Úněšov, Dílny statek Úněšov 2017 - Ledové útoky

Liga: -
Místo: Úněšov
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 28. 01. 2017 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  604575141

Začátek rezervace: 01. 01. 2017 01:00
Konec rezervace: 28. 01. 2017 11:00
Začátek tipování:  28. 01. 2017 20:00
Konec hlasování: 28. 01. 2017 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH ÚNĚŠOV

Vás zve na I.ročník

 

„LEDOVÉ ÚTOKY“

Memoriál Josefa Saka

Zařazeno do seriálu soutěží o Pohár vládce severu

 

Datum konání:              28.ledna 2017

Místo konání:                areál dílny Úněšovský statek

                                       Příjezd od Plzně do leva kolem kostela

Povrch:                          asfalt

Prezence družstev:         do 10:30 hodin

Začátek soutěže:            11 hodin

Kategorie:                      muži,ženy

Pravidla:                                dle Západočeské hasičské ligy

 

PRAVIDLA soutěže v požárním útoku

 

            Soutěžní disciplínou je požární útok dle pravidel Západočeské hasičské ligy s výjimkou muži soutěží na dvě B.

            Hodnocení: hodnotí se obě kategorie muži, ženy

    Výpis úprav pravidel :

  • Savice – délka 2,5 m ±5 cm, bez tvarových podložek, se šroubením o průměru 110 mm
  • Koš s funkční klapkou, s ovládáním umístněným vně pláště Velikost ok v sítu koše může být max. 10x10 mm
  • podložka pod savice se může používat pouze hladká, rovná, bez výřezů o max. tloušťce  10 mm.
  • Přívodní vedení se smí rozpojit až na pokyn rozhodčího
  • Hadice "C42" min. šířka 63 mm, hadice "B65" min. šířka 97 mm. Délka hadic min. 19 m .
  • Mezi ozuby půlspojek musí projít plastový přípravek .(tloušťky max. 1 mm)
  • Rozdělovač s funkčními uzávěry bez jejich zajištění a přídavného držáku 

 Požárního útoku se bude provádět dle pravidel Západočeské hasičské ligy s těmito úpravami:

 kategorie muži požární útok provádí na dvě „B“

 čas přípravy na základnu je max 4minuty

 Na dráze jsou povoleny pouze značky umístěné pořadatelem (vzdálenost mezi značkami 17,5,m)

 Kategorie ženy bude startovat před kategorii muži

 

 Přihlášení k soutěži :

 !!!!Rezervace zahájena dne 1.1.2017 na adrese !!!!

 http://www.firesport.eu/rezervace-mista-unesov-8262.html

 Tel.:                 724 504 396              

Email.:            sakjosef@gmail.com

           

 Při prezentaci bude vybíráno startovné 200,-Kč za družstvo.

 Zároveň Vás zveme na další dva závody, které jsou zařazeny do zimního poháru soutěží „O pohár vládce severu“

 Dolní Hradiště 2017 -  ICE CUP  2017                               14.ledna 2017

Internetové přihlašování:

 Nevřeň 2017 -  ICE CUP 2017                                             11.února.2017

Internetové přihlašování:


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-unesov-8262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Neznašovy KTMartin Salamánek
22Úněšov Pepařky (ženy)PSNikola Kalousová
33Příšov PSSDH Chotikov
44Štítary muži BDOPetr Lešek
55Mělník Blata - mužiMEMarkéta Veselá
66Černuc ,,Šmejdi"KLAntonín Henych
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
1010Horní Metelsko mužiDOVáclav Pejsar
1111Buková PBPavel Fiřt
1212Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Chejlavová
1313Mělník Blata - ženyMEMarkéta Veselá
1414Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1515Úněšov PSMiloslav Pytlik
1616Mirošov -mužiROsmatlak vaclav
1717Štítary ženyDODenis Balounová
1818Chotíkov PSJitka Racková
1919Obora PSHouk
2020Radětice PBRadětice Vaci
2121Bolevec ŽenyPMZdeněk Vykoupil
2222Hostivice PZJosef
2325Jelence PBJosef
2426Nová Ves DOMartin Gombár
2527Bolevec PMZdeněk Vykoupil
2628Krsy PSJaroslav
2730Nevřeň PSHouk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Neznašovy KT19,7719,2719,772017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Příšov PS20,1219,3820,122017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hostivice PZ21,4021,1121,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahorčice KT21,1919,8421,192017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov RO21,2219,5021,222017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úněšov PS21,1621,2921,292017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary BDO21,8721,1821,872017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vidice DO22,2623,5323,532017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mělník BlataME23,6422,1823,642017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Křelovice PS24,6924,4724,692017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radětice PB28,1116,7528,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jelence PB34,1732,1034,172017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krsy PS36,1635,7236,162017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevřeň PS42,2243,0443,042017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bolevec PM46,9643,2446,962017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Ves ( Domažlice) DONPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Metelsko DONPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Buková PBNPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Úněšov PepařkyPS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mělník BlataME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/02/25 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga