
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře