Kalendář soutěží


T/R Kdy Kde bude Okr. Liga
06. 04. JablonecJN FSCR
07. 04. JablonecJN FSCR
20. 04. Dašice, fotbalové hřištěPA -
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB -
20. 04. Zdešov, na návsiJH -
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM MHJPR
27. 04. Náměstí TGM HolicePA -
27. 04. LhoticeTR -
28. 04. HřištěBR -
28. 04. KunoviceUH VCUH
04. 05. SmidaryHK PKL
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM MHJPR
04. 05. LžoviceKO PLHL
04. 05. Pasečnice - hřištěDO -
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR -
05. 05. BojkoviceUH VCUH
05. 05. Vlkoš - fotba. hřištěHO GPHO
08. 05. Hradec u StodaPJ OPH
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO -
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA LPO
11. 05. hřiště SvinčanyPA -
11. 05. Svinčany, na hřištiPA LPO
11. 05. KrakovanyKO PLHL
11. 05. Velké MeziříčíZR ŽL
11. 05. DvorceTA THL
11. 05. Pasohlávky, hřištěBV BHL
11. 05. Krásná VesMB JL
11. 05. Krásná VesMB FNC
12. 05. Mikulovice hřištěZN -
12. 05. Velké HamryJN JL
18. 05. KosmonosyMB JL
18. 05. Ves TouškovPJ OPH
18. 05. Podhradní LhotaKM PHL
18. 05. ŽďárJH THL
18. 05. Štrbice (TP)TP KL
18. 05. CetenovLI PKL
18. 05. Sportovní areál ZderazCR -
18. 05. ŠkodějovSM FNC
19. 05. Ratíškovice - fotba. hřištěHO GPHO
19. 05. Radkova LhotaPR PRL
19. 05. RadimoviceLI JL
19. 05. Lhenice (TP)TP KL
19. 05. Lhenice (TP)TP KL
19. 05. JarošovUH VCUH
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN BHL
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA LPO
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN ZNL
25. 05. VrbčanyKO PLHL
25. 05. SrubecCB JČHL
25. 05. OplotPJ OPH
25. 05. LudslaviceKM PHL
25. 05. Panské DubenkyJI JHHL
25. 05. MříčnáSM JL
25. 05. Hostěrádky-RešovVY VCOV
26. 05. LibuňJC JL
26. 05. Břehy, na hřištiPA LPO
26. 05. KřenovyDO OPH
26. 05. NetínZR ŽL
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN ZNL
01. 06. BudilovPT JČHL
T/R Kdy Kde bude Okr. Liga

Kdy Kde byla Okr. Liga
24. 03. Výsledky JablonecJN FSCR
23. 03. Výsledky JablonecJN FSCR
16. 03. Výsledky Velká n. Vel. - sportovní halaHO -
09. 03. Výsledky ČHP 2019 – Ostravská halaOV FSCR
23. 02. Výsledky Město HavířovKA -
09. 02. Výsledky NevřeňPS -
02. 02. Výsledky ZŠ Komenského 17DO CHL
26. 01. Výsledky Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS -
12. 01. Výsledky Dolní HradištěPS FSCR
15. 12. Výsledky Cvičiště KojatínTR -
15. 12. Výsledky Prosetín - fotbalové hřištěCR -
15. 12. Výsledky Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO -
08. 12. Výsledky Český RudolecJH -
24. 11. Výsledky OstravaOV FSCR
24. 11. Výsledky Hřiště VrběticeZL -
17. 11. Výsledky Modelářské hřiště PohořeliceZL -
10. 11. Výsledky Areál PlazaPM -
04. 11. Výsledky PrahaAB FSCR
03. 11. Výsledky Velké Hamry - kulturní důmJN FNC
03. 11. Výsledky PrahaAB -
27. 10. Výsledky Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB BP
27. 10. Výsledky Areál Flídr s.r.o Široký DůlSY -
20. 10. Výsledky VéskyUH -
20. 10. Výsledky Knínice, před hasičárnouJI -
14. 10. Výsledky Jeseník - fotbalové hřištěJE -
13. 10. Výsledky Areal SDH Podhradní LhotaKM -
13. 10. Výsledky ChlumčanyPJ -
07. 10. Výsledky Hasičské hřiště TřebeloviceTR -
06. 10. Výsledky Hřiště nad Novou VsíDO -
06. 10. Výsledky U kačárny, RokytnoPA LPO
06. 10. Výsledky Jablonec nad JizerouSM -
30. 09. Výsledky HenčlovPR -
29. 09. Výsledky PloukoniceSM PKL
29. 09. Výsledky MarkvarecJH PLPU
29. 09. Výsledky Požární Nádrž HošticeKM -
29. 09. Výsledky BřidličnáBR -
29. 09. Výsledky Babice (VS) - hasičské hřištěVS -
28. 09. Výsledky Česká BěláHB HBHL
23. 09. Výsledky Brumovice hřištěBV -
23. 09. Výsledky Duchcov (TP)TP KL
22. 09. Výsledky LitenčiceKM -
22. 09. Výsledky Police - zámecký areálTR -
22. 09. Výsledky Radslavice (okr. Vyškov)VY -
22. 09. Výsledky SŠ polytech. Rooseveltova 472OL -
22. 09. Výsledky SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL -
22. 09. Výsledky SoběsukyPV VCPV
22. 09. Výsledky StřeziměřKT PHLKT
22. 09. Výsledky Srbice (TP)TP KL
22. 09. Výsledky Český RudolecJH PLPU
22. 09. Výsledky Chlum u TřeboněJH VCT
22. 09. Výsledky ChlumCK JČHL
22. 09. Výsledky Chropyně-fotbalové hřištěKM -
22. 09. Výsledky Buková, areál u BrůdkuPJ -
22. 09. Výsledky VšechlapyBN BNL
22. 09. Výsledky PasohlávkyBV -
22. 09. Výsledky ŽihobceKT ŠHL
22. 09. Výsledky Benešov u SemilSM JL
22. 09. Výsledky CHotětovMB BP
22. 09. Výsledky Kostelec n/Č lesyKO PL
21. 09. Výsledky Trnávka,hřiště vedle hasičárnyNJ -
21. 09. Výsledky Dolní BečvaVS -
21. 09. Výsledky Areál SDH VřesinaOP -
16. 09. Výsledky KníniceJI -
16. 09. Výsledky LišovCB JČHL
16. 09. Výsledky Svinčany, na hřištiPA LPO
16. 09. Výsledky KošťálovSM JL
16. 09. Výsledky ChuchelnaSM -
16. 09. Výsledky VelimKO -
15. 09. Výsledky VolenicePB -
15. 09. Výsledky ŠaraticeVY -
Kdy Kde byla Okr. Liga

Tip / Rez. Kdy Kde bude Okr.
28. 04. HřištěBR
15. 09. PředonínLT
15. 09. PředonínLT
15. 06. Großolbersdorf-
05. 07. Slavětín, Hasičský areálLN
07. 09. Duchcov (TP)TP
13. 07. Černčice (LN)LN
30. 06. Podsedice (LT)LT
30. 06. Podsedice (LT)LT
29. 06. Jimlín (LN)LN
29. 06. Jimlín (LN)LN
01. 06. Nové Dvory (LT)LT
01. 06. Nové Dvory (LT)LT
19. 05. Lhenice (TP)TP
19. 05. Lhenice (TP)TP
18. 05. Štrbice (TP)TP
07. 04. JablonecJN
06. 04. JablonecJN
14. 09. RadhosticePT
07. 09. BohumilicePT
31. 08. Svatá Maří (noc)PT
13. 07. Radhostice (noc)PT
06. 07. BudilovPT
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
08. 06. ZdíkovPT
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
12. 05. Mikulovice hřištěZN
21. 09. Třeština (SU)SU
07. 09. OlešniceOL
17. 08. MěrotínOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude Okr.

Vyberte kalendář

Vložit novou soutěž Soutěže zde Kalendář soutěží

 

Novinky na fórku