Libuň 2017 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 28. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  22. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2017 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-8526.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselá MBOlda Česák
22Veselá MBOlda Česák
33Jílové u Držkova JNRoman Paldus
44Chyjice JCTomáš Mikšík
55Krásná Ves MBJan Macoun
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Kopidlno JCTomáš Mikšík
88Obrubce MBMichal Čermák
99Dneboh MBLukáš Danda
1010Tatobity SMMarek Bárta
1111Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1212Smidary HKJaromír Rosůlek
1313Dobšín MBMichal Čermák
1414Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1515Jirkov JNMíra Berka
1616Košťálov SMLenka Poloprutská
1717Stará Říše JIDušan Kružík
1818Pšánky HKMarek Bárta
1919Sychrov MBBarbora Křapková
2020Olešnice SMLukáš Marek
2121Jablonec nad Jizerou SMJoska Mládek
2222Malá Skála JNRadek Havelka
2323Podůlší BéčkoJCMartina Panožková
2424Chrášťany LTMiloš Zeman
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Myštěves HKVeronika Borůvková
24Sychrov MBBarbora Křapková
35Smidary HKVeronika Borůvková
46Košťálov SMLenka Poloprutská
57Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
68Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
79Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
810Benešov u Semil SMBlanka Halamová
911Borovice MBRadek Kuntoš
1012Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1113Sychrov "M"MBBarbora Křapková
1220Libuň JCHana Jarolímková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK17,0716,6417,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT17,2916,9217,292014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Libuň JC16,9917,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB17,6617,3517,662016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM17,6716,9817,672016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bratříkov JN17,6817,5017,682017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jablonec nad Jizerou SM17,6817,8817,882017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libuň JC17,8917,7817,892016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vitiněves JC18,0617,7218,062016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,4018,2618,262014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK18,2717,8318,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov MB18,4218,2918,422014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK17,2618,4318,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychrov MB--18,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Borovice MB17,0618,6018,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN18,6318,3618,632016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM18,3318,7518,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM17,4718,7618,762017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov MB18,8418,1418,842017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC--18,922013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Malá Skála BéčkoJN18,9518,8718,952014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Borovice MB19,4719,2819,472014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Břehy MB19,5319,2619,532016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myštěves HK--19,582013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Košťálov SM17,3219,7419,742016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krásná Ves MB18,5719,8319,832014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malá Skála BéčkoJN--20,162013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bratříkov JN--20,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Borovice MB20,3019,5320,302017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI--20,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychrov MB17,6420,8320,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeřmanice LI20,9420,9720,972014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN20,7021,0721,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN21,3718,7021,372017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov MMB20,6221,7521,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Touchovice LN21,8218,1421,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Borovice MB--22,432013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bratříkov JN22,6017,7922,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Benešov u Semil SM--22,742013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Huť JN25,0424,5125,042016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jeřmanice LI22,4026,3026,302016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Krásná Ves MB18,6826,9726,972017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Huť JN26,7927,3127,312014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň SluníčkaJC--27,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Krásná Ves MB--31,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Obrubce MB31,4918,6731,492016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Huť JN--34,542013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Benešov u Semil SM35,8635,2735,862014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň BJC56,6253,0356,622016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Smidary HKNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Smidary HKNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Břehy MB--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže