Žákava 2017 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Hora Josef
Telefon: 
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kalenice ST 16,79 16,63 16,79
2.  Novosedly ST 17,08 17,08 17,05
3.  Únětice PJ 17,18 16,68 17,18
4.  Poděvousy DO 17,64 17,64 17,48
4.  Dehtín KT 17,64 17,64 17,43
6.  Vranovice PB 17,74 17,74 17,33
7.  Horní Kamenice DO 17,77 17,77 17,51
8.  Chrást PB 18,72 17,75 18,72
9.  Nevřeň PS 18,88 18,88 18,74
10.  Robčice PJ 19,05 18,50 19,05
11.  Bolkov PJ 19,12 19,12 18,49
12.  Chotíkov PS 19,22 18,69 19,22
13.  Horní Lukavice PJ 20,09 20,09 17,03
14.  Žákava PJ 20,69 20,24 20,69
15.  Želčany PJ 21,47 18,70 21,47
16.  Úherce PS 22,12 18,24 22,12
17.  Útušice PJ 22,57 22,57 19,72
18.  Štěnovický Borek PJ 24,14 22,22 24,14
19.  Úněšov PS 26,06 26,06 22,29
20.  Mokrouše PJ 31,37 31,37 31,28
21.  Štichovice PS NP NP 19,52
21.  Hradec PJ NP 19,71 19,63

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradec PJ 17,77 17,77 16,94
2.  Mrtník PS 19,09 19,09 19,07
3.  Únětice PJ 19,11 19,06 19,11
4.  Chotíkov PS 19,33 19,33 19,01
5.  Dehtín KT 19,88 19,88 18,83
6.  Poděvousy DO 20,93 20,07 20,93
7.  Horní Lukavice PJ 21,23 21,23 19,63
8.  Štěnovický Borek PJ 22,33 18,29 22,33
9.  Štichovice PS 22,97 22,97 17,85
10.  Chválenice PJ NP NP 17,30
10.  Úněšov PS NP 24,16 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradec PJ17,6317,3117,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hradec PJ17,7716,9417,772017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Poděvousy DO17,7817,6817,782018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štěnovický Borek PJ18,0318,1418,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dehtín KT18,4818,0318,482018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Mrtník PS19,0919,0719,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Únětice PJ19,0619,1119,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotíkov PS19,3319,0119,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Horní Lukavice PJ19,4619,5419,542018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dehtín KT19,8818,8319,882017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Mrtník PS20,0320,3420,342018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Poděvousy DO20,0720,9320,932017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Horní Lukavice PJ21,2319,6321,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Únětice PJ21,8219,6821,822018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Štěnovický Borek PJ18,2922,3322,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Štichovice PS22,9717,8522,972017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Šťáhlavice PJ24,3923,7824,392018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Štichovice PS27,5527,2627,552018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Želčany PJ28,3629,1029,102018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Úněšov PS31,0332,1432,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chotíkov PS23,8035,9735,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chválenice PJNP17,30NP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Úněšov PS24,16NPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Horní Kamenice - Muži

17,77http://youtu.be/Hhhk-g7lE8Q Vlastimil Žák

Nevřeň - Muži

18,88http://youtu.be/vWMK6CM9oy0 Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře