Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | JN | 15,14 | 15,14 | 14,83 | |
2. | Brada - Rybníček | JC | 15,19 | 15,19 | 15,11 | |
3. | Březová | LI | 16,24 | 16,24 | 14,75 | |
4. | Karlinky | LI | 16,28 | 15,74 | 16,28 | |
5. | Krásná Ves Bé | MB | 16,36 | 16,36 | 16,05 | |
6. | Velké Hamry | JN | 16,42 | 15,33 | 16,42 | |
7. | Krásná Ves | MB | 16,69 | 16,69 | 16,38 | |
8. | Škodějov | SM | 16,99 | 15,81 | 16,99 | |
9. | Janův Důl | LI | 17,69 | 16,91 | 17,69 | |
10. | Jirkov A | JN | 18,00 | 18,00 | 15,58 | |
11. | Příchovice | JN | 18,70 | 18,70 | 16,99 | |
12. | Březovice | MB | 18,80 | 18,64 | 18,80 | |
13. | Sezemice | MB | 20,21 | 19,74 | 20,21 | |
14. | Škodějov Dorost | SM | 22,16 | 21,77 | 22,16 | |
15. | Desná III | JN | 22,83 | 22,83 | 22,75 | |
16. | Ploukonice | SM | 23,00 | 22,85 | 23,00 | |
17. | Záskalí | LI | 23,42 | 23,42 | 23,27 | |
18. | Jirkov B | JN | 29,91 | 29,91 | 29,75 | |
19. | Koberovy | JN | 31,53 | 31,38 | 31,53 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | JN | 17,92 | 17,92 | 17,45 | |
2. | Pěnčín | JN | 18,11 | 18,11 | 17,72 | |
3. | Olešnice | SM | 18,14 | 18,14 | 18,14 | |
4. | Slatiny | JC | 18,81 | 18,66 | 18,81 | |
5. | Bratříkov | JN | 18,88 | 18,88 | 18,56 | |
6. | Škodějov | SM | 20,91 | 20,91 | 20,75 | |
7. | Krásná Ves | MB | 22,10 | 22,10 | 19,91 | |
8. | Karlinky | LI | 22,77 | 21,99 | 22,77 | |
9. | Hodkovice nad Mohelkou | LI | 22,83 | 22,83 | 22,13 | |
10. | Vesec | SM | 25,11 | 25,11 | 24,33 | |
11. | Sezemice | MB | 25,52 | 20,20 | 25,52 | |
12. | Jeřmanice | LI | 27,21 | 27,21 | 19,63 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Březová | LI | 19,08 | 19,00 | 19,08 | |
2. | Brada - Rybníček | JC | 20,35 | 20,19 | 20,35 | |
3. | Březovice | MB | 21,03 | 21,03 | 20,64 | |
4. | Škodějov Dorost | SM | 22,53 | 22,53 | 21,83 | |
5. | Roztoky u Semil | SM | 22,92 | 22,92 | 21,67 | |
6. | Škodějov | SM | 23,56 | 23,56 | 22,94 | |
7. | Záskalí | LI | 24,05 | 24,05 | 23,89 | |
8. | Sezemice | MB | 24,64 | 24,17 | 24,64 | |
9. | Vesec | SM | 24,78 | 24,78 | 24,63 | |
10. | Petrašovice | LI | 26,05 | 26,05 | 25,03 | |
11. | Janův Důl | LI | 26,21 | 26,21 | 26,05 | |
12. | Koberovy | JN | 26,24 | 26,24 | 26,16 | |
13. | Hodkovice nad Mohelkou Ženy | LI | 28,61 | 27,91 | 28,61 | |
14. | Příchovice | JN | 28,69 | 28,69 | 27,44 | |
15. | Dalešice Ženy | JN | 29,75 | 22,80 | 29,75 | |
16. | Česká Lípa | CL | 36,61 | 36,61 | 36,14 | |
17. | Velké Hamry | JN | 37,47 | 37,47 | 35,68 | |
18. | Dalešice | JN | 85,52 | 80,05 | 85,52 | |
19. | Ploukonice | SM | NP | NP | NP | |
19. | Pěnčín | LI | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře