Vyberte okres vašeho týmu
Rezervace soutěže
Pozvánka | Obnovit | |||
---|---|---|---|
Kde: | FNC Raspenava | Kdy: | 09. 07. 2022 21:00 |
Kontakt: | Telefon: | ||
Začátek rezervace: | 29. 06. 2022 20:00 | Konec rezervace: | 09. 07. 2022 00:01 |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
2 | 2 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
3 | 3 | Desná III | JN | SDH Desná III | |
4 | 4 | Krásná Ves | Bé | MB | Jenda Macoun |
5 | 5 | Březovice | MB | Daniel Čeleda | |
6 | 6 | Janův Důl | LI | Honza Mašek | |
7 | 7 | Příchovice | JN | Jan Kupka | |
8 | 8 | Sezemice | MB | Ondřej Flanderka | |
9 | 9 | Jirkov | B | JN | Tomáš Neugebauer |
10 | 10 | Škodějov | Dorost | SM | Roman Dolenský |
11 | 11 | Březová | LI | Nikola Bulířová | |
12 | 12 | Brada - Rybníček | JC | Pavel | |
13 | 13 | Pěnčín | JN | Vít Macháček | |
14 | 14 | Karlinky | LI | Jaroslav Vobecký | |
15 | 15 | Nové Město pod Smrkem | LI | Maxim Popovič | |
16 | 16 | Třebnouševes | JC | Tomas Trnka | |
17 | 17 | Bystřice | JC | Pepa Martinek | |
18 | 18 | Pěnčín | Muži (Lbc) | LI | Jakub Hruška |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Raspenava | Krásný Les | LI | David Beránek |
2 | 2 | Raspenava | LI | David Beránek | |
3 | 3 | Krásná Ves | MB | Nikola Bulířová | |
4 | 4 | Škodějov | SM | Hasiči Škodějov | |
5 | 6 | Olešnice | SM | Eliška Marková | |
6 | 9 | Jeřmanice | LI | Nikola Bulířová | |
7 | 10 | Hodkovice nad Mohelkou | LI | Veronika Davidová | |
8 | 19 | Slatiny | JC | Kateřina Zumrová | |
9 | 20 | Dalešice | JN | David Beránek |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Březovice | MB | Daniel Čeleda | |
2 | 2 | Roztoky u Semil | SM | FNC | |
3 | 3 | Dalešice | JN | David Beránek | |
4 | 4 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
5 | 5 | Dalešice | ženy | JN | David Beránek |
6 | 6 | Brada - Rybníček | JC | Pavel | |
7 | 7 | Příchovice | JN | Jan Kupka | |
8 | 8 | Janův Důl | LI | Honza Mašek | |
9 | 9 | Březová | LI | Nikola Bulířová | |
10 | 10 | Desná III | JN | petra lepicova | |
11 | 11 | Česká Lípa | Brniště | CL | Lenka Rožboudová |
12 | 12 | Třebnouševes | JC | Tomas Trnka | |
13 | 13 | Škodějov | Dorost | SM | Roman Dolenský |
14 | 14 | Petrašovice | LI | Jakub Škoda | |
15 | 15 | Bystřice | JC | Pepa Martinek | |
16 | 16 | Sezemice | MB | Ondřej Flanderka | |
17 | 17 | Desná I | JN | František Pavlišta | |
18 | 19 | Pěnčín | Muži (Lbc) | LI | Jakub Hruška |