Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP 2018 Kdy: 14. 01. 2018 11:00
Kontakt:   Josef Vokáč Telefon:  730 579 494
Začátek rezervace: 01. 01. 2018 12:00 Konec rezervace: 13. 01. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střeziměř KTTomáš Lederer
22Radětice PBRadětice Vaci
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Úněšov PSMiloslav Pytlik
55Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
66Štítary ženyDODenis Balounová
77Zahorčice SportKTJosef Kolář
88Mělník BlataMERadek Svoboda
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Malá Víska RED DEVILSKTJosef Malát
1111Štítary mužiDODenis Balounová
1212Úněšov ženyPSDenisa Joudalová
1313Bolevec ženyPMZdeněk Vykoupil
1414Mochtín KTPetr Kanta
1515Mělník Blata - ženyMERadek Svoboda
1616Bolevec mužiPMZdeněk Vykoupil
1717Rožmitál pod Třemšínem ženyPBLibuše Poláková
1818Chotíkov PSSDH Chotikov
1919Kmetiněves KLJosef Polívka
2020Zahorčice STMarek Janoušek
2121Příšov PSJitka Racková
2222Neznašovy KTMartin Salamánek
2323Chlum ŽenyPJZbyněk
2424Božkov PMMartin Šůla
2525Nová Ves ( Domažlice) DOMartin Gombár
2626Letiny PJDušan Faitenhanzl
2727Chlum MužiPJZbyněk
2828Kamenný Újezd ROsdhku
2929Nebílovy PJJiří Studnička
3030Štítary muži BDOMiroslav Žáček
3132Čelákovy PJJiří Böhm
3240Nevřeň PSHouk
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.