Haňovice - Kluzov 2017 - Haňovice - Kluzov

Liga: HE
Místo: Haňovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 07. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 18:00
Konec rezervace: 01. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-hanovice-8276.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Haňovice OLPavel Hlavinka
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Bílovice PVJan Krupa
44Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
55Cholina OLPatrik Maksant
66Vřesovice PVJiří Novák
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
99Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
1111Břevenec OLLukáš Kyselý
1212Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1313Střelice OLTábuk Kubát
1414Tršice OLJaroslav Hubka
1515Ludéřov OLLukáš Navrátil
1617Trusovice OLTomáš Hradil
1718Měrotín OLIvo Hél
1820Nová Dědina OLEva Dušková
1926Šumvald OLBoB Kobylka
2027Slavětín OLVít Slavíček
2128Domamyslice PVDavid Vykopal
2229Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2330Nemile SUMartin Sitta
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Haňovice OLPavel Hlavinka
44Loučany OLDagmar Bartoňková
55Pěnčín PVLenka Kopečná
66Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
77Olešnice OLLukáš Navrátil
88Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
99Břevenec OLJosef Šenk
1010Blatec OLKateřina Skládalová
1111Hlubočky OLGabriela Krejčí
1212Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1313Trusovice OLTomáš Hradil
1415Cholina OLPatrik Maksant
1516Svésedlice OLAleš Zavadil
1617Bílovice APVJan Krupa
1718Přáslavice OLHana Bartoňková
1819Trusovice OLTomáš Hradil
1920Bílovice BPVJan Krupa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Polkovice PR17,0317,3917,392017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludéřov OL17,0517,5017,502017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL17,2117,5217,522016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,2717,5417,542016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Břevenec OL17,0517,5717,572017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hlubočky OL17,5017,6417,642017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dětkovice PV17,6117,6617,662017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV17,2317,9017,902017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Haňovice OL17,7517,9217,922015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plinkout OL17,4317,9417,942017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Niva PV17,9518,0718,072016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV18,0717,7618,072016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludéřov OL17,2418,2218,222016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plinkout OL18,2917,7618,292016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Domamyslice BPV17,5918,3818,382017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice APV17,7718,4518,452015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bílovice PV17,4818,5518,552016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nová Dědina OL18,5718,1118,572017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,3618,7218,722016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Niva PV18,0918,7318,732015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL18,7717,0918,772015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Domamyslice APV18,1018,9018,902017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL18,9317,0318,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nová Dědina OL18,9418,6918,942015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cholina OL19,2818,8019,282016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chválkovice OL18,9519,5419,542017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Břevenec OL18,3019,5919,592015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čelechovice na Hané PV17,5719,6619,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plinkout OL19,7117,8119,712015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Měrotín OL19,7218,6119,722015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Střelice OL18,0819,7319,732017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Domamyslice DvojkaPV20,0119,9920,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Olešnice OL20,1819,6420,182015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Haňovice OL17,8820,2120,212016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kožušany OL20,3120,0720,312016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Janovice BR20,3419,1520,342015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludéřov OL20,5718,0020,572015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Haňovice OL19,5820,6620,662017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL21,2319,1821,232017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Šumvald OL21,2421,3021,302017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Náměšť na Hané OL21,5221,9821,982016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ráječek SU22,0718,8222,072015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Rozvadovice OL22,3822,7122,712016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nové Dvory OL18,9123,1323,132016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Břevenec OL26,2825,5026,282016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Cholina OL26,4524,9726,452017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chválkovice OL20,6926,6426,642015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Šumvald OL20,8127,3227,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dětkovice BPV36,0931,0636,092015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nová Dědina OL40,8040,3440,802016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Domamyslice PVNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Hlubočky OLNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Měrotín OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chválkovice OLNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tršice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Slavětín OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pavlov výběrSUNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Olešnice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Troubelice OLNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV16,9417,2017,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OL18,7819,4019,402016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,6819,9619,962016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Náměšť na Hané OL20,5719,5720,572016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Haňovice OL20,6619,1320,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Droždín ChvadrožOL20,7920,6120,792016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice OL18,0920,8120,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Týnec OL21,6218,7421,622016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nová Dědina OL22,5322,3722,532016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV53,4254,0154,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Haňovice, O pohár , hřiště
HE
2015/07/11 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2016/07/02 Hřiště Haňovice Kluzov, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže