Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 27. 05. 2017 08:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 05. 2017 07:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Horní Měcholupy ABJiří Markuci
33Radovesnice I KOMarek Jandák
44Horní Kruty KOjarda
55Kšely KOLída Voslářová
66Rožmitál pod Třemšínem PBJiří Morávek
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Ratenice KOJan Čáslava
99Bulánka KOPetr Starý
1010Zásmuky KOLibor Skala
1111Křížkový Újezdec PHKarel K
1212Jindice KHJakub Fanta

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Kšely KOLída Voslářová
33Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
44Klučov KOZdeněk Měřička
55Bulánka KOPetr Starý
66Zásmuky KOLibor Skala
77Třebovle AKOMartin Kirlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Klučov KOZdeněk Měřička
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Nové Jirny PHKristýna Vančurová
44Kšely KOLída Voslářová
55Třebovle KOMartin Kirlík
66Ratenice KOJan Čáslava
77Zásmuky KOLibor Skala
88Křížkový Újezdec PHKarel K

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tuchoraz KOLída Voslářová
22Zibohlavy KOLída Voslářová
33Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
44Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
55Dobré Pole KOIveta Rysova
66Kšely KOLída Voslářová
77Klučov AKOZdeněk Měřička
88Klučov BKOZdeněk Měřička
99Klučov CKOZdeněk Měřička
1010Ratenice KOJan Čáslava
1111Rostoklaty KOPetr Starý
1212Zásmuky KOLibor Skala
1313Třebovle AKOMartin Kirlík
1414Třebovle BKOMartin Kirlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
22Klučov KOZdeněk Měřička
33Rostoklaty KOPetr Starý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Horní Měcholupy ABJiří Markuci
33Kšely AKOLída Voslářová
44Kšely BKOLída Voslářová
55Třebovle KOMartin Kirlík
66Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup starší žáci, mladší žáci A, BPZBaďa
22Ovčáry Muži, ženy A,B, st. žáci, ml. žáci A,B, přípravkaKOGabriela Hovorková
33Křížkový Újezdec Ženy, dorost PHKarel K
44Tuchoraz SŽ, DKOLída Voslářová
55Pňov NBTomáš Tůma
66Poříčany KOAneta Nouzovská
77Třebovle ženy B, přípravkaKOMartin Kirlík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 12. Cvičiště KojatínTR
13. 01. Dolní HradištěPS
10. 02. NevřeňPS
26. 05. LudslaviceKM
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
07. 07. VidiceDO
07. 07. LoukovKM
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.