Zahnašovice 2020 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Petr Kropáč

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pasohlávky BO 16,23 15,96 16,23
2.  Velký Ořechov C ZL 16,36 16,36 15,89
3.  Zahnašovice KM 16,50 16,16 16,50
4.  Velké Hoštice OP 16,89 15,97 16,89
5.  Radíkov PR 17,02 17,02 16,64
6.  Vésky B UH 17,10 17,10 16,51
7.  Čelechovice na Hané PV 17,14 17,14 17,12
8.  Prchalov NJ 17,15 17,14 17,15
9.  Topolany VY 17,30 16,92 17,30
10.  Bílovice PV 17,77 17,11 17,77
11.  Svoboda OP 17,92 16,82 17,92
12.  Vrbětice ZL 17,94 17,94 17,90
13.  Plumlov PV 18,03 18,03 17,52
14.  Dětkovice VY 18,12 18,12 17,19
15.  Velká (Hranice III) PR 18,14 17,84 18,14
16.  Vrbka KM 18,16 18,16 17,89
17.  Vrchoslavice PV 18,37 18,17 18,37
18.  Hoštice KM 18,49 18,49 18,03
19.  Kněžpole UH 18,54 18,54 18,10
20.  Roštění KM 18,56 17,54 18,56
21.  Otinoves PV 18,58 18,58 18,44
22.  Přílepy KM 18,94 18,46 18,94
23.  Topolany B VY 18,96 18,96 17,65
24.  Radíkov OL 19,06 17,33 19,06
25.  Pustiměř VY 19,11 19,11 18,70
26.  Chvalnov Lísky KM 19,19 19,19 18,56
27.  Hrabůvka PR 19,20 18,58 19,20
28.  Pravčice B KM 19,52 18,64 19,52
29.  Lukov ZL 19,59 19,59 17,41
30.  Svatobořice HO 19,59 18,67 19,59
31.  Louky ZL 19,95 19,95 19,68
32.  Brusné KM 20,33 19,78 20,33
33.  Chropyně KM 20,43 20,43 19,62
34.  Němčice nad Hanou PV 20,47 20,47 19,91
35.  Jarošov UH 21,12 20,40 21,12
36.  Dub nad Moravou OL 23,12 23,12 21,59
37.  Hranice PR 29,86 18,63 29,86
38.  Partutovice PR 32,79 32,79 30,18
39.  Kokory PR 33,27 32,91 33,27
40.  Medlov KM 69,51 63,98 69,51
46.  Staré Město UH NP NP NP
46.  Radkova Lhota PR NP NP NP
46.  Ratiboř VS NP NP NP
46.  Hradčovice UH NP NP NP
46.  Mladcová ZL NP NP NP
46.  Kostelany KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 16,74 16,74 16,24
2.  Malé Hoštice OP 17,29 16,51 17,29
3.  Olšovec PR 17,78 17,78 17,57
4.  Dětkovice VY 17,80 17,75 17,80
5.  Vlachovice ZL 17,96 17,96 17,81
6.  Ratiboř VS 18,04 18,04 17,45
7.  Dražovice VY 18,12 18,12 16,89
8.  Velký Ořechov ZL 18,28 18,28 17,69
9.  Malé Hoštice B OP 18,49 18,49 18,05
10.  Milotice nad Bečvou PR 18,63 18,48 18,63
11.  Pohořelice ZL 18,65 18,65 17,91
12.  Hostašovice NJ 18,92 18,92 18,73
13.  Holešov KM 19,34 17,95 19,34
14.  Popov ZL 19,41 18,35 19,41
15.  Morkovice KM 19,46 19,46 19,38
16.  Bohuslavice u Zlína ZL 20,06 20,06 19,35
17.  Radkova Lhota PR 20,50 18,64 20,50
18.  Roštění KM 20,86 16,45 20,86
19.  Bojkovice UH 21,26 20,50 21,26
20.  Pravčice KM 22,06 21,40 22,06
21.  Dub nad Moravou OL 24,55 23,04 24,55
22.  Rymice KM 28,65 28,65 28,44
23.  Bílovice UH 30,08 29,32 30,08
24.  Martinice KM 37,60 37,60 32,55

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BO15,9616,2316,232020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velký Ořechov CZL16,3615,8916,362020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,2916,4516,452018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,4516,0116,452019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahnašovice KM16,1616,5016,502020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Prchalov BNJ16,3616,5216,522019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pasohlávky BO16,5816,0116,582019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vésky BUH16,6116,2916,612019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Babice VS16,2916,7216,722017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Špičky PR16,7716,7016,772017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov ANJ16,1716,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velké Hoštice OP15,9716,8916,892020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3716,9516,952018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zahnašovice KM16,9816,7016,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lukov ZL16,6216,9816,982019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahnašovice KM16,9916,9716,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radíkov PR17,0216,6417,022020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Babice VS16,9217,0717,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Babice VS17,1016,7617,102019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vésky BUH17,1016,5117,102020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mistřice UH17,1417,0017,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čelechovice na Hané PV17,1417,1217,142020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ17,1417,1517,152020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2416,8417,242017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrabůvka PR16,9117,2617,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Karolín KM17,2816,8117,282017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Topolany VY16,9217,3017,302020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Svoboda OP17,3017,1617,302016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pravčice KM17,1517,3217,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Valšovice (Hranice VI) PR16,7017,3417,342019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahnašovice - Muži

16,50https://youtu.be/7bzGsf4-xyQ Petr Kropáč

Zahnašovice - Ženy

16,74https://youtu.be/mjjtvG0ThMw Petr Kropáč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
Kdy Kde Liga


Komentáře