Síň slávy rok 2018

Počet prvních míst v roce: 2018

TýmOzn.VýsledekOkresKrajNej. čas
TAG Zahnašovice 4 KM Zlínský 14,46
Zahorčice 4 ST Jihočeský 15,34
Smidary 2 HK Královéhradecký 14,57
Bezděkov pod Třemšínem 2 PB Středočeský 16,07
Plaňany A 2 KO Středočeský 25,43
Myštěves 1 HK Královéhradecký 13,74
Valdice 1 JC Královéhradecký 14,53
Únětice 1911 1 PJ Plzeňský 14,83
Tatobity 1 SM Liberecký 14,88
Kamenice nad Lipou 1 PE Vysočina 14,92
Vysoké Pole 1 ZL Zlínský 14,97
Ves Touškov 1 PJ Plzeňský 15,37
Oznice Klvaňa Daniel 1 VS Zlínský 15,44
Chyjice 1 JC Královéhradecký 15,45
Krásná Ves 1 MB Středočeský 15,65
Frýdštejn 1 JN Liberecký 15,69
Křížkový Újezdec sport (2. pokus) 1 PH Středočeský 16,37
Novosedly 1 ST Jihočeský 16,44
Lavičky 1 ZR Vysočina 16,63
Krotějov Sport 1 TA Jihočeský 16,66
Pasohlávky 1 BV Jihomoravský 16,69
Bohdalín 1 PE Vysočina 16,72
Bašnice 1 JC Královéhradecký 16,74
Loučany 1 OL Olomoucký 16,79
Kosmonosy 1 MB Středočeský 16,87
Hlinsko 1 PR Olomoucký 16,95
Chrášťany 1 LT Ústecký 17,00
Obrubce 1 MB Středočeský 17,03
Mysletice 1 JI Vysočina 17,11
Radíkov 1 PR Olomoucký 17,33
Slavětín 1 LN Ústecký 17,39
Olešnice 1 OL Olomoucký 17,41
Hodějice 1 VY Jihomoravský 17,48
Choltice 1 PA Pardubický 17,54
Vésky B 1 UH Zlínský 17,62
Vřesovice 1 HO Jihomoravský 18,00
Pravčice 1 KM Zlínský 18,19
Kletečná B 1 PE Vysočina 18,77
Klučov A 1 KO Středočeský 19,59
Radovesnice I 1 KO Středočeský 20,18
Bechov 1 MB Středočeský 24,66
TýmOzn.OkresKrajVýsledekNej. čas

Počet prvních míst v roce: 2018

Počet prvních míst v roce: 2018

TýmOzn.VýsledekOkresKrajNej. čas
Plaňany 2 KO Středočeský 15,87
Raškovice Chovancová Tereza1 FM Moravskoslezský 11,68
Oznice Holčák Martin1 VS Zlínský 11,88
Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš1 SY Pardubický 11,92
Nová Ves Krempaská Viktória1 OV Moravskoslezský 12,01
Sloup B1 PZ Středočeský 15,91
Kostelec nad Černými Lesy A1 KO Středočeský 17,27
Milavče A1 DO Plzeňský 20,00
Chodská Lhota 1 DO Plzeňský 20,87
Doubravička 1 MB Středočeský 25,72
TýmOzn.VýsledekOkresKrajNej. čas

Počet prvních míst v roce: 2018

TýmOzn.VýsledekOkresKrajNej. čas
Chodov 2 DO Plzeňský 21,99
Seč Šulc Martin1 CR Pardubický 13,95
Seč Šulc Martin1 PV Olomoucký 13,96
Nová Ves Nováková Martina1 OV Moravskoslezský 14,72
Bludov Zaoralová Eliška1 SU Olomoucký 14,91
Zibohlavy 1 KO Středočeský 19,85
Plaňany A1 KO Středočeský 20,17
Kšely 1 KO Středočeský 22,31
Plaňany B1 KO Středočeský 23,19
Doubravička 1 MB Středočeský 27,92
TýmOzn.OkresKrajVýsledekNej. čas

Počet prvních míst v roce: 2018

TýmOzn.VýsledekOkresKrajNej. čas
Švihov 1 KT Plzeňský 9,00
Ovčáry A1 KO Středočeský 27,81
Rostoklaty 1 KO Středočeský 39,56
Dlouhá Lhota 1 MB Středočeský 43,24
TýmOzn.VýsledekOkresKrajNej. čas