Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 33278 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Souřadnice: | 49°28*53*N,17°16*25*E |
PSČ: | 783 75 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/09/30 | Nasobůrky | - | 15,54 | 8 | 0 | ||
2023/08/12 | Niva | VCPV | 16,03 | 9 | 7 | ||
2023/08/11 | Olešnice | ONL | 16,89 | 16 | 6 | ||
2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky | BIOMAC HE | 17,08 | 12 | 4 | ||
2023/06/30 | Vrchoslavice, fotbalové hřiště | - | 17,63 | 7 | 0 | ||
2023/07/29 | Drahanovice | ONL | 17,82 | 28 | 0 | ||
2023/08/26 | Haňovice | ONL | 18,29 | 24 | 0 | ||
2023/08/19 | Měrotín | ONL | 19,05 | 22 | 0 | ||
2023/05/13 | Vrchoslavice | VCPV | 20,11 | 12 | 4 | ||
2023/08/19 | Rozstání | VCPV | 23,80 | 11 | 5 | ||
2023/07/01 | Kožušany | ONL | 26,96 | 31 | 0 | ||
2023/09/09 | Otinoves | VCPV | 31,30 | 15 | 1 | ||
2023/07/08 | Bílovice (PV) | ONL | NP | 34 | 0 | ||
2023/09/16 | Třeština (SU) | ONL | NP | 32 | 0 | ||
2023/07/29 | Janovice (u Bruntálu) | BIOMAC HE | NP | 25 | 0 | ||
2023/07/08 | Bílovice | VCPV | NP | 17 | 0 | ||
2023/09/16 | Soběsuky | VCPV | NP | 17 | 0 | ||
2023/08/26 | Pěnčín | VCPV | NP | 15 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
16. místo BIOMAC HE 201920. místo VCPV 201917. místo VCPV 2023
Fire Sport
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 15,54 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Hanácká extraliga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Hanácká extraliga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 17,08 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 4 počet výsledků: 1x
Olomoucká noční liga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 16,89 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 6 počet výsledků: 7x
Velká cena prostějovska
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 16,03 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 12 počet výsledků: 3x
Velká cena prostějovska
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 20,11 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 4x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/08 | Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného | 23 | |
2023/06/10 | Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B) | 27 | |
2023/06/25 | Dolní Libina - koupaliště, 5. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) | 26 | |
2023/07/08 | Bílovice, Pohárová soutěž | 13 | |
2023/07/15 | Fobalové hřiště Uhřičice, 3. kolo MP memorial V. Baďury | 9 | |
2023/08/12 | Niva, Pohárová soutěž | 4 | |
2023/08/19 | Rozstání, Pohárová soutěž | 9 | |
2023/08/26 | Pěnčín, Pohárová soutěž | 16 | |
2023/09/09 | Otinoves, Pohárová soutěž | 17 | |
2023/09/16 | Soběsuky, Pohárová soutěž | 18 | |
2023/09/30 | Nasobůrky, 2023 noční soutěž | 4 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře