Haňovice - Kluzov 2017 - Haňovice - Kluzov

Liga: HE
Místo: Haňovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 07. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 18:00
Konec rezervace: 01. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-hanovice-8276.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Haňovice OLPavel Hlavinka
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Bílovice PVJan Krupa
44Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
55Cholina OLPatrik Maksant
66Vřesovice PVJiří Novák
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
99Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
1111Břevenec OLLukáš Kyselý
1212Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1313Střelice OLTábuk Kubát
1414Tršice OLJaroslav Hubka
1515Ludéřov OLLukáš Navrátil
1617Trusovice OLTomáš Hradil
1718Měrotín OLIvo Hél
1820Nová Dědina OLEva Dušková
1926Šumvald OLBoB Kobylka
2027Slavětín OLVít Slavíček
2128Domamyslice PVDavid Vykopal
2229Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2330Nemile SUMartin Sitta
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Haňovice OLPavel Hlavinka
44Loučany OLDagmar Bartoňková
55Pěnčín PVLenka Kopečná
66Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
77Olešnice OLLukáš Navrátil
88Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
99Břevenec OLJosef Šenk
1010Blatec OLKateřina Skládalová
1111Hlubočky OLGabriela Krejčí
1212Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1313Trusovice OLTomáš Hradil
1415Cholina OLPatrik Maksant
1516Svésedlice OLAleš Zavadil
1617Bílovice APVJan Krupa
1718Přáslavice OLHana Bartoňková
1819Trusovice OLTomáš Hradil
1920Bílovice BPVJan Krupa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Niva PV14,9714,8314,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Plinkout OL15,1514,7915,152014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL14,3815,2315,232014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,6115,2715,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL15,5314,8915,532014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Odrlice OL15,0015,5915,592014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice PV15,7715,3515,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ostrov u Macochy BK15,9415,6315,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice BPV16,0115,2916,012014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL16,0215,8716,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Hradečná OL16,2216,2216,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slavětín LN16,3616,6916,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ludéřov OL16,8516,8116,852014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL15,9617,6917,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Měrotín OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Troubelice OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV18,7818,5218,782015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL18,5919,1819,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubočky OL18,8819,3719,372017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Troubelice OL19,6619,3419,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Náměšť na Hané OL18,6819,7419,742015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Dědina OL18,4619,7819,782014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,3919,8119,812014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Haňovice OL19,0619,9219,922017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice ChvádrožOL19,8520,0220,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Droždín ChvadrožOL20,1618,3620,162015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice BPV20,1719,6020,172017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Hradečná OL19,1720,2020,202017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Dědina OL20,2719,7920,272015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice APV20,5320,6820,682017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přáslavice OL19,4521,0921,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL19,4921,1321,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL21,8220,0921,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Hradečná OL19,0722,0422,042014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Droždín ChvadrožOL22,7721,8622,772017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pěnčín PV19,4523,0023,002017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břevenec OL18,2123,0123,012017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL23,0219,7623,022017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL23,6623,1623,662015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Cholina OL23,7819,8623,782017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loučany OL17,2224,0724,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL20,2825,3925,392015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučany OL26,6326,2826,632015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludéřov OL23,6934,7234,722015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Šumvald OL35,2523,4835,252014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice PV35,9634,2035,962017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Blatec OL43,7222,1243,722017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Haňovice, O pohár , hřiště
HE
2015/07/11 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2016/07/02 Hřiště Haňovice Kluzov, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga