Žákava 2017 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Hora Josef
Telefon: 
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kalenice ST 16,79 16,63 16,79
2.  Novosedly ST 17,08 17,08 17,05
3.  Únětice 1911 PJ 17,18 16,68 17,18
4.  Dehtín KT 17,64 17,64 17,43
4.  Poděvousy DO 17,64 17,64 17,48
6.  Vranovice PB 17,74 17,74 17,33
7.  Horní Kamenice DO 17,77 17,77 17,51
8.  Chrást PB 18,72 17,75 18,72
9.  Nevřeň PS 18,88 18,88 18,74
10.  Robčice PJ 19,05 18,50 19,05
11.  Bolkov PJ 19,12 19,12 18,49
12.  Chotíkov PS 19,22 18,69 19,22
13.  Horní Lukavice PJ 20,09 20,09 17,03
14.  Žákava PJ 20,69 20,24 20,69
15.  Želčany PJ 21,47 18,70 21,47
16.  Úherce PS 22,12 18,24 22,12
17.  Útušice PJ 22,57 22,57 19,72
18.  Štěnovický Borek PJ 24,14 22,22 24,14
19.  Úněšov PS 26,06 26,06 22,29
20.  Mokrouše PJ 31,37 31,37 31,28
21.  Štichovice PS NP NP 19,52
21.  Hradec PJ NP 19,71 19,63

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradec PJ 17,77 17,77 16,94
2.  Mrtník PS 19,09 19,09 19,07
3.  Únětice 1911 PJ 19,11 19,06 19,11
4.  Chotíkov PS 19,33 19,33 19,01
5.  Dehtín KT 19,88 19,88 18,83
6.  Poděvousy DO 20,93 20,07 20,93
7.  Horní Lukavice PJ 21,23 21,23 19,63
8.  Štěnovický Borek PJ 22,33 18,29 22,33
9.  Štichovice PS 22,97 22,97 17,85
10.  Chválenice PJ NP NP 17,30
10.  Úněšov PS NP 24,16 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Horní Kamenice - Muži

17,77https://youtu.be/Hhhk-g7lE8Q Vlastimil Žák

Nevřeň - Muži

18,88https://youtu.be/vWMK6CM9oy0 Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře