Liga: | PLPU |
Místo: | Rynárec |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 14. 07. 2018 12:00 |
Kontakt: | Zdeněk Vlk |
Telefon: | 721 553 264 |
Začátek rezervace: | 01. 07. 2018 18:00 |
Konec rezervace: | 14. 07. 2018 12:00 |
Začátek tipování: | 14. 07. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 14. 07. 2018 00:00 |
Zadal: | Ondřej Pecha |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Soutěž je zařazena do PLPU. Kategorie muži i ženy na 2B. Prezentace od 11:00h do 12:00h. Zahájení soutěže ve 12:30h. Základna - zámková dlažba, trat - TRÁVA.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rynarec-9368.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Rynárec | PE | Jan Šátek | ||
2 | 2 | Mysletice | JI | Stanislav Dolský | ||
3 | 3 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
4 | 4 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
5 | 5 | Choustník | TA | Sabina Šimečková | ||
6 | 6 | Libkova Voda | PE | Vena Drahný | ||
7 | 7 | Batelov | JI | Jan Štok | ||
8 | 8 | Božejovice | TA | Jakub Vávrovský | ||
9 | 9 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
10 | 10 | Strmilov | JH | Ondřej Pecha | ||
11 | 11 | Žirovnice | PE | František Janů | ||
12 | 12 | Cizkrajov | JH | bohuslav brůžek | ||
13 | 13 | Bílý Kámen | Bílý Kámen | JI | Radim Kriegsmann | |
14 | 14 | Kamenice nad Lipou | PE | Lukáš Chalupa | ||
15 | 15 | Dolní Němčice | JH | Mirek Havlík | ||
16 | 16 | Rudolfov | CB | SDH Rudolfov | ||
17 | 29 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
18 | 30 | Kaliště | JI | Vojta Šindelář | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
2 | 3 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
3 | 4 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
4 | 5 | Choustník | TA | Sabina Šimečková | ||
5 | 6 | Lomnice nad Lužnicí | JH | Kateřina Bočková | ||
6 | 7 | Mysletice | JI | Stanislav Dolský | ||
7 | 8 | Nová Včelnice | JH | Pavlína Jirků |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/08/29 | Rynárec, PE, Pohár Rynárec | |
2010/08/28 | Rynárec, PE, Pohár Rynárec | |
2018/07/14 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec | |
2019/07/13 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B | |
2022/07/16 | Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |