Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Myslibořice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 26. 05. 2019 12:30
Kontakt:   Benda Roman Telefon:  606653527
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 12:30 Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Rácovice, Třebíč Ondřej Šťastný
6. Kouty, “P”Třebíč Jan Neuman
7. Černín, Znojmo Jiří Veselý
8. Čechtín, Třebíč Marek Vaněk
9. Blatnice, Třebíč SDH Blatnice
10. Petrovice, BTřebíč Jakub Jeřábek
11. Kněžice, Třebíč Rosťa Neuwirth
12. Příložany, Třebíč Michal Machálek
13. Hornice, Třebíč Aleš Bobu
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Střížov, Jihlava Petr Kabátek
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17. Mladoňovice, Třebíč Pavel Urbánek
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21. Bransouze, Třebíč Martin Caha
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš
33. Zahorčice, Strakonice Baďa
34. Mladoňovice, Třebíč Pavel Urbánek
35. Stará Říše, Jihlava Klára Pelejová


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
2. Jakubov u Moravských Budějovic, Třebíč Vendula Vejmelkova
3. Nárameč, Třebíč Andrea
4. Budišov, Třebíč Žaneta Slabá
5. Bačice, Třebíč Jitka Hutařová
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Výčapy, Třebíč Vít Svoboda
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14. Petrůvky, Třebíč Pavla Pěnčová
15. Radonín, Třebíč Zuzana Číhalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.