Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kynice Kdy: 30. 06. 2018 11:00
Kontakt:   Tomáš Francl Telefon:  723054971
Začátek rezervace: 16. 06. 2018 11:00 Konec rezervace: 29. 06. 2018 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá HBMichal Semerád
22Podmoklany HBJakub Novak
33Žižkovo Pole DivadloHBPatrik Klement
44Stéblová DPAPatrik Kučera
55Kynice HBMartin Bárta
66Vepříkov HBSDHVepříkov
77Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek
88Žižkovo Pole HBMartin Bárta
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Srch PALeoš Panchártek
1212Pohled HBJakub Vašíček
1313Věž HBMartin Bárta
1414Světlá nad Sázavou AHBPavel Čihák
1515Kámen HBmichal koubek
1616Nová Ves u Světlé HBVávris

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Herálec HBMíša Janoušková
27Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
38Pohled HBJakub Vašíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Krupá HBVít Eisenvort
27Herálec HBMíša Janoušková
38Pohled HBJakub Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.