Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Dolní Němčice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Dolní Němčice Kdy: 26. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Miroslav Bačák Telefon:  728 712 779
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Batelov, Jihlava Standa Lávička
3. Rynárec, Pelhřimov Jan Šátek
4. Kaliště, Jihlava Vojta Šindelář
5. Strmilov, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
6. Božejovice, Tábor Jakub Vávrovský
7. Žirovnice, Pelhřimov jakub
8. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
9. Heřmaneč, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
10. Milíčov, Jihlava Filip Pech
11. Dolní Němčice, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
12. Markvarec, Jindřichův Hradec martin pecha
13. Český Rudolec, Jindřichův Hradec Ondřej Huml
14. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
15. Libkova Voda, Pelhřimov Vena Drahný
16. Panské Dubenky, Jihlava Petr Volavka
17. Zahorčice, Strakonice Baďa
18. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
19. Mladoňovice, Třebíč Pavel Urbánek
20. Sedlatice, AJihlava Luboš Šťastný
21. Choustník, Tábor Sabina Šimečková
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Zdešov, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
7. Batelov, Jihlava Pavla Kaňkovská
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9. Choustník, Tábor Sabina Šimečková
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14. Dolní Cerekev, Jihlava Dominika Dratnálová
15. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. ČikovTR
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.