Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov Kdy: 26. 05. 2019 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  776133607
Začátek rezervace: 15. 05. 2019 10:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 19:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BVLucie Dreiseitlová
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Prchalov ANJLucie Dreiseitlová
44Hrabůvka PRHonza
55Loučany OLLukáš Trefil
66Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
77Radíkov PRLucie Dreiseitlová
88Prchalov BNJLucie Dreiseitlová
99Lukov ZLJan Drábek
1010Babice VSPetr Korábečný
1111Velké Hoštice OPLucie Dreiseitlová
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1414Jasenice VSLukáš Komender
1515Plumlov PVDaniel Peřina
1616Mladcová ZLOndra Struška
1717Hrabůvka 35+PRHonza
1818Opatovice PRDavid Roman
1919Přílepy KMRadim Kašpárek
2020Hranice PRVítězslav Stratil
2121Hlinsko PRPetr Beránek
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Velká (Hranice III) PRMagdaléna Hlavová
2424Partutovice PRmartin humplik
2525Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2626Špičky PRŠtěpán Šindler
2727Sobíšky PRJiří Kočař

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
33Radíkov PRLucie Dreiseitlová
44Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
55Olšovec PRFilip Staněk
66Radkova Lhota PRJan Klimecký
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Hostašovice NJKateřina Dudová
99Potštát PRVeronika Kocjanová
1010Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.