Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/02/11 2019/03/10 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA HO -
2 2019/02/13 2019/04/18 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B MB -
3 2019/02/08 2019/04/26 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
4 2019/04/13 2019/04/25 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
5 2019/04/20 2019/05/03 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
6 2019/02/01 2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
7 2019/03/03 2019/05/03 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
8 2019/04/20 2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
9 2019/05/06 2019/05/10 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
10 2019/05/01 2019/05/10 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
11 2019/05/06 2019/05/10 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
12 2019/05/13 2019/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
13 2019/05/04 2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
14 2019/05/05 2019/05/17 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
15 2019/05/08 2019/05/17 Škodějov, Škodějov SM FNC
16 2019/05/13 2019/05/17 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
17 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
18 2019/05/11 2019/05/24 Vrchoslavice-hřiště, VC MHJ PR 2019 - Vrchoslavice PV MHJPR
19 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
20 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
21 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
22 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
23 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
24 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
25 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
26 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
27 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
28 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
29 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
30 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
31 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
32 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
33 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
34 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
35 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
36 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
37 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
38 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
39 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
40 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
41 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
42 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
43 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
44 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
45 2019/04/04 2019/06/02 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
46 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
47 2019/04/04 2019/06/02 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty SDH DO -
48 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
49 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
50 2019/01/01 2019/06/29 Pavlov (SU) - test, noční soutěž 2B SU ONL
51 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
52 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
53 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, Dubenec TU JL
54 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
55 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
56 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
57 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
58 2019/06/23 2019/07/05 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
59 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
60 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
61 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
62 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
63 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
64 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
65 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
66 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
67 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
68 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
69 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
70 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
71 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
72 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
73 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
74 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
75 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
76 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
77 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
78 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
79 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
80 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
81 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
82 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
83 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
84 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
85 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
86 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
87 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
88 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
89 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
90 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
91 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
92 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
93 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
94 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
95 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
96 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
97 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
98 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
99 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
100 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
101 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
102 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
103 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
104 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
105 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
106 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
107 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Malá Skála JN JL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Břehy22019-02-16 16:50:34
2Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Vnorovy42019-02-15 11:25:09
3Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Popov32019-02-14 21:48:22
4Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Žehrov12019-02-13 18:07:36
5Pasečnice - hřištěnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)72019-02-13 08:34:27
6Pasečnice - hřištěnerozlišeno Oprechtice102019-02-13 01:36:00
7Pasečnice - hřištěnerozlišeno Oprechtice52019-02-13 01:35:34
8Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Velká nad Veličkou12019-02-11 19:18:00
9Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Velká nad Veličkou12019-02-11 19:17:52
10ZŠ Komenského 17Starší žáci Staňkov I22019-02-11 12:28:39
11ZŠ Komenského 17Starší žáci Klenčí pod Čerchovem12019-02-11 12:27:45
12Pasečnice - hřištěnerozlišeno Štítary32019-02-11 08:37:19
13Pasečnice - hřištěnerozlišeno Zahorčice22019-02-10 13:17:37
14Pasečnice - hřištěnerozlišeno Křištín42019-02-10 07:02:22
15Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn342019-02-08 17:23:56
16Pavlov (SU) - testnerozlišeno Náměšť na Hané42019-02-08 08:29:24
17Pavlov (SU) - testnerozlišeno Pavlov-výběr22019-02-08 08:01:38
18Pavlov (SU) - testnerozlišeno Měrotín12019-02-08 05:56:23
19Pavlov (SU) - testnerozlišeno Třeština72019-02-08 05:49:27
20Pavlov (SU) - testnerozlišeno Ludéřov32019-02-07 22:47:10
21Fotbalové hřiště Zahořanynerozlišeno Oprechtice12019-02-05 16:59:23
22Fotbalové hřiště Zahořanynerozlišeno Oprechtice12019-02-05 16:58:33
23Nevřeňnerozlišeno Doubravka412019-02-04 16:45:43
24Nevřeňnerozlišeno Doubravka402019-02-04 16:26:13
25Tlumačov - fotbalové hřištěnerozlišeno Tlumačov12019-01-30 11:07:35
26Nevřeňnerozlišeno Mělník162019-01-30 08:13:30
27Nevřeňnerozlišeno Děčín I-Děčín202019-01-30 08:12:49
28Mochtín - hřištěnerozlišeno Mochtín12019-01-29 11:42:59
29Štítary-Areál SDHnerozlišeno Štítary12019-01-29 11:34:20
30Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Nové Sedliště12019-01-29 11:29:42
31Horní Metelsko - Areál SDHnerozlišeno Horní Metelsko12019-01-29 10:28:07
32Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Nová Ves12019-01-29 10:12:31
33Nevřeňnerozlišeno Oprechtice392019-01-28 08:29:05
34Nevřeňnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)382019-01-28 07:51:17
35Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křištín352019-01-26 07:19:48
36Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kdyně322019-01-26 06:21:15
37Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Doubravka392019-01-24 14:54:07
38Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Doubravka382019-01-24 14:53:35
39Nevřeňnerozlišeno Drahkov372019-01-22 20:18:09
40Nevřeňnerozlišeno Křištín362019-01-20 22:01:14
41Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Drahkov362019-01-19 18:04:30
42Kostelecnerozlišeno Kostelec12019-01-19 10:33:35
43Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice12019-01-19 10:32:36
44Krchlebynerozlišeno Krchleby12019-01-19 10:31:54
45Všekarynerozlišeno Všekary12019-01-19 10:31:17
46Honezovicenerozlišeno Honezovice12019-01-19 10:30:07
47Štítarynerozlišeno Štítary12019-01-19 10:28:56
48Křenovynerozlišeno Křenovy12019-01-19 10:28:15
49Oplotnerozlišeno Oplot12019-01-19 10:27:27
50Ves Touškovnerozlišeno Ves Touškov12019-01-19 10:26:49
51Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12019-01-19 10:26:04
52Srbicenerozlišeno Srbice12019-01-19 10:24:58
53Nevřeňnerozlišeno Hostivice262019-01-17 16:31:56
54Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hostivice262019-01-17 16:30:17
55Nevřeňnerozlišeno Kdyně352019-01-14 10:45:36
56Nevřeňnerozlišeno Chrást52019-01-13 11:07:57
57Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chrást52019-01-13 11:06:21
58Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horšovský Týn342019-01-12 18:36:47
59Nevřeňnerozlišeno Únětice322019-01-12 17:40:49
60Dolní Hradištěnerozlišeno Nevřeň112019-01-12 09:12:13
61Dolní Hradištěnerozlišeno Hostivice362019-01-11 19:32:48
62Nevřeňnerozlišeno Brodeslavy312019-01-11 12:13:47
63Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Brodeslavy312019-01-11 12:13:30
64Dolní Hradištěnerozlišeno Brodeslavy342019-01-11 12:12:56
65Nevřeňnerozlišeno Křížkový Újezdec292019-01-10 19:53:58
66Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křížkový Újezdec292019-01-10 19:52:34
67Dolní Hradištěnerozlišeno Křížkový Újezdec312019-01-10 18:41:44
68Nevřeňnerozlišeno Stýskaly302019-01-10 09:59:48
69Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Stýskaly302019-01-10 09:59:12
70Nevřeňnerozlišeno Vidice332019-01-09 14:26:38
71Nevřeňnerozlišeno Vidice282019-01-09 14:26:14
72Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vidice332019-01-09 14:25:14
73Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vidice282019-01-09 14:24:47
74Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn332019-01-07 09:45:22
75Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást282019-01-06 19:39:41
76Nevřeňnerozlišeno Novosedly272019-01-06 14:22:13
77Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Novosedly272019-01-06 14:21:40
78Dolní Hradištěnerozlišeno Novosedly322019-01-06 14:20:54
79Nevřeňnerozlišeno Příšov252019-01-05 20:58:18
80Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Příšov252019-01-05 20:57:37
81Dolní Hradištěnerozlišeno Příšov302019-01-05 20:55:53
82Dolní Hradištěnerozlišeno Křištín292019-01-05 20:50:02
83Nevřeňnerozlišeno Neznašovy222019-01-05 17:48:17
84Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Neznašovy232019-01-05 17:47:14
85Dolní Hradištěnerozlišeno Neznašovy262019-01-05 17:46:20
86Nevřeňnerozlišeno Nevřeň502019-01-05 10:01:28
87Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nevřeň502019-01-05 09:59:14
88Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chotíkov222019-01-04 19:49:34
89Dolní Hradištěnerozlišeno Únětice252019-01-03 23:05:44
90Nevřeňnerozlišeno Úněšov232019-01-03 19:28:42
91Nevřeňnerozlišeno Úněšov212019-01-03 19:28:25
92Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov242019-01-03 19:27:55
93Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov212019-01-03 19:27:35
94Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov242019-01-03 19:24:29
95Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov212019-01-03 19:23:47
96Nevřeňnerozlišeno Čelákovy182019-01-03 14:43:45
97Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Čelákovy172019-01-03 14:43:22
98Nevřeňnerozlišeno Zahorčice172019-01-03 13:04:03
99Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Zahorčice162019-01-03 13:03:15
100Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník182019-01-03 07:57:58
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání