Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Loučany Kdy: 18. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 18. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pavlov-výběr SUPavel Hlavinka
22Měrotín OLKarolína Studená
33Plumlov PVPavel Hlavinka
44Ráječek SUlallin
55Loučany OLPavel Hlavinka
66Domamyslice DvojkaPVJakub Hlavinka
77Olešnice OLRadka Skoaplová
88Bílovice PVJan Krupa
99Otinoves PVRoman Klech
1010Šumvald OLBoB Kobylka
1111Břevenec OLLukáš Kyselý
1212Bílý Potok Muži JEJiří Urban
1313Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
1414Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1515Hrabišín SUAdéla Blažková
1616Ludéřov OLRadka Skoaplová
1717Vrchoslavice PVRadim Janečka
1818Plinkout OLivo šnejdar
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2021Myslechovice OLMartin Kroupa
2124Dolany OLPetr Holoubek
2226Pěnčín PVMartin Bartoš
2329Těšetice Ratašice OLTomáš Pospíšil
2430Niva PVTomáš Růžička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLPavel Hlavinka
22Hlubočky OLPavla Jahnová
33Olešnice OLRadka Skoaplová
44Haňovice OLKarolína Studená
55Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
66Dolní Libina SUAdéla Blažková
77Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
88Bílovice BPVJan Krupa
99Cholina OLSabina Hájíčková
1010Dětkovice PVLadislav Kořínek
1111Vojnice OLAdriana Šulcová
1212Soběsuky APVStanislav Režný
1315Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1416Mladeč OLAneta Kreuzziegerová
1517Soběsuky BPVStanislav Režný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.