Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku Kdy: 26. 05. 2019 12:00
Kontakt:   Hans Kupka Telefon:  728615781
Začátek rezervace: 14. 05. 2019 20:30 Konec rezervace: 25. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Čikov TROndřej Lukeš
33Zahorčice STBaďa
44Radostín nad Oslavou BZRMiroslav Šantrůček
55Lavičky ZRJan Hejl
67Kuřim BBOJara

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
44Bohuňov SYBarbora Svojanovská
55Benetice TRPetr Krejčí
66Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbraslav BOJan Sedmík
24Maršovice JuniorZRJiri Mica
36Milešín SDH MIlešín ZRJosef Lunda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
19Jabloňov ZRLuboš Křehlík
210Bohuňov SYBarbora Svojanovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.