Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Bulánka

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 27. 05. 2017 08:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 05. 2017 07:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 07:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
2. Horní Měcholupy, Hlavní město Praha Jiří Markuci
3. Radovesnice I, Kolín Marek Jandák
4. Horní Kruty, Kolín jarda
5. Kšely, Kolín Lída Voslářová
6. Rožmitál pod Třemšínem, Příbram Jiří Morávek
7. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
8. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
9. Bulánka, Kolín Petr Starý
10. Zásmuky, Kolín Libor Skala
11. Křížkový Újezdec, Praha-východ Karel K
12. Jindice, Kutná Hora Jakub Fanta
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
2. Kšely, Kolín Lída Voslářová
3. Rožmitál pod Třemšínem, Příbram Libuše Poláková
4. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
5. Bulánka, Kolín Petr Starý
6. Zásmuky, Kolín Libor Skala
7. Třebovle, AKolín Martin Kirlík
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
2. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
3. Nové Jirny, Praha-východ Kristýna Vančurová
4. Kšely, Kolín Lída Voslářová
5. Třebovle, Kolín Martin Kirlík
6. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
7. Zásmuky, Kolín Libor Skala
8. Křížkový Újezdec, Praha-východ Karel K
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Tuchoraz, Kolín Lída Voslářová
2. Zibohlavy, Kolín Lída Voslářová
3. Kostelec nad Černými Lesy, AKolín Šárka Žylová
4. Kostelec nad Černými Lesy, BKolín Šárka Žylová
5. Dobré Pole, Kolín Iveta Rysova
6. Kšely, Kolín Lída Voslářová
7. Klučov, AKolín Zdeněk Měřička
8. Klučov, BKolín Zdeněk Měřička
9. Klučov, CKolín Zdeněk Měřička
10. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
11. Rostoklaty, Kolín Petr Starý
12. Zásmuky, Kolín Libor Skala
13. Třebovle, AKolín Martin Kirlík
14. Třebovle, BKolín Martin Kirlík
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Rožmitál pod Třemšínem, Příbram Libuše Poláková
2. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
3. Rostoklaty, Kolín Petr Starý
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
2.Horní Měcholupy, Hlavní město Praha Jiří Markuci
3.Kšely, AKolín Lída Voslářová
4.Kšely, BKolín Lída Voslářová
5.Třebovle, Kolín Martin Kirlík
6.Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Sloup, starší žáci, mladší žáci A, BPraha-západ Baďa
2.Ovčáry, Muži, ženy A,B, st. žáci, ml. žáci A,B, přípravkaKolín Gabriela Hovorková
3.Křížkový Újezdec, Ženy, dorost Praha-východ Karel K
4.Tuchoraz, SŽ, DKolín Lída Voslářová
5.Pňov, Nymburk Tomáš Tůma
6.Poříčany, Kolín Aneta Nouzovská
7.Třebovle, ženy B, přípravkaKolín Martin Kirlík
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. hřiště tj sokol liptaňBR
27. 05. BulánkaKO
27. 05. fotbalové hřiště DomamilTR
27. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
27. 05. CetenovLI
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. KřenovyDO
27. 05. BohdalínPE
27. 05. HalámkyJH
27. 05. LudslaviceKM
27. 05. StražiskoPV
27. 05. MříčnáSM
27. 05. Křepice (Znojmo), hřištěZN
27. 05. RadíkovPR
28. 05. RadíkovPR
28. 05. ÚhercePS
28. 05. Velké KarloviceVS
28. 05. LibuňJC
28. 05. JabloňanyBK
28. 05. NetínZR
28. 05. Myslibořice areál u ZŠTR
28. 05. Svoboda - hřištěOP
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. ParšovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.