Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo VČHL Kdy: 18. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obrubce MBVeronika Borůvková
22Bašnice JCJosef Vašina
34Třebihošť Muži TUMartin
45Černčice NAVeronika Borůvková
56Dubenec TUVeronika Borůvková
67Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
78Roudnice HKVeronika Borůvková
89Bystřec AUOVeronika Borůvková
910Trnov RKVeronika Borůvková
1011Pšánky HKVeronika Borůvková
1112Myštěves HKVeronika Borůvková
1213Letohrad Kunčice BUOVeronika Borůvková
1314Zderaz ACRVeronika Borůvková
1415Letohrad Kunčice DUOVeronika Borůvková
1516Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1617Letohrad JeleniUOVeronika Borůvková
1719Záchlumí UOVeronika Borůvková
1820Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves RKVeronika Borůvková
44Nepomuky UOVeronika Borůvková
56Trnov RKVeronika Borůvková
67Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.