Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Úněšov, Dílny statek Úněšov

Pozvánka | Obnovit
Kde: Ledové útoky Kdy: 26. 01. 2019 11:00
Kontakt:   Sak Josef Telefon:  604575141
Začátek rezervace: 01. 01. 2019 11:00 Konec rezervace: 26. 01. 2019 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Horní Metelsko, panteřiDomažlice Tomáš Zverka
2. Mochtín, Klatovy Michal Kloupar
3. Štítary, ŽenyDomažlice Miroslav Žáček
4. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
5. Chrást, Plzeň-sever Jiří Fantiš
6. Svaté Pole, Příbram Josef Pecka
7. Štítary, Muži ADomažlice Miroslav Žáček
8. Vranovice, PekloPříbram Standa Strnad
9. Mirošov, Rokycany smatlak vaclav
10. Křelovice, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
11. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
12. Horní Měcholupy, Muži AHlavní město Praha Jan Roháč
13. Štítary, Muži BDomažlice Miroslav Žáček
14. Děčín I-Děčín, DDM Armex DěčínDěčín Josef Gipfl
15. Mirošov, BRokycany smatlak vaclav
16. Zahorčice, mužiStrakonice Baďa
17. Čelákovy, Plzeň-jih Jiří Böhm
18. Mělník, Mělník BlataMělník Josef Gipfl
19. Horní Měcholupy, Muži BHlavní město Praha Jan Roháč
20. Mirošov, ŽenyRokycany smatlak vaclav
21. Úněšov, ŽenyPlzeň-sever Denisa Joudalová
22. Chotíkov, Plzeň-sever SDH Chotikov
23. Neznašovy, Klatovy Martin Salamánek
24. Úněšov, MužiPlzeň-sever Denisa Joudalová
25. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
26. Hostivice, Praha-západ Milan Bláha
27. Novosedly, Strakonice Bohuslav Chval
28. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
29. Křížkový Újezdec, Praha-východ Petra Skružná
30. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
31. Brodeslavy, Plzeň-sever Aleš Polívka
32. Únětice, 1911 "B"Plzeň-jih Petr Skala
33. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
34. Horšovský Týn, ženyDomažlice Nikola Malíková
35. Kdyně, Domažlice Vaclav Milfort
36. Drahkov, MužiPlzeň-jih Dušan Faitenhanzl
37. Křištín, Klatovy Jiří Freiberk
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50. Nevřeň, #pětdevětPlzeň-sever Jícháč
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.