Zlín, Běh na 60 m 2017 - Mistrovství České republiky hry Plamen 2017

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov Jiří Červinka SU 11,53 13,16 11,53
2.  Michálkovice Maxim Rokosz OV 12,49 NP 12,49
3.  Oznice Martin Holčák VS 12,60 12,60 15,97
4.  Bořitov Patrik Fojt BK 12,63 13,81 12,63
5.  Písková Lhota Martin Zradička MB 12,65 NP 12,65
6.  Písková Lhota Vojtěch Urban MB 13,09 14,27 13,09
7.  Michálkovice Bruno Šimek OV 13,10 NP 13,10
8.  Michálkovice Richard Šimek OV 13,41 13,41 15,47
9.  Oznice Adam Baletka VS 13,42 15,55 13,42
10.  Velké Meziříčí Ivo Březka ZR 13,44 13,44 NP
11.  Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský HK 13,55 NP 13,55
12.  Oznice Martin Gerža VS 13,66 NP 13,66
13.  Střezimíř Filip Hulan BN 13,77 14,60 13,77
14.  Žlutice Jan Šlechta KV 13,83 14,72 13,83
15.  Manětín Adam Kůsa PS 13,88 13,88 15,95
16.  Písková Lhota Šimon Crkal MB 13,89 13,89 14,02
17.  Písková Lhota Vojtěch Ševčík MB 13,98 14,45 13,98
18.  Chlumec nad Cidlinou I Vojtěch Horák HK 13,98 13,98 NP
19.  Žlutice Jiří Pták KV 14,01 22,22 14,01
20.  Manětín Aleš Severa PS 14,05 14,05 18,13
21.  Dolní Měcholupy Miroslav Němeček AB 14,16 15,16 14,16
22.  Střezimíř Tomáš Knotek BN 14,53 14,53 14,62
23.  Dolní Měcholupy Lukáš Plhal AB 14,55 15,05 14,55
24.  Střezimíř David Bartoň BN 14,63 14,63 17,11
25.  Dolní Měcholupy Michael Jurča AB 14,71 20,07 14,71
26.  Žlutice Ondřej Klaban KV 14,76 14,76 15,38
27.  Žlutice Mikuláš Slavík KV 14,86 NP 14,86
28.  Michálkovice Ondřej Adámek OV 14,93 17,03 14,93
29.  Manětín Vojtěch Maršán PS 14,96 15,46 14,96
30.  Písková Lhota Jakub Košnář MB 14,99 NP 14,99
31.  Oznice Jaroslav Tkadlec VS 15,05 NP 15,05
32.  Michálkovice Ondřej Svačina OV 15,38 15,38 16,21
33.  Střezimíř Filip Kopečný BN 15,67 NP 15,67
34.  Bludov Ondřej Jašek SU 15,68 15,68 20,96
35.  Velké Meziříčí Petr Kutlvašr ZR 15,81 15,81 16,60
36.  Střezimíř Vítek Trachta BN 15,85 NP 15,85
37.  Velké Meziříčí Matěj Plachetský ZR 16,19 16,19 24,46
38.  Bořitov Marek Odehnal BK 16,29 17,99 16,29
39.  Dolní Měcholupy Michal Popsimov AB 16,39 16,39 17,14
40.  Velké Meziříčí Aleš Stejskal ZR 16,40 16,40 18,51
41.  Žlutice Petr Skačan KV 16,43 16,43 19,06
42.  Dolní Dobrouč Michal Krejčíř UO 16,70 NP 16,70
43.  Bludov David Matějček SU 16,83 NP 16,83
44.  Oznice Tomáš Bětuňák VS 16,98 16,98 17,04
45.  Dolní Měcholupy Stanislav Kulhánek AB 16,98 16,98 20,45
46.  Bořitov Štěpán Kašparec BK 17,15 NP 17,15
47.  Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý UO 17,41 NP 17,41
48.  Manětín Štěpán Kůsa PS 17,95 17,95 18,31
49.  Žlutice Leon Daniš KV 19,68 19,68 NP
50.  Manětín Jan Maršán PS 19,93 19,93 NP
51.  Velké Meziříčí Martin Alló ZR 20,57 NP 20,57
52.  Velké Meziříčí Daniel Frey ZR 21,36 NP 21,36
53.  Bořitov Pavel Karásek BK 25,09 25,09 NP
54.  Dolní Dobrouč Šimon Pecháček UO NP NP NP
54.  Manětín Jaroslav Hruška PS NP NP NP
54.  Bořitov Alexandr Hořava BK NP NP NP
54.  Střezimíř Michal Eliáš BN NP NP NP
54.  Michálkovice Karel Rožaš OV NP NP NP
54.  Bludov Vojtěch Kotrlý SU NP NP NP
54.  Střezimíř Lukáš Eliáš BN NP NP NP
54.  Michálkovice Václav Florián Čech OV NP NP NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Střezimíř Lucie Pomahačová BN 12,24 NP 12,24
2.  Žlutice Štěpánka Horská KV 12,47 13,58 12,47
3.  Dolní Dobrouč Tereza Peřinová UO 12,66 12,66 13,52
4.  Bludov Dana Krabicová SU 12,95 NP 12,95
5.  Manětín Zuzana Šafrová PS 12,97 12,97 NP
6.  Písková Lhota Lenka Nováková MB 13,03 NP 13,03
7.  Písková Lhota Kateřina Martinová MB 13,07 13,07 13,26
8.  Písková Lhota Eliška Němečková MB 13,29 14,10 13,29
9.  Písková Lhota Valentýna Homolková MB 13,39 13,39 NP
10.  Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová AB 13,50 13,93 13,50
11.  Velké Meziříčí Kateřina Mašková ZR 13,51 17,44 13,51
12.  Bořitov Veronika Němcová BK 13,76 14,01 13,76
13.  Oznice Klára Kociánová VS 13,98 13,98 NP
14.  Oznice Karolína Skýpalová VS 14,04 14,74 14,04
15.  Stráž nad Nežárkou Eliška Hrodějová JH 14,05 16,37 14,05
16.  Michálkovice Lucie Kučerová OV 14,23 NP 14,23
17.  Bořitov Anna Pernicová BK 14,26 14,26 14,90
18.  Dolní Dobrouč Barbora Maixnerová UO 14,29 18,00 14,29
19.  Dolní Dobrouč Michaela Švábová UO 14,30 NP 14,30
19.  Žlutice Antonie Minářová KV 14,30 16,94 14,30
21.  Žlutice Eliška Slavíková KV 14,40 16,92 14,40
22.  Žlutice Žaneta Řezáčová KV 14,60 14,67 14,60
23.  Stráž nad Nežárkou Aneta Petrů JH 14,86 16,39 14,86
24.  Písková Lhota Martina Kovaříková MB 14,88 29,98 14,88
25.  Bludov Vendula Jílková SU 14,94 15,01 14,94
26.  Dolní Měcholupy Alena Kašpárková AB 15,06 15,06 NP
27.  Oznice Hana Rudolecká VS 15,32 15,32 38,08
28.  Dolní Dobrouč Klára Nováková UO 15,63 NP 15,63
29.  Michálkovice Nikola Chobotová OV 16,83 NP 16,83
30.  Manětín Anna Vandrovcová PS 16,98 16,98 19,29
31.  Stráž nad Nežárkou Andrea Kovářová JH 17,06 17,24 17,06
32.  Bořitov Klára Beranová BK 17,55 NP 17,55
33.  Velké Meziříčí Tereza Konečná ZR 18,63 18,63 20,79
34.  Dolní Měcholupy Anna Kolářová AB 24,97 NP 24,97
35.  Střezimíř Eliška Nováková BN NP NP NP
35.  Bořitov Simona Páralová BK NP NP NP
35.  Velké Meziříčí Daniela Bíbrová ZR NP NP NP
35.  Velké Meziříčí Kateřina Chlubnová ZR NP NP NP
35.  Bludov Monika Kamlarová SU NP NP NP
35.  Bořitov Karolina Hořavová BK NP NP NP
35.  Střezimíř Linda Brázdová BN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/12 Areál HZS, Sedmý závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž
LIVE
2017/07/01 Zlín, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/04 Zlín, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/04 Zlín, družstev 100m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, Požární útok, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře