Počet někdy příště (-NP-) v roce: 2018

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Nevřeň PS Plzeňský 3x
2.Neznašovy KT Plzeňský 3x
3.Úněšov PS Plzeňský 3x
4.Mochtín KT Plzeňský 2x
5.Horní Metelsko DO Plzeňský 2x
6.Kdyně DO Plzeňský 2x
7.Příšov PS Plzeňský 2x
8.Štítary B DO Plzeňský 2x
9.Štítary A DO Plzeňský 2x
10.Robčice PJ Plzeňský 1x
11.Božkov PM Plzeňský 1x
12.Jetřichovec Míka Lukáš PE Vysočina 1x
13.Nová Ves u Chýnova TA Jihočeský 1x
14.Slapy A TA Jihočeský 1x
15.Křelovice PS Plzeňský 1x
16.Žebnice Gross Ondřej PS Plzeňský 1x
17.Střezimíř Střelka Pavel BN Středočeský 1x
18.Skrýchov u Malšic TA Jihočeský 1x
19.Mělník ME Středočeský 1x
20.Nová Ves ( Domažlice) DO Plzeňský 1x
21.Krouna Bělský Dominik CR Pardubický 1x
22.Ledenice CB Jihočeský 1x
23.Bohdalín PE Vysočina 1x
24.Mirošov RO Plzeňský 1x
25.Vidice DO Plzeňský 1x
26.Bělá u Jevíčka Vašek Ladislav SY Pardubický 1x
27.Zhoř u Tábora TA Jihočeský 1x
28.Žďár JH Jihočeský 1x
29.Bozkov Blažek Tomáš SM Liberecký 1x
30.Klučov Král Jakub KO Středočeský 1x
31.Roseč JH Jihočeský 1x
32.Mirošov B RO Plzeňský 1x
33.Horní Slavkov Vašíček Richard SO Karlovarský 1x
34.Počátky HB Vysočina 1x
35.Rybova Lhota TA Jihočeský 1x
36.Brodeslavy PS Plzeňský 1x
37.Prosetín Janeček David CR Pardubický 1x
38.Prosetín Pražan David CR Pardubický 1x
39.Žirovnice A PE Vysočina 1x
Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek

Počet někdy příště (-NP-) v roce: 2018

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Tasovice Charvátová Michaela ZN Jihomoravský 1x
2.Nová Včelnice JH Jihočeský 1x
3.Karviná Witoszová Karolína KA Moravskoslezský 1x
4.Tvrdonice Stiburková Lucie BV Jihomoravský 1x
5.Velenka Košnářová Michaela NB Středočeský 1x
6.Oprechtice Krpcová Veronika FM Moravskoslezský 1x
7.Štítary DO Plzeňský 1x
8.Všechlapy Škvorová Kateřina BN Středočeský 1x
9.Slatiny Jebavá Šárka JC Královéhradecký 1x
10.Semetín Krampotová Simona VS Zlínský 1x
11.Mělník ME Středočeský 1x
12.Horní Bělá Kaprová Sára PS Plzeňský 1x
Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek

Počet někdy příště (-NP-) v roce: 2018

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Uhlířské Janovice Beranová Tereza KH Středočeský 1x
2.Zličín Fraňková Kamila AB Hlavní město Praha 1x
3.Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil KH Středočeský 1x
4.Dalešice Kerhart Filip JN Liberecký 1x
5.Roztoky u Jilemnice Jerjeová Simona SM Liberecký 1x
6.Skuteč Zavoralová Karolína CR Pardubický 1x
7.Brumovice Krusberská Pavlína BV Jihomoravský 1x
8.Bratříkov Petrášek Matěj JN Liberecký 1x
9.Lučany nad Nisou Šruma Matěj JN Liberecký 1x
10.Klapý Nagyová Blanka LT Ústecký 1x
11.Bozkov Budná Viktorie SM Liberecký 1x
12.Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš HK Královéhradecký 1x
13.Frýdlant Mráz Jan LI Liberecký 1x
14.Býškovice Zdařil Jan PR Olomoucký 1x
15.Všetaty Trnková Soňa ME Středočeský 1x
16.Bludov Divišová Michaela SU Olomoucký 1x
17.Uhlířské Janovice Prchal Jiří KH Středočeský 1x
18.Třebovice Honus Jaroslav OV Moravskoslezský 1x
19.Kostomlátky Mládenková Tereza NB Středočeský 1x
20.Uhlířské Janovice Bílková Vendula KH Středočeský 1x
21.Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB Hlavní město Praha 1x
22.Býškovice Pirek Filip PR Olomoucký 1x
23.Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán CB Jihočeský 1x
24.Kolovraty Stárková Štěpána AB Hlavní město Praha 1x
25.Písnice Dvořák Lukáš AB Hlavní město Praha 1x
26.Býškovice Mikšánek David PR Olomoucký 1x
27.Byšice Maňo Vojtěch ME Středočeský 1x
28.Radvanice Zubričanová Nikola PR Olomoucký 1x
29.Desná II Kusá Kateřina JN Liberecký 1x
30.- Martináková Rozálie Tísňavy - jiné místo 1x
31.Semily Bém Stanislav SM Liberecký 1x
32.Hrdlořezy Fait Jan MB Středočeský 1x
Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek

Počet někdy příště (-NP-) v roce: 2018

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Klopotovice Hellusová Veronika PV Olomoucký 1x
2.Staré Heřminovy Molnárová Gita BR Moravskoslezský 1x
3.Staré Heřminovy Szkanderová Kristýna BR Moravskoslezský 1x
4.Dobroslavice Stavinohová Bára OP Moravskoslezský 1x
5.Nová Ves u Bakova Hašková Natalie MB Středočeský 1x
6.Všetaty Sedláčková Adéla ME Středočeský 1x
7.Hrdlořezy Bačinová Lucie MB Středočeský 1x
8.Dolní Bečva Šimurda Luděk VS Zlínský 1x
9.Hrdlořezy Fait Daniel MB Středočeský 1x
10.Zádveřice Barotková Alexandra ZL Zlínský 1x
11.Skryje Staňková Anna ZR Vysočina 1x
12.Bludov Kulhajová Liliana SU Olomoucký 1x
13.Bozkov Veselá Lenka SM Liberecký 1x
14.Chlumec nad Cidlinou I Mejtský Jakub HK Královéhradecký 1x
15.Starý Kolín Mykytyuk Karina KO Středočeský 1x
16.Karolinka Sklárny Drozdová Tatiana VS Zlínský 1x
Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek