Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 03. 06. 2024 2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B VS -
2 07. 06. 2024 2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B PV -
3 08. 06. 2024 2024/06/22 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
4 08. 06. 2024 2024/06/22 Damnov, f. hřiště; 2 dráhy, Soutěž v požárním útoku TC TCL
5 08. 06. 2024 2024/06/21 Častolovice, O pohár (nástřikové) RK POHL
6 15. 06. 2024 2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice KM -
7 15. 06. 2024 2024/06/22 Nový Malín, 2.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
8 01. 06. 2024 2024/06/23 Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH DO CHL
9 08. 06. 2024 2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI EXČR
10 08. 06. 2024 2024/06/22 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce DO OPH
11 09. 06. 2024 2024/06/21 Trnava, O pohár SDH Trnava ZL ZLPS
12 10. 06. 2024 2024/06/21 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
13 05. 06. 2024 2024/06/21 Opatovice, 2. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
14 08. 06. 2024 2024/06/22 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
15 09. 06. 2024 2024/06/21 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH VCT
16 09. 06. 2024 2024/06/21 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice OP -
17 16. 06. 2024 2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) OL BIOMAC HE
18 17. 06. 2024 2024/06/21 Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 SM PKL
19 10. 05. 2024 2024/06/22 Volnočasový areál Bakov n/J, Noční soutěž MB -
20 17. 06. 2024 2024/06/21 Škodějov, Noční soutěž Škodějov SM -
21 08. 06. 2024 2024/06/22 Nové Sedliště - Areál SDH, 2.kolo CHNHL TC CHNHL
22 14. 06. 2024 2024/06/21 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH VY VCOV
23 08. 06. 2024 2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry HB HBHL
24 09. 06. 2024 2024/06/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
25 02. 06. 2024 2024/06/17 Rozsochatec, O pohár SDH Rozsochatec HB HBMH
26 10. 06. 2024 2024/06/22 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
27 16. 06. 2024 2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) SU BIOMAC HE
28 03. 06. 2024 2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov OP -
29 11. 06. 2024 2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků BO -
30 14. 06. 2024 2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B PV -
31 16. 06. 2024 2024/06/29 Vacov, O pohár PT ŠHL
32 24. 06. 2024 2024/06/28 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
33 08. 06. 2024 2024/06/24 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBMH
34 08. 06. 2024 2024/06/28 Mikulovice, hasičské hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
35 15. 06. 2024 2024/06/28 Sněžné, O pohár (nástřikové) RK POHL
36 23. 06. 2024 2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) OL BIOMAC HE
37 16. 06. 2024 2024/06/28 hřiště Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice BN BNL
38 16. 06. 2024 2024/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
39 15. 06. 2024 2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
40 15. 06. 2024 2024/06/29 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník DO OPH
41 30. 05. 2024 2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH JE -
42 15. 06. 2024 2024/06/28 Moutnice, fotbalové hřiště, XVIII.ročník memor. por. Jaroslava Garguli, 4.kolo BO BHL
43 16. 06. 2024 2024/06/29 Černovír, O černého výra UO VCU
44 17. 06. 2024 2024/06/28 Machová, O pohár SDH Machová ZL ZLPS
45 21. 06. 2024 2024/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
46 22. 06. 2024 2024/06/22 Daměnice, O pohár SDH Daměnice BN THL
47 22. 06. 2024 2024/06/28 Paršovice, 3. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
48 15. 06. 2024 2024/06/28 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL PT -
49 15. 06. 2024 2024/06/28 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL (rezervace neprobíhá) PT PBHL
50 15. 06. 2024 2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B) OP -
51 14. 06. 2024 2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
52 24. 06. 2024 2024/06/28 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 MB PKL
53 28. 05. 2024 2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b ZN -
54 15. 06. 2024 2024/06/29 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBHL
55 16. 06. 2024 2024/06/29 Lukavice, O pohár (nástřikové) RK POHL
56 16. 06. 2024 2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
57 23. 06. 2024 2024/06/29 Velichovky, VČHL Velichovky NA VČHL
58 23. 06. 2024 2024/06/30 Zvole, Zvole - Muži(2B), Ženy + VC Veteráni SU VCOS
59 16. 06. 2024 2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru OP -
60 30. 06. 2024 2024/06/30 Tučapy, O pohár starosty sboru UH VCUH
61 01. 07. 2024 2024/07/04 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého JN JL
62 06. 06. 2024 2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B BR -
63 22. 06. 2024 2024/06/22 Lanžhot, fot. hřiště na Šlajsi, O putovní pohár města Lanžhot. 5. kolo BV BHL
64 23. 06. 2024 2024/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
65 01. 07. 2024 2024/07/04 Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 JN PKL
66 22. 06. 2024 2024/07/06 Budilov, O pohár starosty PT ŠHL
67 01. 07. 2024 2024/07/05 Dubenec, JL Dubenec TU JL
68 22. 06. 2024 2024/07/05 Žižkovo Pole, O Pohár SDH Žižkovo Pole HB HBHL
69 22. 06. 2024 2024/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
70 24. 06. 2024 2024/07/05 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
71 28. 06. 2024 2024/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
72 29. 06. 2024 2024/07/05 Olšovec, 4. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
73 06. 07. 2024 2024/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
74 22. 06. 2024 2024/07/05 BUDILOV, BUDILOV PT PBHL
75 29. 06. 2024 2024/07/05 Dubenec, VČHL Dubenec TU VČHL
76 01. 06. 2024 2024/06/30 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče JH -
77 01. 05. 2024 2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B PI -
78 01. 06. 2024 2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž SM -
79 06. 06. 2024 2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B ZN -
80 23. 06. 2024 2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) JI PLPU
81 06. 06. 2024 2024/07/06 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B) VS -
82 24. 06. 2024 2024/07/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
83 14. 06. 2024 2024/07/04 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH VS -
84 23. 06. 2024 2024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
85 30. 06. 2024 2024/07/11 Křekov (Hřiště Lipina), O pohár SDH Křekov ZL JLNS
86 06. 07. 2024 2024/07/13 Nemrlov, 3.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
87 29. 06. 2024 2024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
88 29. 06. 2024 2024/07/13 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBHL
89 29. 06. 2024 2024/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
90 01. 07. 2024 2024/07/12 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
91 13. 06. 2024 2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B BR -
92 29. 06. 2024 2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B OL -
93 29. 06. 2024 2024/07/12 Uhřičice -fotbalové hřiště, 5. kolo MP-memorial V, Baďury PR MPMHJ
94 30. 06. 2024 2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice JH PLPU
95 30. 06. 2024 2024/07/12 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
96 05. 07. 2024 2024/07/12 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
97 06. 07. 2024 2024/07/12 Černotín, 5. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
98 28. 06. 2024 2024/07/11 Veselá, O pohár VS VHL
99 14. 06. 2024 2024/07/13 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice (noční) TR -
100 29. 06. 2024 2024/07/12 Velké Pavlovice, sport. areál, O pohár starosty města Velké Pavlovice, 6. kolo BV BHL
101 29. 06. 2024 2024/07/12 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT PBHL
102 15. 05. 2024 2024/07/14 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce ZN -
103 30. 06. 2024 2024/07/12 Nedašova Lhota, O pohár SDH Nedašova Lhota ZL JLNS
104 30. 06. 2024 2024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
105 01. 07. 2024 2024/07/13 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
106 07. 07. 2024 2024/07/14 Štíty, 4.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
107 01. 07. 2024 2024/07/13 Žďár, O putovní pohár starosty obce BK VCBL
108 01. 07. 2024 2024/07/13 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
109 06. 07. 2024 2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice OP -
110 01. 07. 2024 2024/07/18 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
111 01. 07. 2024 2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B VS -
112 20. 06. 2024 2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B JE -
113 06. 07. 2024 2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
114 14. 07. 2024 2024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
115 06. 07. 2024 2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO ZČHL
116 05. 07. 2024 2024/07/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
117 14. 06. 2024 2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
118 07. 07. 2024 2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
119 07. 07. 2024 2024/07/19 Nevšová, O pohár SDH Nevšová ZL JLNS
120 13. 07. 2024 2024/07/19 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka VY -
121 07. 07. 2024 2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
122 07. 07. 2024 2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého DO ZČHL
123 08. 07. 2024 2024/07/20 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
124 06. 07. 2024 2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky OP -
125 13. 07. 2024 2024/07/27 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
126 13. 07. 2024 2024/07/27 Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O Pohár SDH Petrovice HB HBHL
127 20. 07. 2024 2024/07/26 Lanžov, VČHL Lanžov TU VČHL
128 22. 07. 2024 2024/07/26 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
129 21. 07. 2024 2024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
130 13. 07. 2024 2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
131 15. 07. 2024 2024/07/26 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
132 15. 06. 2024 2024/07/26 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) TU -
133 13. 07. 2024 2024/07/26 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, 7. kolo BV BHL
134 14. 07. 2024 2024/07/26 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
135 12. 07. 2024 2024/07/25 Krhová, O pohár VS VHL
136 08. 05. 2024 2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce RK -
137 06. 07. 2024 2024/07/27 Benešova Hora, O Putovní pohár PT ŠHL
138 01. 07. 2024 2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B OL -
139 13. 07. 2024 2024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
140 14. 07. 2024 2024/07/26 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční JH VCT
141 14. 07. 2024 2024/07/26 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
142 14. 07. 2024 2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
143 15. 07. 2024 2024/07/27 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
144 12. 07. 2024 2024/07/27 Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
145 14. 07. 2024 2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
146 15. 07. 2024 2024/07/27 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
147 01. 05. 2024 2024/08/02 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
148 20. 07. 2024 2024/08/03 Nové Sedliště, areál SDH, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
149 27. 07. 2024 2024/08/03 Bludov, 5.kolo VC OSH ŠUMPERK -Muži(3B),Ženy + VC Veteráni SU VCOS
150 20. 07. 2024 2024/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
151 30. 05. 2024 2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce ZN -
152 20. 07. 2024 2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
153 21. 07. 2024 2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč JH PLPU
154 21. 07. 2024 2024/08/02 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
155 20. 07. 2024 2024/08/02 Prušánky, park u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 8. kolo HO BHL
156 21. 07. 2024 2024/08/02 Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole ZL JLNS
157 21. 07. 2024 2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend PS ZČHL
158 28. 07. 2024 2024/08/04 Sobotín, 6.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
159 21. 07. 2024 2024/08/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
160 21. 07. 2024 2024/08/03 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
161 21. 07. 2024 2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
162 28. 05. 2024 2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
163 27. 07. 2024 2024/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
164 05. 08. 2024 2024/08/09 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
165 03. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, 7.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
166 04. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
167 11. 07. 2024 2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B BR -
168 28. 07. 2024 2024/08/09 Dešná, O pohár starosty JH VCT
169 28. 07. 2024 2024/08/09 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
170 02. 08. 2024 2024/08/09 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
171 28. 05. 2024 2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
172 28. 07. 2024 2024/08/09 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice ZL JLNS
173 05. 08. 2024 2024/08/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
174 02. 08. 2024 2024/08/10 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
175 04. 08. 2024 2024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
176 28. 07. 2024 2024/08/10 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
177 28. 07. 2024 2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
178 02. 08. 2024 2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H. OP -
179 03. 08. 2024 2024/08/17 Horní Poříčí, O pohár starosty obce - kategorie dětí ST ŠHL
180 12. 08. 2024 2024/08/16 Sukorady, Sukoradský pohár MB BP
181 03. 08. 2024 2024/08/17 Pohled, O Pohár SDH Pohled HB HBHL
182 03. 08. 2024 2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
183 04. 08. 2024 2024/08/16 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
184 09. 08. 2024 2024/08/16 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
185 03. 08. 2024 2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek PJ ZČHL
186 05. 08. 2024 2024/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
187 03. 08. 2024 2024/08/16 Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
188 04. 08. 2024 2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
189 04. 08. 2024 2024/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
190 02. 08. 2024 2024/08/15 Tylovice, O pohár VS VHL
191 04. 08. 2024 2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
192 04. 08. 2024 2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH PJ ZČHL
193 05. 08. 2024 2024/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
194 11. 08. 2024 2024/08/18 Lesnice, 8.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
195 00. 00. 0000 0000/00/00 Hrubá Vrbka - has. areál, O putovní pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
196 05. 08. 2024 2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
197 10. 08. 2024 2024/08/24 Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
198 19. 08. 2024 2024/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
199 09. 08. 2024 2024/08/22 Lešná, O pohár VS VHL
200 10. 08. 2024 2024/08/24 Dolany, O pohár starosty PT ŠHL
201 10. 08. 2024 2024/08/23 Vysokov, O pohár (sklopné) NA POHL
202 10. 08. 2024 2024/08/24 Smilov, O Pohár SDH Smilov HB HBHL
203 10. 08. 2024 2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
204 10. 08. 2024 2024/08/23 Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru PR MPMHJ
205 10. 08. 2024 2024/08/23 Dubňany, Sportovní areál u ZŠ, O putovní pohár města Dubňany HO BHL
206 11. 08. 2024 2024/08/23 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
207 16. 08. 2024 2024/08/23 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
208 09. 08. 2024 2024/08/22 Loučka, O pohár VS VHL
209 10. 08. 2024 2024/08/24 Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL DO CHNHL
210 03. 08. 2024 2024/08/23 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže PV -
211 16. 08. 2024 2024/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
212 11. 08. 2024 2024/08/24 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
213 17. 08. 2024 2024/08/31 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
214 17. 08. 2024 2024/08/30 Nový Hrádek, O pohár (nástřikové) NA POHL
215 17. 08. 2024 2024/08/31 Kynice, O Pohár SDH Kynice HB HBHL
216 18. 08. 2024 2024/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
217 24. 08. 2024 2024/08/31 Kosov, 9.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
218 26. 08. 2024 2024/08/30 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
219 10. 08. 2024 2024/08/25 Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH DO CHL
220 17. 08. 2024 2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
221 17. 08. 2024 2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
222 23. 08. 2024 2024/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
223 16. 08. 2024 2024/08/29 Podhradní Lhota, O pohár KM VHL
224 18. 08. 2024 2024/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
225 17. 08. 2024 2024/08/30 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
226 17. 08. 2024 2024/08/31 Všekary - Hasičské hřiště, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
227 18. 08. 2024 2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
228 18. 08. 2024 2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
229 11. 08. 2024 2024/08/26 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBMH
230 25. 08. 2024 2024/09/01 Bohuslavice, 10.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
231 10. 08. 2024 2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
232 23. 08. 2024 2024/08/31 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
233 18. 08. 2024 2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
234 00. 00. 0000 0000/00/00 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
235 24. 08. 2024 2024/09/07 Nahý Újezdec, hřiště, Memoriál F. Fidlera - 12. ročník TC TCL
236 24. 08. 2024 2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
237 02. 09. 2024 2024/09/06 Březno, Židněves, Pohár Klenice MB BP
238 02. 09. 2024 2024/09/06 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
239 24. 08. 2024 2024/09/06 Opočno, O pohár (nástřikové) RK POHL
240 25. 08. 2024 2024/09/07 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
241 24. 08. 2024 2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
242 24. 08. 2024 2024/09/07 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
243 26. 08. 2024 2024/09/06 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
244 24. 08. 2024 2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
245 24. 08. 2024 2024/09/06 Výkleky, 9. kolo Moravského pháru PR MPMHJ
246 25. 08. 2024 2024/09/06 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce JH VCT
247 25. 08. 2024 2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
248 24. 08. 2024 2024/09/06 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
249 19. 04. 2024 2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
250 02. 09. 2024 2024/09/06 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
251 01. 09. 2024 2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
252 25. 08. 2024 2024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
253 18. 08. 2024 2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
254 26. 08. 2024 2024/09/07 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
255 02. 09. 2024 2024/09/07 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
256 25. 08. 2024 2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
257 09. 09. 2023 2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH CV -
258 31. 08. 2024 2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
259 31. 08. 2024 2024/09/14 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna TC TCL
260 09. 09. 2024 2024/09/13 Kosořice, Pohár Doubravka MB BP
261 24. 08. 2024 2024/09/09 Herálec, O pohár SDH Herálec HB HBMH
262 31. 08. 2024 2024/09/13 Lodín, O pohár (nástřikové) HK POHL
263 31. 08. 2024 2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
264 01. 09. 2024 2024/09/14 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
265 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
266 24. 08. 2024 2024/09/08 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
267 07. 05. 2024 2024/05/07 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
268 15. 08. 2024 2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy JE -
269 01. 09. 2024 2024/09/13 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
270 31. 08. 2024 2024/09/13 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
271 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
272 01. 09. 2024 2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
273 01. 09. 2024 2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
274 01. 09. 2024 2024/09/15 Česká Rybná, Pohár UO VCU
275 07. 09. 2024 2024/09/21 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
276 07. 09. 2024 2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
277 16. 09. 2024 2024/09/20 Chotětov, Soptíkův dračí pohár MB BP
278 07. 09. 2024 2024/09/20 Semechnice, O pohár (nástřikové) RK POHL
279 07. 09. 2024 2024/09/21 Žihobce, O pohár starosty KT ŠHL
280 08. 09. 2024 2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
281 16. 09. 2024 2024/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
282 01. 01. 2024 2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024 DO -
283 15. 09. 2024 2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
284 08. 09. 2024 2024/09/20 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
285 08. 09. 2024 2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
286 08. 09. 2024 2024/09/20 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
287 16. 09. 2024 2024/09/20 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
288 12. 09. 2024 2024/09/19 Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO SM -
289 14. 09. 2024 2024/09/28 Česká Bělá, O Pohár SDH Česká Bělá HB HBHL
290 15. 09. 2024 2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
291 19. 09. 2024 2024/09/26 Víchová nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 7.KOLO SM -
292 07. 10. 2024 2024/11/15 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024 MB BP
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Dolní Libina - koupalištěŽeny Chořelice182024-06-17 19:33:31
2hřiště DaměniceMuži Lom202024-06-17 19:31:35
3Chválkovice (Olomouc)Muži Nová Dědina462024-06-17 19:31:33
4Nová DědinaMuži Vrbka172024-06-17 19:13:28
5NevcehleŽeny Mrákotín112024-06-17 19:12:31
6Nová DědinaŽeny Bohuslavice u Zlína92024-06-17 19:10:06
7LukaviceMuži Vrbice82024-06-17 19:01:59
8TrnavaSmíšenéPohořelice422024-06-17 18:57:41
9TrnavaSmíšenéPohořelice462024-06-17 18:57:07
10Nový Malínnerozlišeno Štíty142024-06-17 18:48:17
11ŠkodějovMuži Škodějov102024-06-17 18:46:36
12ŠkodějovMuži Bozkov72024-06-17 18:46:11
13ŠkodějovPS-12 mužiŠkodějov82024-06-17 18:44:59
14ŠkodějovPS-12 mužiŠkodějov42024-06-17 18:44:37
15ŠkodějovMuži Škodějov62024-06-17 18:43:22
16ŠkodějovPS-12 mužiBozkov12024-06-17 18:42:56
17VéskySmíšenéBílovice112024-06-17 18:32:40
18Dolní Libina - koupalištěMuži Lesnice162024-06-17 18:24:34
19ŠkodějovPS-12 mužiRoprachtice72024-06-17 18:20:43
20ŠkodějovMuži Roprachtice42024-06-17 18:19:43
21ŠkodějovMuži Desná III12024-06-17 18:17:00
22VéskySmíšenéPohořelice102024-06-17 18:04:03
23NevcehleMuži Sedlčany392024-06-17 17:48:09
24Chválkovice (Olomouc)Muži Nenakonice232024-06-17 17:09:57
25Hasičské hřiště Nové Bránicenerozlišeno Blučina42024-06-17 16:56:41
26Velké Karlovicenerozlišeno Všemina112024-06-17 16:54:05
27Dolní Libina - koupalištěMuži Šumvald262024-06-17 16:31:11
28Chválkovice (Olomouc)Muži Nová Dědina432024-06-17 16:25:50
29Nový Malínnerozlišeno Nová Dědina272024-06-17 16:24:46
30Habry - pod HasičárnouŽeny Jitkov82024-06-17 15:38:09
31Nový Malínnerozlišeno Janovice262024-06-17 15:22:29
32Dolní Libina - koupalištěMuži Lesnice132024-06-17 15:06:49
33Hřiště Radíčnerozlišeno Hořetice92024-06-17 15:00:40
34Hřiště Radíčnerozlišeno Hořetice92024-06-17 14:59:51
35Nový Malínnerozlišeno Bludov92024-06-17 14:40:47
36ČastoloviceŽeny Vrbice82024-06-17 14:40:39
37ČastoloviceŽeny Třebešov32024-06-17 14:39:06
38Nová Ves u SvětléMladší žáci Lučice322024-06-17 14:36:35
39RozsochatecMladší žáci Lučice392024-06-17 14:34:05
40Dolní Libina - koupalištěŽeny Grygov252024-06-17 14:29:30
41Chválkovice (Olomouc)Ženy Grygov192024-06-17 14:27:48
42Škodějovnerozlišeno Škodějov62024-06-17 14:22:08
43Škodějovnerozlišeno Škodějov22024-06-17 14:21:47
44Škodějovnerozlišeno Velké Hamry52024-06-17 14:21:11
45Škodějovnerozlišeno Pěnčín12024-06-17 14:20:56
46ChlebičovDorostenci Vávrovice52024-06-17 14:17:30
47Chlum u TřeboněŽeny Chlum u Třeboně302024-06-17 14:16:04
48Hřiště Malé HošticeSmíšený dorostVávrovice42024-06-17 14:12:40
49Dolní Libina - koupalištěMuži Náměšť na Hané322024-06-17 14:09:21
50Chválkovice (Olomouc)Muži Náměšť na Hané342024-06-17 14:08:28
51Dolní Libina - koupalištěMuži Brníčko32024-06-17 13:59:02
52Mikulovicenerozlišeno Bojanovice92024-06-17 13:58:05
53MilostoviceSmíšený dorostBolatice32024-06-17 13:55:11
54Újezdnerozlišeno Honezovice262024-06-17 13:55:02
55MilostoviceŽeny Bolatice62024-06-17 13:55:00
56SDH KobeřiceSmíšený dorostBolatice22024-06-17 13:53:26
57SDH KobeřiceŽeny Bolatice62024-06-17 13:53:16
58SDH KobeřiceMuži Bolatice72024-06-17 13:53:00
59LukaviceŽeny Vrbice32024-06-17 13:45:30
60HeralticeMladí hasičiTrnava432024-06-17 13:44:18
61HeralticeMladí hasičiTrnava402024-06-17 13:43:05
62Křepice (ZN), fotbalové hřištěnerozlišeno Bojanovice52024-06-17 13:42:20
63HeralticeMladí hasičiTrnava372024-06-17 13:42:09
64HeralticeMladí hasičiTrnava342024-06-17 13:41:03
65HeralticeMladí hasičiTrnava302024-06-17 13:40:29
66VéskySmíšenéBřezolupy292024-06-17 13:38:05
67Rohatec - u základní školySmíšený dorostKozojídky92024-06-17 13:17:30
68Chválkovice (Olomouc)Muži Břidličná172024-06-17 13:12:10
69Chválkovice (Olomouc)Ženy Doloplazy182024-06-17 13:09:41
70Chválkovice (Olomouc)Muži Tršice292024-06-17 13:06:02
71Chválkovice (Olomouc)Ženy Velký Týnec162024-06-17 12:57:53
72Vrchoslavice -fotbalové hřištěnerozlišeno Drahany192024-06-17 12:55:58
73Moutnice, fotbalové hřištěSmíšený dorostMilovice82024-06-17 12:47:02
74Moutnice, fotbalové hřištěŽeny Milovice12024-06-17 12:43:15
75Moutnice, fotbalové hřištěSmíšený dorostNovosedly62024-06-17 12:41:31
76Lešná Výletištenerozlišeno Všemina202024-06-17 12:29:12
77OpatoviceŽeny Poruba182024-06-17 12:25:50
78Nová Ves u SvětléŽeny Habry12024-06-17 12:11:32
79Holčovice-za hospodounerozlišeno Stará Ves82024-06-17 11:29:21
80SněžnéŽeny Mistrovice102024-06-17 11:22:02
81Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Nová Ves242024-06-17 11:18:09
82Dolní Libina - koupalištěŽeny Droždín72024-06-17 10:52:17
83RozsochatecMladší žáci Dolní Město362024-06-17 10:46:54
84RozsochatecMladší žáci Dolní Město322024-06-17 10:44:39
85Nová Ves u SvětléStarší žáci Rozsochatec42024-06-17 10:36:43
86Dolní Libina - koupalištěMuži Těšetice352024-06-17 10:32:30
87Nová Ves u SvětléMladší žáci Rozsochatec182024-06-17 10:21:07
88VéskySmíšenéVřesovice92024-06-17 10:19:43
89Nová Ves u SvětléMladší žáci Rozsochatec162024-06-17 10:19:11
90Moutnice, fotbalové hřištěMuži Kobylí92024-06-17 10:14:52
91Moutnice, fotbalové hřištěSmíšený dorostKobylí42024-06-17 10:07:41
92Damnov, f. hřiště; 2 dráhyMladí hasičiHošťka302024-06-17 09:59:43
93Damnov, f. hřiště; 2 dráhyMladí hasičiHošťka272024-06-17 09:58:54
94Nová DědinaMuži Prchalov162024-06-17 09:51:18
95Nová DědinaMuži Prchalov152024-06-17 09:46:45
96Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Chlumčany222024-06-17 09:45:38
97Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Bolkov232024-06-17 09:44:32
98LukaviceŽeny Jílovice82024-06-17 09:39:48
99Moutnice, fotbalové hřištěSmíšený dorostPerná32024-06-17 09:38:48
100Dolní Libina - koupalištěŽeny Dub nad Moravou152024-06-17 09:09:24
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání