Žákava 2020 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře