Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Posvícenskou husu 2017 Kdy: 30. 09. 2017 14:00
Kontakt:   Jakub Roubíček Telefon:  rou.jak@seznam.cz
Začátek rezervace: 25. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 30. 09. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Cetenov LIPetr Kováč
22Malá Skála JNRadek Havelka
33Břehy MBPetr Zavrtálek
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Valdice JCRadek Drobný
66Košťálov ženy BSMJaromír Rosůlek
77Březová LIJirka Havlík
88Pěnčín JNMAD Matthew
99Smidary HKJaromír Rosůlek
1010Jeřmanice LIJan Kühnel
1111Tatobity SMMarek Bárta
1212Březová ženyLIJirka Havlík
1313Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
1414Veselá SMEliška Novotná
1515Myštěves HKJaromír Rosůlek
1616Příšovice LIRomana Danišová
1717Frýdštejn JNVáclav Matura
1818Olešnice SMLukáš Marek
1919Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2020Jeřmanice LIJan Kühnel
2121Malá Skála Béčko, ženyJNVeronika Kaprálková
2222Tuř JCTomaš Vích
2323Chyjice JCDavid Hrdý
2424Veselá ženySMEliška Novotná
2525Olešnice ženySMLukáš Marek
2626Sychrov MaminyMBMarkéta Koťátková
2727Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2828Raspenava ženyLILuboš Roušal
2929Bratříkov ŽenyJNZuzana Pfeiferová
3030Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
3131Kacanovy SMJaroslav Kudrnáč
3232Malá Skála Áčko, ženyJNMarkéta Fajxová
3333Bratříkov B ženyJNZuzana Pfeiferová
3434Jinolice JCBojislav Senohrábek
3535Myštěves ženyHKVeronika Borůvková
3636Košťálov SMLenka Poloprutská
3737Dneboh MBOndřej Jirčák
3838Příšovice LIladislav kosek
3939Olešnice Ženy bSMLukáš Marek
4040Jirkov BJNMíra Berka
4141Loukov MBOndřej Flanderka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.