Obrubce v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   108791
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°26*49*N,15°03*59*E
PSČ:  294 03

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  KošťálovSM14,2914,5214,522019/06/09
2.  PříšoviceLI17,0017,0015,112014/06/14
3.  BěláSM15,5515,1615,162014/08/09
4.  JeřmaniceLI15,0115,3215,322016/07/30
5.  PloukoniceSM14,5615,3915,392018/09/29
6.  SemilySM14,7415,6815,682014/08/23
7.  PodůlšíJC15,6115,7215,722013/06/29
8.  TatobitySM15,8916,0316,032013/07/06
9.  JeřmaniceLI14,9816,1416,142015/10/03
10.  SemilySM16,3815,4716,382013/08/24
11.  PodmokliceSM16,56NP16,562013/08/10
12.  SvijanyLI16,7516,3416,752013/05/11
13.  VesecSM16,8817,0117,012014/07/11
14.  PříšoviceLI17,0215,6217,022013/06/15
15.  JeřmaniceLI28,6428,9128,912013/06/08
16.  KošťálovSM29,0129,4129,412014/08/31
17.  KošťálovSM29,3529,7329,732013/09/01
18.  BozkovSMNPNPNP2014/08/16
19.  Jílové u DržkovaJNNPNPNP2013/08/11
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/09 Košťálov PKL 14,52 1 15
2019/09/22 Malá Skála JL 16,39 1 15
2019/07/06 Plumlov EXČR 16,66 15 1
2019/07/27 Letohrad - Kunčice EXČR 16,77 16 0
2019/07/27 Kunčice VČHL 16,77 13 9
2019/06/15 Zderaz EXČR 16,80 11 5
2019/09/21 Benešov u Semil JL 16,80 2 14
2019/06/22 Stará Říše EXČR 16,92 9 7
2019/07/14 Olšovec EXČR 16,93 10 6
2019/06/08 Trnov VČHL 16,95 4 13
2019/07/07 Radíkov EXČR 16,98 15 1
2019/07/05 Roudnice VČHL 17,07 4 13
2019/07/20 Borovice JL 17,11 6 10
2019/05/18 Kosmonosy JL 17,13 3 13
2019/09/14 Huť JL 17,22 2 14
2019/06/29 Dubenec JL 17,23 2 14
2019/08/11 Chlum EXČR 17,27 13 3
2019/07/13 Petrovice EXČR 17,36 17 0
2019/08/17 Jirkov JL 17,37 1 15
2019/06/08 Sychrov JL 17,38 8 8
2019/05/11 Krásná Ves JL 17,45 4 12
2019/08/10 Zahorčice EXČR 17,48 18 0
2019/09/15 Košťálov JL 17,49 3 13
2019/08/24 Myštěves EXČR 17,62 19 0
2019/08/24 Myštěves VČHL 17,62 13 8
2019/06/29 Dubenec VČHL 17,62 6 10
2019/05/25 Mříčná JL 17,79 3 13
2019/05/18 Velký Třebešov VČHL 17,81 5 11
2019/05/12 Velké Hamry JL 17,85 3 13
2019/06/23 Krasonice EXČR 17,97 14 2
2019/08/25 Pšánky EXČR 18,55 18 0
2019/08/25 Pšánky VČHL 18,55 17 6
2019/09/07 Velichovky VČHL 18,98 11 6
2019/05/26 Libuň JL 19,78 13 3
2019/08/18 Dneboh JL 20,11 11 5
2019/08/03 Bechov - 47,50 4 0
2019/07/28 Letohrad - Orlice EXČR NP 29 0
2019/07/28 Orlice VČHL NP 29 0
2019/05/19 Radimovice JL NP 17 0
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště BP NP 15 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


18. místo PKL 201310. místo PKL 201410. místo VČHL 20158. místo JL 20168. místo JL 20171. místo JL 20184. místo JL 20199. místo VČHL 2019

Boleslavsky pohar

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Extraliga ČR

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 16,66 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 25 počet výsledků: 13x

Fire Sport

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 47,50 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 16,39 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 162 počet výsledků: 15x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 14,52 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 15 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 16,77 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 76 počet výsledků: 9x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Extraliga-Chválovice-Pasohlávky -Sestřih https://www.youtube.com/watch?v=vaW00CG5YwA
2016/07/05
JL
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

    Kdy Kde St.č. Liga
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 11
    JL
    2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 10
    JL
    2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL 1
    VČHL
    2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 17
    JL
    2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 18
    JL
    2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče 11
    BP
    2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 17
    JL
    2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 17
    JL
    2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 11
    JL
    2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL 40
    VČHL
    2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 26
    EXČR
    2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 20
    VČHL
    2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 6
    JL
    2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL 16
    VČHL
    2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL 16
    VČHL
    2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 26
    EXČR
    2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 10
    JL
    2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 25
    EXČR
    2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 8
    JL
    2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 8
    JL
    2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 26
    EXČR
    2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL 1
    VČHL
    2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 30
    JL
    2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 10
    JL
    2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 30
    JL
    2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 10
    JL
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře