Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Křenovy

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 26. 05. 2019 11:00
Kontakt:   sdh.krenovy@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Křenovy, MužiDomažlice Pavel Krchlebak
2. Horní Kamenice, Domažlice space14@centrum.cz
3. Strýčkovice, mužiDomažlice Marika Součková
4. Ves Touškov, Plzeň-jih Roman Baloun
5. Krchleby, Muži Domažlice Pavel Krchlebak
6. Oplot, mužiPlzeň-jih Marika Součková
7. Štítary, MužiDomažlice Denis Balounová
8. Hradec, Muži Plzeň-jih Zdeněk Horák
9. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
10. Strýčkovice, ženyDomažlice Marika Součková
11. Kostelec, mužiTachov Pavel Pechát
12. Horní Metelsko, panteřiDomažlice Tomáš Zverka
13. Štítary, ŽenyDomažlice Denis Balounová
14. Všekary, Domažlice SDH Všekary
15. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
16. Kostelec, ženyTachov Pavel Pechát
17. Oprechtice, muži sportDomažlice Václav Pejsar
18. Nevřeň, #pětdevětPlzeň-sever Jícháč
19. Hadrava, Klatovy Tomáš Marný
20. Štítary, Muži BDomažlice Denis Balounová
21. Srbice, mužiDomažlice Kateřina Komancová
22. Oprechtice, ženyDomažlice Václav Pejsar
23. Čelákovy, Plzeň-jih Jiří Böhm
24. Honezovice, ŽenyPlzeň-jih Vendula Oberajtrová
25. Kostelec, BTachov josef simek
26. Bolkov, Plzeň-jih Vladimír Štýs
27. Srbice, ženyDomažlice Kateřina Komancová
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
08. 06. PříšoviceLI
08. 06. ZdíkovPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.