Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Podhradní Lhota Kdy: 18. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík Telefon:  775 034 725
Začátek rezervace: 05. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota VSMatěj Blažek
34Hrabůvka PRMishi
45Mysločovice ZLMishi
56Ludslavice KMMishi
67Hoštice KMAntonín Novák
78Pravčice BKMMishi
89Valšovice (Hranice VI) PRMishi
910Mistřice UHMishi
1011Křenovice PRMishi
1112Radkova Lhota PRMishi
1213Karolín KMMishi
1314Roštění KMMishi
1415Zahnašovice KMMishi
1516Radíkov PRMishi
1617Nová Dědina KMMishi
1718Dětkovice VYMichal Hrabánek
1819Vítonice KMHonza Bělík
1921Vrbka KMKryštof Pospíšil
2022Lukov ZLJan
2123Hlinsko PRPetr Šromota
2224Prchalov ANJJakub Šenk
2325Podolí VSAleš
2426Mladcová ZLMishi
2527Babice VSPetr Korábečný
2628Prchalov BNJJakub Šenk
2729Pasohlávky BVJakub Sirbu
2830Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2932Špičky PRŠtěpán Šindler
3040Pravčice KMMishi
3150Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
89Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
911Radíkov PRVlastimil Hynčica
1012Hlinsko PRPetr Beránek
1113Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1219Lukov ZLJan
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.