Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sychrovský pohár Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr Telefon:  723101488
Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
22Veselá MBOlda Česák
33Malá Skála JNMatěj Masný
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
66Břehy MBPetr Zavrtálek
77Olešnice SMLukáš Marek
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Dubenec TUMartínek z Dubence
1010Jirkov JNMatěj Masný
1111Hradčany LITomáš Najman
1212Sychrov MBMichaela Kuntošová
1313Kosmonosy MBJan Klimo
1414Dneboh MBLukáš Danda
1515Dobšín MBFilip Hájek
1616Jílové u Držkova JNLukáš
1717Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
1818Obrubce MBPepa Adam
1919Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
2020Krásná Ves MBJan Macoun
2121Pšánky HKJakub Doskočil
2222Frýdštejn JNMartin Bušek
2323Zahorčice STTomáš Fiala
2424Tatobity SMJaroslav Kudrnáč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMLenka Poloprutská
22Sychrov BMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBMartin Klimo
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Sloup PZKristýna Ječmenová
66Jinolice JCEliška Rosůlková
77Sychrov AMBMichaela Kuntošová
88Dlouhá Ves RKPepa Malý
99Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1010Mříčná SMsdhmricna
1111Břehy MBAnna Jirčáková
1212Jeřmanice LIKristýna Matějková
1313Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1414Ploukonice SMEliška Bakešová
1515Katusice MBDenisa Boháčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.