Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP 2017 Kdy: 14. 01. 2017 11:00
Kontakt:   Josef Vokáč Telefon:  722055767
Začátek rezervace: 01. 01. 2017 11:00 Konec rezervace: 14. 01. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úněšov Pepařky (ženy)PSNikola Kalousová
22Neznašovy KTMartin Salamánek
33Štítary muži BDOPetr Lešek
44Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
55Buková PBPavel Fiřt
66Černuc ,,Šmejdi"KLAntonín Henych
77Bolevec ŽenyPMLuděk Bech
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Chotíkov PSSDH Chotikov
1010Štítary mužiDODenis Balounová
1111Nevřeň PSHouk
1212Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Chejlavová
1313Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1414Mělník Blata - mužiMEMarkéta Veselá
1515Březová mužiSOTomáš Katzer
1616Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
1717Štítary ženyDODenis Balounová
1818Úněšov PSMiloslav Pytlik
1919Letiny PJDušan Faitenhanzl
2020Příšov PSJitka Racková
2121Obora PSHouk
2223Mirošov - mužiROsmatlak vaclav
2324Radětice PBRadětice Vaci
2425Hostivice PZMilan Bláha
2526Božkov PMDaniel Šimice
2627Nové Dvory LTJirka Šimek
2728Bolevec MužiPMLuděk Bech
2829Kmetiněves ČudliciKLJosef Polívka
2930Nové Dvory ženy LTJirka Šimek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.