Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Letohrad - Orlice

Liga: EXČR
Název soutěže : Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Martin Ondra

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 


Muži

TipovalTipZamluveno
 Josef Navrátil  15 **21.07.2017 19:03
 Lucie Samková  15 **18.07.2017 09:18
 Andrea Crhová  15 **21.07.2017 10:40
 Tomáš Juřena  16 **21.07.2017 12:35
 Michaela Vacková  16 **21.07.2017 14:43
 Milan Šimánek  16 **18.07.2017 16:11
 Radek Staněk  16 **19.07.2017 19:52
 Krleša  16 **21.07.2017 11:13
 Martin Valda  16 **17.07.2017 10:04
 Lukáš Brtník  16 **21.07.2017 22:32
 Adam Nádvorník  16 **21.07.2017 12:02
 Tlumič  16 **09.07.2017 21:01
 Martin Ondra  16 **21.07.2017 10:12
 Klára Pelejová  16 **21.07.2017 11:02


Ženy

TipovalTipZamluveno
 Lucie Samková  15 **18.07.2017 09:19
 Andrea Crhová  15 **21.07.2017 10:40
 Josef Navrátil  15 **21.07.2017 19:09
 Martin Valda  16 **17.07.2017 10:04
 Radek Staněk  16 **19.07.2017 19:53
 Michaela Vacková  16 **21.07.2017 14:44
 Martin Ondra  16 **21.07.2017 10:13
 Adam Nádvorník  16 **21.07.2017 12:02
 Tomáš Juřena  16 **21.07.2017 12:36
 Krleša  16 **21.07.2017 11:14
 Milan Šimánek  16 **18.07.2017 16:11
 Lukáš Brtník  16 **21.07.2017 22:32
 Klára Pelejová  16 **21.07.2017 11:02
 Tlumič  16 **09.07.2017 21:02

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Letohrad - Kunčice C UO 16,4206. 07. 2014 Orlický pohár
2.Letohrad - Orlice UO 17,0506. 07. 2014 Orlický pohár
3.Bříšťany JC 17,1406. 07. 2014 Orlický pohár
4.Letohrad - Kunčice B UO 17,1906. 07. 2014 Orlický pohár
5.Bystřec A UO 17,3006. 07. 2014 Orlický pohár
6.Bystřec B UO 17,4306. 07. 2014 Orlický pohár
7.Mostek UO 17,7006. 07. 2014 Orlický pohár
8.Brandýs nad Orlicí UO 17,8206. 07. 2014 Orlický pohár
9.Horní Třešňovec A UO 17,9706. 07. 2014 Orlický pohár
10.Tuř JC 18,5106. 07. 2014 Orlický pohár
11.Bošín UO 18,7506. 07. 2014 Orlický pohár
12.Dolní Čermná UO 18,7806. 07. 2014 Orlický pohár
13.Horní Čermná A UO 18,8806. 07. 2014 Orlický pohár
14.Čeperka N PA 19,5306. 07. 2014 Orlický pohár
15.Roudnice HK 19,6606. 07. 2014 Orlický pohár
16.Letohrad - Červená B UO 19,7206. 07. 2014 Orlický pohár
17.Lanšperk UO 19,7406. 07. 2014 Orlický pohár
18.Nepomuky UO 20,6606. 07. 2014 Orlický pohár
19.Přívrat UO 21,1006. 07. 2014 Orlický pohár
20.Záchlumí UO 21,9406. 07. 2014 Orlický pohár
21.Dašice PA 23,2506. 07. 2014 Orlický pohár
22.Lukavice A UO 25,5806. 07. 2014 Orlický pohár
23.Ústí nad Orlicí A UO 27,7906. 07. 2014 Orlický pohár
24.Lukavice B UO 42,1106. 07. 2014 Orlický pohár

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Vitiněves JC 15,8606. 07. 2014 10. kolo VČHL
2.Chrášťany LT 16,1006. 07. 2015 Orlický pohár
3.Chrášťany LT 16,1006. 07. 2015 6. kolo VČHL
4.Chrášťany LT 16,3307. 08. 2016 Orlický pohár
5.Chrášťany LT 16,3307. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
6.Letohrad - Orlice UO 16,3706. 07. 2015 Orlický pohár
7.Letohrad - Orlice UO 16,3706. 07. 2015 6. kolo VČHL
8.Myštěves HK 16,3807. 08. 2016 Orlický pohár
9.Myštěves HK 16,3807. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
10.Louňovice pod Blaníkem BN 16,4707. 08. 2016 Orlický pohár
11.Letohrad - Kunčice A UO 16,5306. 07. 2015 Orlický pohár
12.Letohrad - Kunčice UO 16,5306. 07. 2015 6. kolo VČHL
13.Jablonec nad Jizerou SM 16,6006. 07. 2015 6. kolo VČHL
14.Nevcehle JI 16,8107. 08. 2016 Orlický pohár
15.Vitiněves JC 16,9206. 07. 2015 6. kolo VČHL
16.Vitiněves JC 16,9206. 07. 2015 Orlický pohár
17.Letohrad - Orlice UO 17,0106. 07. 2014 10. kolo VČHL
18.Letohrad - Orlice UO 17,0106. 07. 2014 Orlický pohár
19.Myštěves HK 17,0806. 07. 2015 6. kolo VČHL
20.Myštěves HK 17,0806. 07. 2015 Orlický pohár
21.Libuň JC 17,1007. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
22.Libuň JC 17,1007. 08. 2016 Orlický pohár
23.Libuň JC 17,2006. 07. 2015 Orlický pohár
24.Libuň JC 17,2006. 07. 2015 6. kolo VČHL
25.Česká Rybná UO 17,2706. 07. 2014 10. kolo VČHL
26.Česká Rybná UO 17,2706. 07. 2014 Orlický pohár
27.Letohrad - Orlice UO 17,3107. 08. 2016 Orlický pohár
28.Letohrad - Orlice UO 17,3107. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
29.Myštěves HK 17,4106. 07. 2014 10. kolo VČHL
30.Rokytno PA 17,4207. 08. 2016 Orlický pohár
31.Rokytno PA 17,4207. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
32.Letohrad - Kunčice UO 17,6406. 07. 2014 Orlický pohár
33.Letohrad - Kunčice UO 17,6406. 07. 2014 10. kolo VČHL
34.Dolní Přím HK 17,6706. 07. 2014 10. kolo VČHL
35.Libňatov TU 17,6806. 07. 2015 6. kolo VČHL
36.Dolní Přím HK 17,6807. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
37.Nepomuky UO 17,7006. 07. 2015 6. kolo VČHL
38.Nepomuky UO 17,7006. 07. 2015 Orlický pohár
39.Nepomuky UO 17,9107. 08. 2016 Orlický pohár
40.Nepomuky UO 17,9107. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
41.Vitiněves JC 17,9107. 08. 2016 Orlický pohár
42.Vitiněves JC 17,9107. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
43.Letohrad - Červená UO 17,9506. 07. 2015 Orlický pohár
44.Letohrad - Červená UO 17,9506. 07. 2015 6. kolo VČHL
45.Česká Rybná UO 18,0106. 07. 2015 Orlický pohár
46.Česká Rybná UO 18,0106. 07. 2015 6. kolo VČHL
47.Letohrad - Červená UO 18,0406. 07. 2014 10. kolo VČHL
48.Letohrad - Červená UO 18,0406. 07. 2014 Orlický pohár
49.Libuň JC 18,1806. 07. 2014 10. kolo VČHL
50.Dolní Přím HK 18,3106. 07. 2015 6. kolo VČHL
51.Dolní Třešňovec UO 18,7606. 07. 2014 10. kolo VČHL
52.Dolní Třešňovec UO 18,7606. 07. 2014 Orlický pohár
53.Roudnice HK 18,7707. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
54.Letohrad - Kunčice B UO 18,8006. 07. 2015 Orlický pohár
55.Letohrad - Kunčice B UO 18,8006. 07. 2015 6. kolo VČHL
56.Nepomuky UO 18,8206. 07. 2014 10. kolo VČHL
57.Nepomuky UO 18,8206. 07. 2014 Orlický pohár
58.Lanšperk UO 18,9406. 07. 2015 Orlický pohár
59.Lanšperk UO 18,9406. 07. 2015 6. kolo VČHL
60.Radíkov PR 18,9907. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
61.Radíkov PR 18,9907. 08. 2016 Orlický pohár
62.Roudnice HK 19,1706. 07. 2015 6. kolo VČHL
63.Dlouhá Ves RK 19,2107. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
64.Dolní Třešňovec UO 19,2306. 07. 2015 Orlický pohár
65.Dolní Třešňovec UO 19,2306. 07. 2015 6. kolo VČHL
66.Bystřec UO 19,8906. 07. 2015 6. kolo VČHL
67.Bystřec UO 19,8906. 07. 2015 Orlický pohár
68.Horní Třešňovec A UO 19,9606. 07. 2015 6. kolo VČHL
69.Horní Třešňovec A UO 19,9606. 07. 2015 Orlický pohár
70.Roudnice HK 20,2506. 07. 2014 10. kolo VČHL
71.Lanšperk UO 20,2506. 07. 2014 Orlický pohár
72.Roudnice HK 20,2506. 07. 2014 Orlický pohár
73.Lanšperk UO 20,2506. 07. 2014 10. kolo VČHL
74.Bystřec UO 20,4306. 07. 2014 Orlický pohár
75.Bystřec UO 20,4306. 07. 2014 10. kolo VČHL
76.Libňatov TU 20,4607. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
77.Libňatov TU 20,4607. 08. 2016 Orlický pohár
78.Nekoř UO 20,9106. 07. 2014 Orlický pohár
79.Nekoř UO 20,9106. 07. 2014 10. kolo VČHL
80.Libňatov TU 22,2106. 07. 2014 10. kolo VČHL
81.Jeníkovice HK 23,9106. 07. 2014 10. kolo VČHL
82.Dlouhá Ves RK 25,4106. 07. 2015 Orlický pohár
83.Dlouhá Ves RK 25,4106. 07. 2015 6. kolo VČHL
84.Letohrad - Kunčice B UO 27,5407. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
85.Horní Třešňovec A UO 31,2906. 07. 2014 10. kolo VČHL
86.Horní Třešňovec UO 31,2906. 07. 2014 Orlický pohár
87.Nekoř UO 48,7606. 07. 2015 Orlický pohár
88.Nekoř UO 48,9106. 07. 2015 6. kolo VČHL
89.Sychotín B BK NP07. 08. 2016 Orlický pohár
90.Sychotín B BK NP07. 08. 2016 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. KunžakJH
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. TelčJI
29. 07. TučapyKM
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. DrnoviceZL
30. 07. KarolínKM
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
05. 08. HrachovecVS
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. JakubovTR
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. Prušánky - has.areálHO
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. KostelecTC
12. 08. ChotěmiceTA
12. 08. NětčiceKM
12. 08. StudenáJH
12. 08. Vřesovice - fotb.hřištěHO
12. 08. Tršice zámecký areálOL
12. 08. Lesná, Fotbalové hřištěZN
12. 08. ŠebkoviceTR
12. 08. Zborovice, hřiště T. J. PilanaKM
13. 08. ZahorčiceST
13. 08. PoštornáBV
13. 08. RadonínTR
13. 08. SedlejovJI
19. 08. Věžky, Vlčí DolyKM
19. 08. Velká LhotaVS
19. 08. Blížkovice, sportovní areálZN
19. 08. RadimoviceLI
19. 08. fotbalové hřiště ve StaňkověDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.