Myštěves 2018 - O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 02. 09. 2018 11:00
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 02. 09. 2018 11:00
Konec rezervace: 02. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  02. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-9155.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT15,9915,8415,992017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,2816,1116,282014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI--16,602015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO16,2016,8016,802017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO17,2116,9617,212014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,6417,3117,312017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vitiněves JC16,8317,3517,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC--17,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT--17,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chrášťany LT17,4216,2217,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,7117,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Přím HK17,5317,5617,562017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI17,7517,2317,752017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krásná Ves MB17,8017,5817,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB--17,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC17,3917,8117,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC--17,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO16,8417,8317,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO--17,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Přím HK17,9617,7317,962014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM--17,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Benešov u Semil SM17,9916,5017,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Přím HK17,3118,0318,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Přím HK--18,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC16,9018,0318,032014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krásná Ves MB17,1718,0718,072017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrobice PA17,1418,1518,152017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM17,8718,4018,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jablonec nad Jizerou SM--18,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Myštěves HK18,5117,7918,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK--18,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dlouhá Ves RK18,5318,5118,532017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Orlice UO18,5818,5718,582013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myštěves HK18,6018,1418,602014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO18,5218,6718,672017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libňatov TU18,9917,7918,992013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeníkovice HK19,0418,2419,042014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libuň JC16,7219,2919,292017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nepomuky UO--19,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO19,4619,0719,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libňatov TU19,4119,5419,542014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HK19,6617,6519,662013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vitiněves JC19,1919,7319,732013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Trnov RK19,0719,7319,732014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Přím HK19,3319,8019,802013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Kunčice UO--19,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Kunčice UO17,8619,8119,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudnice HK17,9619,8219,822017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libňatov TU19,2319,8419,842015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Holice PA20,1319,9820,132017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice UO19,0720,1920,192014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Libuň JC20,2020,0320,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Roudnice HK19,8720,8420,842014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sychotín BK--27,062015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sychotín BK27,0624,9627,062015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rohovládova Bělá PA30,6731,2331,232014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malá Skála BJN17,3732,2732,272015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malá Skála BJN--32,272015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Letohrad - Kunčice UO31,1232,6132,612013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krásná Ves MBNPNPNP2013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Roudnice HK--NP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rokytno PANPNPNP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jaroměřice nad Rokytnou TR--NP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Roudnice HKNPNPNP2015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/09 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/10 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga