Rok:     2013  |   2014  |   2015  |   2016  |   2017  |   2018  |   2019  |

Výsledky ročníku 2018 Východočeská hasičská liga

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1. Letohrad - Kunčice BÚstí nad Orlicí 191 16,19 13 x
2. Renmotor Jinolice Jičín 178 16,13 13 x
3. Bašnice Jičín 145 16,19 13 x
4. Pšánky Hradec Králové 121 16,46 13 x
5. Myštěves Hradec Králové 107 16,30 13 x
6. Letohrad - Jeleni Ústí nad Orlicí 102 16,35 13 x
7. Dubenec Trutnov 82 16,70 13 x
8. Trnov Rychnov nad Kněžnou 81 16,66 13 x
9. Moravany Pardubice 66 17,19 13 x
10. Bystřec AÚstí nad Orlicí 65 16,82 13 x
11. Letohrad - Orlice BÚstí nad Orlicí 61 17,03 13 x
12. Letohrad - Kunčice DÚstí nad Orlicí 57 16,95 13 x
13. Záchlumí Ústí nad Orlicí 42 17,41 12 x
14. Zahorčice Strakonice 32 16,31 3 x
-. Velké Hoštice Opava 32 16,54 3 x
16. Zderaz AChrudim 30 16,86 7 x
17. Hrabišín Šumperk 29 16,84 3 x
18. Bezděkov pod Třemšínem Příbram 26 16,72 3 x
19. Mladoňovice Třebíč 23 16,73 3 x
20. Tatobity Semily 22 17,02 6 x
21. Rohovládova Bělá Pardubice 21 16,73 5 x
22. Olešná Havlíčkův Brod 20 16,24 2 x
23. Čeperka NPardubice 19 17,18 7 x
24. Trnava Třebíč 17 16,26 1 x
25. Obrubce Mladá Boleslav 16 16,64 4 x
26. Krasonice Jihlava 12 17,29 2 x
27. Košťálov Semily 10 17,22 5 x
-. Bystřec BÚstí nad Orlicí 10 17,74 3 x
29. Radostín nad Oslavou Žďár nad Sázavou 8 17,42 1 x
-. Bohuslavice Náchod 8 18,41 10 x
31. Krásná Ves Mladá Boleslav 7 17,57 1 x
-. Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí 7 18,47 3 x
33. Slepotice Pardubice 6 18,42 2 x
34. Bohuslavice Šumperk 5 19,46 2 x
35. Stradouň Ústí nad Orlicí 4 17,58 3 x
-. Rohovládová Bělá Pardubice 4 20,60 2 x
37. Velký Třebešov Náchod 3 18,23 2 x
-. Lanšperk Ústí nad Orlicí 3 18,56 3 x
-. Stéblová DPardubice 3 18,71 2 x
-. Roudnice Hradec Králové 3 19,81 5 x
-. - Turbine Rotacker bez určení okresu 3 21,25 2 x
42. Zderaz CChrudim 2 19,20 6 x
43. Choltice Pardubice 1 18,08 2 x
-. Olešnice Semily 1 19,04 1 x
-. Nepomuky Ústí nad Orlicí 1 19,98 3 x
46. Srch Pardubice 0 17,64 1 x
-. - Moravany bez určení okresu 0 17,64 1 x
-. Čeperka Hro-perkaPardubice 0 17,84 1 x
-. Králíky Ústí nad Orlicí 0 20,13 5 x
-. Oldřiš Svitavy 0 25,48 1 x
-. Smidary Hradec Králové 0 NP 1 x
-. Kosov Šumperk 0 NP 1 x
-. Česká Rybná Ústí nad Orlicí 0 NP 1 x
-. Nevcehle Jihlava 0 NP 1 x

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1. Myštěves Hradec Králové 87 15,83 13 x
2. Libuň Jičín 57 16,48 13 x
3. Košťálov Semily 53 15,92 10 x
4. Nepomuky Ústí nad Orlicí 50 16,71 13 x
5. Hrobice Pardubice 40 17,22 13 x
6. Letohrad - Orlice Ústí nad Orlicí 39 16,89 13 x
7. Letohrad - Červená Ústí nad Orlicí 30 17,29 13 x
8. Skrochovice Opava 24 16,18 3 x
9. Katusice Mladá Boleslav 17 17,20 6 x
10. Dlouhá Ves Rychnov nad Kněžnou 16 17,87 13 x
11. Sloup Praha-západ 11 16,60 2 x
12. Dolní Přím Hradec Králové 6 17,71 8 x
13. Holice Pardubice 5 18,21 4 x
14. Letohrad - Kunčice BÚstí nad Orlicí 4 17,92 4 x
15. Dvorce Tábor 1 17,91 1 x
-. Letohrad - Kunčice AÚstí nad Orlicí 1 18,90 5 x
-. Trnov Rychnov nad Kněžnou 1 19,36 9 x
18. Malá Skála BJablonec nad Nisou 0 19,00 2 x
-. Malé Hoštice Opava 0 19,16 1 x
-. Rohovládova Bělá Pardubice 0 19,48 1 x
-. Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí 0 19,54 3 x
-. Stéblová Pardubice 0 19,78 1 x
-. - Malá Skála Béčko bez určení okresu 0 19,96 1 x
-. Bohuslavice Náchod 0 20,51 1 x
-. - Košťálov bez určení okresu 0 24,58 1 x
-. Roudnice Hradec Králové 0 25,44 1 x
-. Jeřmanice Liberec 0 27,28 2 x
-. Česká Rybná Ústí nad Orlicí 0 30,76 1 x
-. Olešná Havlíčkův Brod 0 NP 2 x
-. Kosov Šumperk 0 NP 1 x

Celkem se účastnilo:  84 družstev

Obnova tabulky