Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/07/21 2018/08/17 Hřiště Potštát, Noční soutěž O Pohár starosty SDH PR -
2 2018/08/03 2018/08/17 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
3 2018/08/13 2018/08/17 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár MB BP
4 2018/07/18 2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
5 2018/08/04 2018/08/18 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
6 2018/08/04 2018/08/01 Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!, O pohár starostky Blížkovice,- POZOR ZRUŠENO ZN ZNL
7 2018/08/13 2018/08/17 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
8 2018/08/05 2018/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
9 2018/07/01 2018/08/17 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
10 2018/07/29 2018/08/17 Provodovice, O pohár starosty obce PR VCPR
11 2018/08/04 2018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
12 2018/08/05 2018/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
13 2018/08/05 2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
14 2018/08/05 2018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
15 2018/08/10 2018/08/17 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
16 2018/08/04 2018/08/17 Lobodice - hasičská areál, VC MHJ PR 2017 - Lobodice PR MHJPR
17 2018/07/31 2018/08/18 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
18 2018/08/03 2018/08/17 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
19 2018/08/04 2018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
20 2018/08/07 2018/08/18 Areál Sádek, Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru OP -
21 2018/08/18 2018/08/18 Hovorany - fotbal.hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka - Hovorany - 9.kolo BHL HO BHL
22 2018/06/18 2018/08/16 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN) ZN -
23 2018/08/12 2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
24 2018/08/08 2018/08/18 Roudný, FNC Roudný JN FNC
25 2018/08/04 2018/08/18 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
26 2018/08/13 2018/08/17 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
27 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
28 2018/08/05 2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
29 2018/08/06 2018/08/18 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
30 2018/08/01 2018/08/19 Vysoká, hřiště, O pohár SDH Vysoká PR -
31 2018/08/05 2018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
32 2018/08/06 2018/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, 11. kolo MSP a Memoriál Alfonse Rončky (3B) OP -
33 2018/08/09 2018/08/19 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH VCUH
34 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, O pohár PT ŠHL
35 2018/08/20 2018/08/24 Bakov nad Jizerou, koupaliště, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
36 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
37 2018/08/11 2018/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
38 2018/05/01 2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den KH -
39 2018/08/11 2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
40 2018/08/12 2018/08/24 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
41 2018/08/12 2018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
42 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
43 2018/08/14 2018/08/24 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka TR -
44 2018/08/18 2018/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
45 2018/05/01 2018/08/24 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
46 2018/08/01 2018/08/23 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52 CB -
47 2018/07/02 2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B) UH -
48 2018/08/12 2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE PLPU
49 2018/08/01 2018/08/25 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - 11. ročník TR -
50 2018/08/12 2018/08/25 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
51 2018/08/15 2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
52 2018/08/11 2018/08/25 Tichov, Noční soutěž Tichov ZL -
53 2018/04/17 2018/08/24 Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 PA LPO
54 2018/08/19 2018/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
55 2018/08/12 2018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
56 2018/08/20 2018/08/25 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
57 2018/08/12 2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
58 2018/08/01 2018/08/26 Budeč, hasičské hřiště, 1. ročník soutěže v požárním útoku JH -
59 2018/08/03 2018/08/25 Komárov, hasičský areál, 13. kolo MSP Komárov OP -
60 2018/07/30 2018/08/30 Dolní Vilémovice - park, Soutěž v požárním útoku mladých hasičů TR -
61 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci BO -
62 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci BO -
63 2018/08/01 2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště JE -
64 2018/08/19 2018/08/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
65 2018/08/27 2018/09/01 Karlinky, PKL Karlinky LI PKL
66 2018/08/18 2018/08/31 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
67 2018/08/26 2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky OL HE
68 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
69 2018/06/17 2018/08/31 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
70 2018/08/25 2018/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
71 2018/08/18 2018/08/31 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017 - Rokytnice PR MHJPR
72 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
73 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
74 2018/07/23 2018/09/01 hřiště Soběsuky, "BLÁZNIVÝ ÚTOK" - NAOPAK KM -
75 2018/08/12 2018/09/01 Areál SK Hrachovec, 0. Ročník hasičské stovky VS -
76 2018/08/18 2018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
77 2018/08/19 2018/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
78 2018/08/18 2018/08/31 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
79 2018/08/12 2018/09/01 Hřiště T.J. Pilana, III.ročník Noční soutěže mladých hasičů KM -
80 2018/07/01 2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B TR -
81 2018/08/26 2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B PR ONL
82 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
83 2018/08/19 2018/08/31 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
84 2018/08/18 2018/09/01 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK VCBL
85 2018/08/19 2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
86 2018/08/19 2018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
87 2018/08/07 2018/09/07 Jezdkovice, hřiště, Jezdkovice, Noční soutěž OP -
88 2018/08/25 2018/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž KM -
89 2018/08/20 2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B JI -
90 2018/09/03 2018/09/07 Březno, fotbalové hřiště, Pohár Klenice MB BP
91 2018/08/25 2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
92 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
93 2018/08/26 2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník JH PLPU
94 2018/08/26 2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
95 2018/08/27 2018/09/08 Špičky, O pohár obce PR VCPR
96 2018/08/05 2018/09/08 Dolní Kounice, Požární útok na 2B pro všechny kategorie BO -
97 2018/08/12 2018/09/07 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově JH -
98 2018/08/18 2018/09/07 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
99 2018/09/02 2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
100 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
101 2018/08/26 2018/09/08 Čechy, O pohár starosty PR PRL
102 2018/09/03 2018/09/07 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
103 2018/08/27 2018/09/08 Mokrá-Horákov fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU, soutěž na 2B BO -
104 2018/08/14 2018/09/14 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu TR -
105 2018/08/13 2018/09/15 Spálov, pánská zahrada, O pohár starostky obce NJ -
106 2018/09/10 2018/09/14 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka MB BP
107 2018/09/10 2018/09/14 Borovice, Borovický pohár MB JL
108 2018/09/01 2018/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
109 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
110 2018/04/17 2018/09/13 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018 PA LPO
111 2018/09/02 2018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
112 2018/09/02 2018/09/15 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
113 2018/08/25 2018/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B OL -
114 2018/09/01 2018/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
115 2018/08/01 2018/09/14 Volenice, Volenická noc PB -
116 2018/04/17 2018/09/14 Tyršovy sady, Pardubice, VIII.kolo LPO 2018 PA LPO
117 2018/09/10 2018/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
118 2018/09/09 2018/09/22 Žihobce, O pohár KT ŠHL
119 2018/09/17 2018/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
120 2018/09/09 2018/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
121 2018/09/09 2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
122 2018/09/01 2018/09/19 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž VY -
123 2018/09/14 2018/09/27 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
124 2018/08/29 2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště BR -
125 2018/09/16 2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
126 2018/09/24 2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 SM PKL
127 2018/04/17 2018/10/04 U kačárny, Rokytno, IX.kolo LPO 2018 PA LPO
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Hřiště Potštátnerozlišeno Partutovice222018-08-14 08:56:55
2DnebohMuži Tatobity22018-08-14 08:54:28
3DnebohMuži Pšánky182018-08-14 08:54:02
4HuťMuži Tatobity272018-08-14 08:53:11
5HuťMuži Pšánky162018-08-14 08:52:13
6StařečMuži Příložany82018-08-14 08:46:03
7ŽirovniceŽeny Slapy22018-08-14 08:35:20
8DnebohMuži Jirkov52018-08-14 08:23:31
9HuťMuži Jirkov52018-08-14 08:21:12
10Sukorady, fotbalové hřištěMuži Doubravička142018-08-14 07:56:21
11DnebohŽeny Libuň122018-08-14 07:21:49
12RoudnýŽeny Mělník52018-08-14 07:18:51
13HodějiceMuži Jabloňany102018-08-14 07:10:19
14RoudnýPS-12Koberovy242018-08-14 07:07:28
15RoudnýMuži Koberovy192018-08-14 07:06:02
16KatovŽeny Stará Říše12018-08-14 06:54:01
17HerolticeŽeny Stará Říše12018-08-14 06:51:57
18JabloňovŽeny Stará Říše32018-08-14 06:49:12
19Lobodice - hasičská areálŽeny Křenovice132018-08-14 06:35:41
20Lobodice - hasičská areálŽeny Křenovice102018-08-14 06:35:24
21Lobodice - hasičská areálMuži Křenovice132018-08-14 06:34:22
22HuťMuži Veselá282018-08-14 06:30:10
23MladoňoviceMuži Střížov42018-08-14 06:27:02
24DnebohŽeny Ploukonice22018-08-13 22:47:38
25Měrotínnerozlišeno Těšetice622018-08-13 22:42:33
26ŽirovniceŽeny Strachoňovice32018-08-13 22:36:56
27ŽirovniceMuži Strachoňovice62018-08-13 22:36:12
28DnebohŽeny Jeřmanice12018-08-13 22:02:53
29HuťŽeny Jeřmanice52018-08-13 21:50:21
30LysiceMuži Sychotín282018-08-13 21:43:25
31LysiceMuži Sychotín212018-08-13 21:42:57
32LysiceŽeny Sychotín82018-08-13 21:42:35
33Sukorady, fotbalové hřištěMuži Bítouchov132018-08-13 21:41:54
34Velká Lhotanerozlišeno Jasenice132018-08-13 21:38:55
35Hřiště Potštátnerozlišeno Jasenice212018-08-13 21:37:05
36StařečŽeny Nárameč82018-08-13 20:52:00
37Měrotínnerozlišeno Čechy pod Kosířem292018-08-13 20:50:57
38DnebohMuži Podůlší62018-08-13 20:48:15
39HuťMuži Podůlší62018-08-13 20:46:05
40VítoniceMuži Vrbka272018-08-13 20:45:45
41MyštěvesŽeny Myštěves12018-08-13 20:43:45
42Měrotínnerozlišeno Loučany322018-08-13 20:28:34
43StařečŽeny Petrůvky152018-08-13 20:24:11
44DnebohŽeny Košťálov72018-08-13 20:23:33
45DnebohMuži Košťálov162018-08-13 20:23:11
46HuťŽeny Košťálov42018-08-13 20:22:47
47HuťMuži Košťálov102018-08-13 20:22:31
48Doubravice u Volyně - ČesticeMuži Novosedly52018-08-13 20:20:04
49Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Smilovice32018-08-13 20:12:02
50MyslibořiceŽeny Budišov32018-08-13 20:11:50
51DnebohMuži Obrubce292018-08-13 20:10:43
52HuťMuži Obrubce292018-08-13 20:10:05
53DnebohMuži Mříčná142018-08-13 20:08:54
54HuťMuži Mříčná152018-08-13 20:07:37
55Sukorady, fotbalové hřištěMuži Smilovice122018-08-13 20:05:01
56HuťŽeny Katusice72018-08-13 20:04:19
57HuťMuži Dneboh142018-08-13 20:03:53
58DnebohMuži Krásná Ves152018-08-13 20:03:52
59HuťMuži Olešnice182018-08-13 20:03:49
60HuťMuži Sychrov132018-08-13 20:03:06
61HuťMuži Krásná Ves122018-08-13 20:03:04
62DnebohŽeny Kosmonosy62018-08-13 20:02:52
63DnebohMuži Sychrov132018-08-13 20:02:47
64Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Dobšín82018-08-13 20:02:42
65Kozmice, Hřiště TJ SokolMuži Starý Jičín172018-08-13 20:02:39
66HuťŽeny Libuň82018-08-13 20:02:37
67Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Sukorady72018-08-13 20:02:30
68DnebohŽeny Sychrov112018-08-13 20:02:19
69HuťŽeny Kosmonosy22018-08-13 20:02:14
70DnebohŽeny Malá Skála42018-08-13 20:02:06
71DnebohŽeny Sychrov32018-08-13 20:01:58
72DnebohMuži Malá Skála172018-08-13 20:01:50
73Areál SádekMuži Starý Jičín122018-08-13 20:01:50
74DnebohMuži Dobšín122018-08-13 20:01:49
75HuťŽeny Malá Skála12018-08-13 20:01:46
76DnebohMuži Olešnice302018-08-13 20:01:34
77HuťŽeny Sychrov92018-08-13 20:01:25
78Sukorady, fotbalové hřištěMuži Chotětov112018-08-13 20:01:23
79Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Kosořice52018-08-13 20:01:09
80DnebohMuži Jílové u Držkova92018-08-13 20:01:06
81Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Chotětov42018-08-13 20:01:01
82DnebohMuži Velké Hamry32018-08-13 20:00:56
83HuťMuži Malá Skála172018-08-13 20:00:53
84Sukorady, fotbalové hřištěMuži Obruby102018-08-13 20:00:51
85Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Vinec62018-08-13 20:00:48
86Sukorady, fotbalové hřištěMuži Dlouhá Lhota92018-08-13 20:00:47
87DnebohMuži Dubenec82018-08-13 20:00:47
88Sukorady, fotbalové hřištěMuži Sukorady72018-08-13 20:00:46
89DnebohMuži Břehy112018-08-13 20:00:44
90HuťMuži Zlatá Olešnice302018-08-13 20:00:44
91Sukorady, fotbalové hřištěMuži Kosořice82018-08-13 20:00:42
92DnebohMuži Zlatá Olešnice102018-08-13 20:00:42
93DnebohMuži Kosmonosy72018-08-13 20:00:40
94HuťMuži Dobšín112018-08-13 20:00:38
95HuťŽeny Sychrov32018-08-13 20:00:33
96Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Bechov302018-08-13 20:00:31
97HuťMuži Břehy32018-08-13 20:00:29
98HuťMuži Kosmonosy72018-08-13 20:00:29
99DnebohŽeny Katusice52018-08-13 20:00:27
100Sukorady, fotbalové hřištěŽeny Dlouhá Lhota22018-08-13 20:00:26
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání