Víceúčelový areál Bludov 2017 - Holba Cup Bludov

Liga: VCOS
Místo: Bludov
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 05. 08. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 08. 2017 10:00
Konec rezervace: 05. 08. 2017 10:00
Začátek tipování:  05. 08. 2017 00:00
Konec hlasování: 05. 08. 2017 00:00
Zadal: Martin Churavý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-bludov-8575.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radimovice LI--18,941997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čechtín TR--19,591997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radíkov PR--19,631997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Opatovice PR--19,811997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velké Hoštice OP--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vodochody PH--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vacenovice HO--20,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hlubočky OL--20,371997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Rychlov KM--20,421997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK--20,781997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mikulovice TR--20,901997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Karolinka VS--21,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad UO--21,511997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jeseník JE--21,951997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Doloplazy BOL--22,101997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Libina SU--22,431997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kolšov SU--22,861997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Studénky SU--23,651997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bludov SU--25,041997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tovéř OL--25,401997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rájec RK--26,001997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rohle SU--27,481997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sudkov SU--27,541997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mostkov SU--27,611997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sobotín SU--28,691997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chromeč SU--30,281997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Machová ZL--35,181997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mohelnice SU--37,771997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dolní Studénky CSU--39,151997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stará Červená Voda JE--51,471997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Tatenice UO--52,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nový Malín SU--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dolní Studénky BSU--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prostějov PV--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kolšov BSU--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Břevenec OL--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Doloplazy OL--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mistřice UH--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Lanškroun UO--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Rychlov BKM--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/06/08 Bludov, SU, O putovní pohár SDH Bludov
EXČR
2009/07/11 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2010/07/17 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2011/07/09 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2013/05/25 Bludov, Bludovská stovka, 2. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/05/24 Bludov, Pohárová soutěž MH+ Liga MH
-
2014/08/23 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2015/05/30 Bludov, II. (okresní) kolo PS v Bludově
VCOS
2015/07/18 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/05/28 Bludov, Okresní kolo v požárním sportu
VCOS
2016/07/16 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/08/06 Dráha SDH Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
2017/08/05 Víceúčelový areál Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
Kdy Kde Liga


Soutěže