Benešova Hora 2014 - Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice

Liga: ŠHL
Místo: Benešova Hora
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 07. 2014 20:00
Kontakt:   Vladimír Jírovec
Telefon:  776602635

Začátek rezervace: 21. 06. 2014 14:00
Konec rezervace: 26. 07. 2014 20:00
Začátek tipování:  26. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2014 00:00
Zadal: Vladimír Jírovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: MH
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

V případě problémů s přihlášením volejte prosím na uvedený kontakt


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesova-hora-2014-07-26-5218.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třísov CKPavel Klimeš
22Chlum CKPavel Petrovič
33Zdíkov PTVladimír Jírovec
44Besednice CKVladimír Jírovec
55Senetářov ABKVladimír Jírovec
66Střelské Hoštice STVladimír Jírovec
77Benešova Hora PTVladimír Jírovec
88Senetářov BBKVladimír Jírovec
99Žihobce KTPepík F.
1010Křenovice PIVladimír Jírovec
1111Bohumilice PTVladimír Jírovec
1212Dolany PTVladimír Jírovec
1313Dřešín ASTVladimír Jírovec
1415Stachy PTVladimír Jírovec
1516Dřešín BSTVladimír Jírovec
1617Vacov APTMichal Roučka
1718Horní Poříčí STHonza Adamec
1819Sousedovice STEdita Vávrová
1920Benešov nad Černou CKVladimír Jírovec
2021Chyšky PILáďa Štván
2122Jáma PTLukáš Šnajdr
2223Plešovice CKAntonín Haniš
2330Vacov BPTMichal Roučka
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešova Hora PTVladimír Jírovec
22Vacov APTKatka Nováková
33Zdíkov PTVladimír Jírovec
44Střelské Hoštice STVladimír Jírovec
55Senetářov BKVladimír Jírovec
66Žihobce BKTPepík F.
77Třísov CKPavel Klimeš
88Vacov BPTKatka Nováková
99Horní Poříčí STHonza Adamec
1010Sousedovice STEdita Vávrová
1111Žihobce KTPepík F.
1212Jáma APTLukáš Šnajdr
1314Litochovice STVladimír Jírovec
1418Jáma BPTLukáš Šnajdr
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sousedovice STEdita Vávrová
22Svatá Maří PTVladimír Jírovec
35Benešova Hora PTVladimír Jírovec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/01 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2010/07/31 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2011/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár
ŠHL
2012/07/28 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2013/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2014/07/26 Benešova Hora, Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2015/07/25 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2016/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Žihobce, O pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga