Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Jan Klimecký Telefon:  778412806
Začátek rezervace: 04. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zahnašovice KMPetr Miklík
23Kokory PRLibor Daňa
34Hrabůvka PRHonza
45Ludslavice KMPavel Lužík
56Hlinsko PRPetr Šromota
67Prchalov ANJJakub Šenk
78Mladcová ZLOndra Struška
810Radkova Lhota PRJan Klimecký
911Prchalov BNJJakub Šenk
1012Křenovice PRTomáš Bálint
1113Bystřice pod Hostýnem KMPetr Miklík
1214Lukov ZLJan
1315Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1416Vrchoslavice PVRadim Janečka
1518Hranice PRVítězslav Stratil
1619Špičky PRŠtěpán Šindler
1720Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1821Sobíšky PRJiří Kočař
1922Morkovice KMPavel Krejčí

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkova Lhota PRJan Klimecký
22Čechy PRAdéla Janků
33Hostašovice NJJan Duda
44Zahnašovice KMPetr Miklík
55Olšovec PRFilip Staněk
66Rymice KMJan Klimecký
77Morkovice KMPavel Krejčí
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Výkleky PRIveta Hnilicová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkova Lhota PRJan Klimecký
23Křenovice PRTomáš Bálint
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
08. 06. PříšoviceLI
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
08. 06. Světlá nad SázavouHB
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Bolelouc, Výletiště u splavuOL
08. 06. Velké HamryJN
08. 06. Olšany u ProstějovaPV
08. 06. ZádveřiceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.