Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Žižkovo Pole Kdy: 06. 07. 2018 11:00
Kontakt:   Jaromír Němec Telefon:  721569745
Začátek rezervace: 20. 06. 2018 23:00 Konec rezervace: 05. 07. 2018 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
22Srch PALeoš Panchártek
33Podmoklany HBJakub Novak
44Česká Bělá HBMichal Semerád
55Kynice HBMartin Bárta
66Pohled HBJakub Vašíček
77Vepříkov HBSDHVepříkov
88Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Věž HBMartin Bárta
1212Stéblová DPAPatrik Kučera
1313Světlá nad Sázavou AHBPavel Čihák
1414Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1515Kámen HBmichal koubek
1616Dolní Krupá HBVít Eisenvort
1717Smilov - DobráHBJan Pejzl
1818Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
23Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
34Herálec HBMíša Janoušková
45Pohled HBJakub Vašíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
23Pohled HBJakub Vašíček
35Herálec HBMíša Janoušková
48Dolní Krupá HBVít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.