Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: III. kolo Kdy: 25. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 05. 2019 11:00 Konec rezervace: 19. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petrovice DOAneta Hoffmannová
22Chodov DOAneta Hoffmannová
33Chodská Lhota DOAneta Hoffmannová
44Koloveč DOKateřina Němečková
55Bělá nad Radbuzou DOAneta Hoffmannová
67Čermná Starší DOVáclav Andrlík
78Klenčí pod Čerchovem DOAneta Hoffmannová
89Hluboká ADOAneta Hoffmannová
910Hluboká BDOAneta Hoffmannová
1011Hluboká CDOAneta Hoffmannová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petrovice DOAneta Hoffmannová
22Koloveč DOKateřina Němečková
33Koloveč DOKateřina Němečková
44Klenčí pod Čerchovem DOAneta Hoffmannová
55Dolní Folmava DOAneta Hoffmannová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
08. 06. PříšoviceLI
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
08. 06. Světlá nad SázavouHB
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Bolelouc, Výletiště u splavuOL
08. 06. Velké HamryJN
08. 06. Olšany u ProstějovaPV
08. 06. ZádveřiceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.