Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Slavošovice Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Vít Koukal Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 09. 2017 18:00 Konec rezervace: 15. 09. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slavošovice CBJan Zahradník
22Zvíkov CBMilan Šimánek
33Třebeč ŽenyCBOndřej Steinhäusl
45Chlum u Třeboně ZenyJHPavla Mesárošová
56Rapšach ŽenyJHstáňa
67Borovany ŽenyCBJosef Příhoda
78Halámky JHJan Prokes
89Markvarec JHDavid Kozel
910Třebeč Muži CBOndřej Steinhäusl
1011Stříbřec JHKateřina Jonáčková
1112Staňkov Ženy JHHasiči Staňkov
1213Chlum u Třeboně MužiJHPavla Mesárošová
1314Lásenice MužiJHLukáš Jankovec
1415Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
1517Mníšek JHJan Zahradník
1619Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
1720Lásenice ŽenyJHLukáš Jankovec
1821Stříbřec BJHKateřina Jonáčková
1922Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
2023Cizkrajov JHbohuslav brůžek
2124Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
2225Višňová JHAleš
2326Stříbřec ženyJHKateřina Jonáčková
2430Ledenice AllStarCBKuba Kohoutek
2550Krotějov SportTADavid Kozel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.