Tatobity v roce 2019

Rok:

   Muži   Profi
ID FireSport:   165204
Okres:   Semily
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°34*12*N,15°16*29*E
PSČ:  512 53

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  PodmokliceSM14,1314,3714,132017/07/22
2.  KošťálovSM14,3814,1214,382018/07/07
3.  BěláSM14,57NP14,572014/08/09
4.  TatobitySM14,6714,3414,672013/07/06
5.  JeřmaniceLI14,6814,3614,682016/07/30
6.  PloukoniceSM14,5714,7314,732019/09/28
7.  BozkovSM14,7614,1414,762013/09/08
8.  PříšoviceLI17,0017,0014,792014/06/14
9.  TuřJC14,8014,8614,862015/05/30Bity Sport
10.  Krásná VesMB14,8714,7114,872017/07/15
11.  SvijanyLI14,5114,9414,942018/05/12
12.  SvijanyLI14,4614,9614,962017/05/13
13.  JeřmaniceLI14,6114,9814,982013/06/08
14.  TuřJC14,9714,9914,992015/05/02Bity Sport
15.  Nová VesLI14,9914,7414,992017/07/29
16.  PloukoniceSM15,0014,5815,002017/09/30
17.  VesecSM15,0314,6915,032017/06/23
18.  MyštěvesHK14,5615,0815,082017/05/07
19.  ValdiceJC14,6315,0915,092019/09/01
20.  Jablonec nad JizerouSM14,8315,1215,122013/08/03
21.  SmidaryHK15,1614,1815,162017/07/16
22.  PodmokliceSM15,0315,1815,182015/08/08Bity Sport
23.  PříšoviceLI--15,272017/06/10
24.  Jílové u DržkovaJN15,3014,5215,302017/08/05
25.  SemilySM16,0515,3015,302016/07/23
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/09/28 Ploukonice PKL 14,73 2 14
2019/09/01 Valdice PKL 15,09 5 0
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy PKL 15,40 6 10
2019/07/20 Podmoklice PKL 15,69 11 0
2019/05/04 Smidary PKL 16,31 10 0
2019/07/20 Borovice JL 16,35 1 15
2019/06/15 Zderaz EXČR 16,89 13 3
2019/09/22 Malá Skála JL 16,91 4 12
2019/09/21 Benešov u Semil JL 17,08 4 12
2019/08/10 Zahorčice EXČR 17,11 10 6
2019/08/11 Chlum EXČR 17,54 16 0
2019/07/06 Plumlov EXČR 17,64 28 0
2019/05/18 Kosmonosy JL 17,96 7 9
2019/06/29 Dubenec VČHL 18,12 9 0
2019/09/15 Košťálov JL 18,18 7 9
2019/06/08 Sychrov JL 19,11 14 2
2019/05/12 Velké Hamry JL 19,19 7 9
2019/05/25 Mříčná JL 19,42 11 5
2019/07/28 Orlice VČHL 20,38 22 0
2019/08/18 Dneboh JL 20,82 13 3
2019/08/17 Jirkov JL 21,78 14 2
2019/07/07 Radíkov EXČR NP 38 0
2019/06/23 Krasonice EXČR NP 29 0
2019/06/22 Stará Říše EXČR NP 28 0
2019/08/25 Pšánky EXČR NP 26 0
2019/08/24 Myštěves EXČR NP 23 0
2019/05/26 Libuň JL NP 20 0
2019/06/29 Dubenec JL NP 20 0
2019/05/11 Krásná Ves JL NP 18 0
2019/06/08 Příšovice PKL NP 17 0
2019/05/19 Radimovice JL NP 17 0
2019/09/14 Huť JL NP 17 0
2019/06/09 Košťálov PKL DSQ 19 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Tatobity,
PKL
2014/07/05 Tatobity, PKL Tatobity
PKL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 23
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 12
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 22
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 24
      JL
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 15
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 18
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 8
      JL
      2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 17
      FNC
      2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 28
      EXČR
      2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 26
      VČHL
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 8
      JL
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 28
      EXČR
      2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 17
      JL
      2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 27
      EXČR
      2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 18
      JL
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 15
      JL
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 28
      EXČR
      2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 15
      JL
      2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 5
      JL
      2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 11
      JL
      2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 12
      JL
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 123
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře