Aktualní pozvánky na soutěže

Kdy Kde Okres Liga Počet
2022/04/16 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B JH
-
42
2022/04/23 Chropyně Fotbalový stadion, 1. kolo Moravského poháru KM
MPMHJ
18
2022/04/30 Vlkoš - fotb. hřiště, O putovní pohár obce Vlkoš HO
GPHO
17
2022/05/07 Dlouhá Lhota, sportovní areál, Dlouholhotecký pohár MB
BP
69
2022/05/07 Lžovice, 1. kolo PHL KO
PLHL
7
2022/05/07 Morkovice u hasičské zbrojnice, 2. kolo Moravského poháru KM
MPMHJ
23
2022/05/07 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH
VCUH
18
2022/05/08 Kšely, 1. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
40
2022/05/08 Vladislav, Pohár SDH Vladislav TR
TRL
42
2022/05/08 Houdkovice, 1. kolo Podorlické hasičské hasičské ligy 2022 RK
-
1
2022/05/08 Hradec, Memoriál V.Kašpárka PJ
OPH
25
2022/05/14 Ratenice, 2. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
43
2022/05/14 Častohostice, O pohár starostky obce TR
TRL
39
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka MB
JL
40
2022/05/14 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC
TCL
14
2022/05/14 Bezděčí u Trnávky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) SY
BIOMAC HE
30
2022/05/14 Nahořany, 2. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 NA
-
1
2022/05/14 Vranovice - cvičiště, Kemp - jedna dráha 2B, druhá 3B PB
-
17
2022/05/14 Dubňany, Hodonínská 925, O Putovní pohár města Dubňany M+Ž+DOR, 1.kolo BHL HO
BHL
13
2022/05/15 Šebkovice, O pohár starosty SDH TR
TRL
44
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka MB
BP
41
2022/05/15 Libice nad Doubravou, HB Turné HB
HBMH
56
2022/05/21 Krakovany, 2. kolo PHL KO
PLHL
16
2022/05/21 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ
OPH
21
2022/05/21 Třebín, O pohár CB
JČHL
28
2022/05/21 Žďár, O pohár SDH Žďár JH
THL
33
2022/05/21 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného PV
VCPV
39
2022/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB
JL
42
2022/05/21 Škodějov, FNC Škodějov SM
FNC
34
2022/05/22 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého MB
BP
40
2022/05/22 Radimovice, Sychrovský pohár LI
JL
44
2022/05/22 Lišov, O pohár CB
JČHL
26
2022/05/22 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK
VCBL
45
2022/05/22 Kunčice, Kučnické útočení UO
VCU
20
2022/05/22 Myslibořice, O pohár starosty obce TR
TRL
31
2022/05/22 Jarošov, O putovní pohár SDH Jarošov UH
VCUH
22
2022/05/28 Lipník, Pohár mladých hasičů TR
TRL
43
2022/05/28 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce TC
TCL
18
2022/05/28 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+DOR 2.kolo BHL ZN
BHL
33
2022/05/28 Morašice -okres Chrudim, VČHL 2022, 1.kolo, Morašice CR
VČHL
17
2022/05/28 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+DOR 1.kolo ZNL+BHL ZN
ZNL
33
2022/05/28 Svatý Jiří, Okrsková soutěž - okrsek č.13 UO
-
13
2022/05/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB
BL
22
2022/05/28 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 2.ročník DO
OPH
24
2022/05/28 Chlum, O pohár CK
JČHL
25
2022/05/28 Zdislavice, Memoriál Josefa Moudrého BN
THL
33
2022/05/28 Netín (Starý Lískovec Sport), Netín ZR
ŽL
34
2022/05/28 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH
JHHL
11
2022/05/28 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN
FNC
29
2022/05/29 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC
JL
43
2022/05/29 Nepomuky, Nepomucký pohár UO
VCU
20
2022/05/29 Nepomuky, VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky UO
VČHL
18
2022/05/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB
BL
28
2022/05/29 Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) OL
BIOMAC HE
34
2022/05/29 Velké Karlovice, O pohár starosty obce (2B) VS
VHL
17
2022/05/29 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK
VCBL
38
2022/05/29 Netín, Netín ZR
ŽL
39
2022/05/29 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI
-
28
2022/06/04 Vrbčany, 3. kolo PHL KO
PLHL
14
2022/06/04 Kojetice, O pohár starosty obce TR
TRL
53
2022/06/04 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku TC
TCL
25
2022/06/04 Horní Třešňovec, VČHL 2022, 3.kolo, Horní Třešňovec UO
VČHL
23
2022/06/04 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou), O pohár starosty obce Chudenín KT
OPH
19
2022/06/04 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, M+Ž+DOR 2. kolo ZNL ZN
ZNL
14
2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice PJ
ZČHL
24
2022/06/04 Jakubov, Pohár starosty obce TR
TRL
24
2022/06/04 Budilov, O pohár PT
JČHL
27
2022/06/04 Počenice-fotbalové hřiště, 3. kolo Moravského poháru KM
MPMHJ
25
2022/06/04 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH
VCT
13
2022/06/04 Čikov, Čikov TR
ŽL
31
2022/06/04 Mysletice, 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice JI
PLPU
21
2022/06/04 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY
VCOV
25
2022/06/04 Střelice, u hasičské zbrojnice, 20. ročník soutěže mladších a starších žáků BO
-
5
2022/06/04 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O put. pohár obce Pasohlávky, M+Ž+DOR 3.kolo BHL BO
BHL
20
2022/06/04 Buřenice, Buřenice PE
PEHL
14
2022/06/04 Dešná, 2.kolo PLPÚ Memoriál Jaroslava Mrkvy 2B JH
PLPU
29
2022/06/04 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL
JLNS
25
2022/06/04 Hluboká u Kdyně, Noční soutěž Hluboká u Kdyně DO
CHNHL
18
2022/06/05 Neurčeno, Okresní kolo UH
VCUH
9
2022/06/05 Předín, Pohárová soutěž TR
TRL
44
2022/06/05 Vrbice, 3. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 RK
-
1
2022/06/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR
VCPR
35
2022/06/05 Bystřec, VČHL 2022, 4.kolo, Bystřec UO
VČHL
20
2022/06/05 Ždírec nad Doubravou, HB Turné HB
HBMH
56
2022/06/05 Třísov, O pohár CK
JČHL
37
2022/06/05 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY
VCOV
24
2022/06/05 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky ZR
ŽL
42
2022/06/05 Výčapy, Pohár starosty SDH TR
TRL
31
2022/06/10 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR
-
30
2022/06/11 Bulánka, 3. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
28
2022/06/11 Damnov, fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC
TCL
19
2022/06/11 Roveň, 4. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 RK
-
2
2022/06/11 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB
HBHL
31
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA
EXČR
41
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA
THL
37
2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS
ZČHL
26
2022/06/11 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB
BL
25
2022/06/11 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce PR
VCPR
29
2022/06/11 Chválkovice, 3. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B) OL
BIOMAC HE
27
2022/06/11 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH
VCT
12
2022/06/11 Honezovice, O pohár starosty obce PJ
OPH
19
2022/06/11 Ratíškovice - fotba.hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO
GPHO
16
2022/06/11 Čelechovice na Hané, Pohárová soutěž PV
VCPV
30
2022/06/11 Křekov - hřiště Lipina, Noční pohárová soutěž ZL
JLNS
26
2022/06/12 Tučapy, Memoriál TA
EXČR
40
2022/06/12 Tučapy, O putovní pohár obce Tučapy TA
THL
42
2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH PS
ZČHL
29
2022/06/12 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB
BL
24
2022/06/18 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2022 MB
-
1
2022/06/18 Černošín, fotbalové hřiště, Soutěž MH TC
TCL
12
2022/06/18 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV
EXČR
48
2022/06/18 Tvrdonice, fotbalové hřiště, O pohár obce Tvrdonice, M+Ž+DOR 4.kolo BHL BV
BHL
20
2022/06/18 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce DO
OPH
18
2022/06/18 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota TA
THL
30
2022/06/18 Nišovice, ŠHL 2022 ST
ŠHL
22
2022/06/18 Mosty, Mosty JH
JHHL
11
2022/06/18 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH VY
VCOV
21
2022/06/18 Velké Hamry, 1.kolo PKL - Velké Hamry 2022 JN
PKL
13
2022/06/18 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN
FNC
56
2022/06/19 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR
EXČR
56
2022/06/19 Pozděchov, O pohár VS
VHL
26
2022/06/22 Červená Řečice, Červená Řečice PE
PEHL
19
2022/06/24 Dřevohostice, 4.kolo Moravského poháru PR
MPMHJ
29
2022/06/25 Třebovle, 4. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy KO
PL
39
2022/06/25 Chotětov, sportovní areál, Chotětovský pohár MB
BP
66
2022/06/25 Semechnice, 5. kolo Podorlické hasičské hasičské ligy 2022 RK
-
2
2022/06/25 Sychrov, Káčovský pohár MB
JL
35
2022/06/25 Moutnice, fotbalové hřiště, XVI.ročník memo.por. Jaroslava Garguli 4. kolo BHL BO
BHL
23
2022/06/25 Krasonice, Krasonice JI
EXČR
41
2022/06/25 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM
PHL
17
2022/06/25 Měrotín, XIX. ročník Memoriálu Josefa Vitoula OL
VCPV
30
2022/06/25 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB
BL
25
2022/06/25 Břehov, O pohár CB
JČHL
26
2022/06/25 Heraltice, Pohár starosty městyse TR
TRL
37
2022/06/25 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR
VCPR
31
2022/06/25 Nová Ves - hřiště Chrbonín, Nová Ves - hřiště Chrbonín TA
THL
36
2022/06/25 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY
VCOV
21
2022/06/25 Habartice, Habartický soudek KT
PHLKT
14
2022/06/25 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL PT
PBHL
17
2022/06/25 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín KT
CHNHL
16
2022/06/25 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B TR
-
17
2022/06/26 Čechtín, O pohár TR
EXČR
44
2022/06/26 Troubky fotbalové hřiště, 5. kolo Moravského poháru -O pohár Hané PR
MPMHJ
11
2022/06/26 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB
BL
27
2022/06/26 Nová Dědina - Hasičské hřiště, 12. ročník soutěže v požárním útoku pro MH KM
-
18
2022/06/26 Křenovice o sud piva, O sud piva a nálož ze sklípku (po vyhlášení PHL) PR
-
17
2022/06/26 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR
PHL
27
2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) SU
BIOMAC HE
27
2022/06/26 Dolní Němčice, 3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice JH
PLPU
20
2022/06/26 Chvalovice, has, areál ZMĚNA, O pohár, M+Ž+DOR 3.kolo ZNL + OKRESNÍ KOLO ZN
ZNL
19
2022/06/26 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK
VCBL
39
2022/06/26 Čeložnice - has. areál, O pohár SDH Čeložnice HO
GPHO
13
2022/06/26 Němetice, Pohárová soutěž mužů a žen VS
VHL
22
2022/06/26 Tučapy, O pohár starosty sboru UH
VCUH
19
2022/07/01 Ústí nad Labem, MČR dorostu v PS UL
MČR
45
2022/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala KT
PHLKT
14
2022/07/02 Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec TU
VČHL
36
2022/07/02 Sněžné, 6. kolo Podorlické hasičské hasičské ligy 2022 RK
-
1
2022/07/02 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB
HBHL
31
2022/07/02 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC
TCL
8
2022/07/02 Ústí nad Labem, MČR dorostu v PS UL
MČR
45
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS
ZČHL
32
2022/07/02 Olšovec, O pohár starosty OÚ PR
VCPR
25
2022/07/02 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO
GPHO
15
2022/07/02 Olbramovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice BN
BNL
26
2022/07/02 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH
VCT
13
2022/07/02 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY
VCOV
22
2022/07/02 Dubenec, JL Dubenec TU
JL
40
2022/07/02 Salaš, O pohár starosty obce Salaš UH
VCUH
12
2022/07/02 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B OL
ONL
56
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS
ZČHL
30
2022/07/03 Makov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy Makov TA
BNL
36
2022/07/03 Částkov, 51.ročník O křišťálový pohár Hejt. Zlínského kraje UH
VCUH
14
2022/07/05 Lanžhot, Na Šlajsi - hřiště, O putovní pohár města Lanžhot M+Ž+DOR 6. kolo BHL BV
BHL
26
2022/07/09 Kynice, Kynice HB
HBHL
32
2022/07/09 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 4.kolo ZNL ZN
ZNL
22
2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM
EXČR
58
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO
ZČHL
30
2022/07/09 Týnec u HD, Prácheňský pohár KT
PHLKT
14
2022/07/09 Křenovice, O pohár starostky obce CB
JČHL
21
2022/07/09 Žďár, O pohár SDH Žďár BK
VCBL
34
2022/07/09 Dětkovice, BIOMAC HE + VCPV - Dětkovice (3B) PV
BIOMAC HE
26
2022/07/09 Uhřičice-fotbalové hřiště, 6.kolo MP - Memoriál V. Baďury PR
MPMHJ
18
2022/07/09 Budilov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT
ŠHL
10
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice BN
BNL
28
2022/07/09 Dětkovice, O pohár starosty PV
VCPV
26
2022/07/09 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO
OPH
24
2022/07/09 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY
VCOV
21
2022/07/09 Veselá, O pohár Veselé VS
VHL
28
2022/07/09 BUDILOV, BUDILOV PT
PBHL
24
2022/07/09 Velké Pavlovice, fotbal.hřiště, O pohár starosty Velké Pavlovice,3B M+Ž,7.kolo BHL BV
BHL
19
2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava LI
FNC
43
2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B JI
PLPU
25
2022/07/09 Nedašova Lhota, Noční pohárová soutěž ZL
JLNS
35
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH SU
EXČR
61
2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO
ZČHL
32
2022/07/10 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH
VCUH
23
2022/07/15 Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž, O pohár starosty obce, noční, 2B, nutné potvrzení! ZN
-
30
2022/07/16 Kámen, Kámen HB
HBHL
35
2022/07/16 Velichovky, VČHL 2022, 6.kolo, Velichovky NA
VČHL
9
2022/07/16 Krchleby, Třináctá Krchlebská káď DO
OPH
25
2022/07/16 Luby, Pohár starosty MÚ Klatovy KT
PHLKT
17
2022/07/16 Černotín, O pohár starosty OÚ PR
VCPR
36
2022/07/16 Slapy, O putovní pohár obce Slapy TA
THL
39
2022/07/16 Ctiboř, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Ctiboř BN
BNL
28
2022/07/16 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH
VCT
10
2022/07/16 Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B PE
PLPU
23
2022/07/16 Mrákotín, Mrákotín JI
JHHL
11
2022/07/16 Hodonice, hasičské hřiště DOR, O pohár Hodonice, 5.kolo ZNL pouze DOROST ZN
ZNL
7
2022/07/16 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY
VCOV
23
2022/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB
JL
39
2022/07/16 Novosedly, ŠHL 2022 ST
ŠHL
17
2022/07/16 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS
VHL
19
2022/07/16 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH
VCUH
12
2022/07/16 Bílovice, O pohár starosty PV
VCPV
41
2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB
FNC
52
2022/07/16 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT
PBHL
22
2022/07/16 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B PV
ONL
63
2022/07/16 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú ZL
JLNS
32
2022/07/16 Křištín - Areál SDH, Noční soutěž Křištín KT
CHNHL
19
2022/07/17 Meziměstí, VČHL 2022, 9.kolo, Meziměstí NA
VČHL
23
2022/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM
PHL
34
2022/07/17 Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice BN
BNL
30
2022/07/17 Litovany, O pohár obce Litovany TR
TRL
23
2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
EXČR
51
2022/07/23 Rohatec u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO
GPHO
17
2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B) OL
BIOMAC HE
29
2022/07/23 Letohrad Orlice, VČHL 2022, 10.kolo, Letohrad Orlice UO
VČHL
33
2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ
ZČHL
29
2022/07/23 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE
BL
26
2022/07/23 Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně KT
PHLKT
14
2022/07/23 Hustopeče n. B., O pohár SDH PR
VCPR
32
2022/07/23 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR, 8. kolo BHL BV
BHL
24
2022/07/23 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov JH
THL
29
2022/07/23 Přechovice, ŠHL 2022 ST
ŠHL
12
2022/07/23 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH
VCT
10
2022/07/23 Samšín, Samšín PE
PEHL
17
2022/07/23 Kunžak, Kunžak JH
JHHL
12
2022/07/23 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH
VCUH
22
2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
EXČR
57
2022/07/24 Letohrad Kunčice, VČHL 2022, 11.kolo, Letohrad-Kunčice UO
VČHL
37
2022/07/24 Buková (SDH), O pohár obce Buková PJ
ZČHL
29
2022/07/24 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE
BL
26
2022/07/24 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK
VCBL
35
2022/07/30 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC
TCL
20
2022/07/30 Lukavice, sportovní areál, 7. kolo Podorlické Hasičské ligy 2022 RK
-
1
2022/07/30 Nová Ves u Chrastavy, 2.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2022 LI
PKL
18
2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů PJ
ZČHL
28
2022/07/30 Rozsedly, O pohár Rosíka KT
PHLKT
18
2022/07/30 Srubec, Memoriál legionáře Jakuba Školy CB
JČHL
17
2022/07/30 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM
PHL
48
2022/07/30 Meziříčko, Meziříčko ZR
ŽL
39
2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP PE
PLPU
24
2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK
-
51
2022/07/30 Benešova Hora (Noční dětská), Noční soutěž pro děti Memoriál Václava Maurice PT
ŠHL
23
2022/07/30 Prušánky kas. areál, O pohár starosty obce Prušánky GPHO+Bhl HO
GPHO
26
2022/07/30 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL
JLNS
28
2022/07/30 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B OL
ONL
55
2022/07/30 Prušánky, areál u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 3B M+Ž 9.kolo BHL HO
BHL
26
2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT
ZČHL
28
2022/07/31 Rychlov u skály, 7.kolo Moravského poháru KM
MPMHJ
22
2022/07/31 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK
VCBL
25
2022/07/31 Radostín nad Oslavou, Radostín nad Oslavou ZR
ŽL
37
2022/08/06 Nové Sedliště, areál SDH, Memoriál V. Pecháčka TC
TCL
20
2022/08/06 Krhová, O pohár starostky obce VS
VHL
29
2022/08/06 Jílové u Držkova, 3.kolo PKL - Jílové u Držkova 2022 JN
PKL
17
2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ
ZČHL
34
2022/08/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB
BL
26
2022/08/06 Bystřice nad Úhlavou, O pohár bystřického parku KT
PHLKT
11
2022/08/06 Kájov, O pohár CK
JČHL
31
2022/08/06 Milotice n. B., O pohár SDH PR
VCPR
39
2022/08/06 Otinoves, O pohár starosty PV
VCPV
35
2022/08/06 Pacov, Pacov PE
PEHL
23
2022/08/06 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL
JLNS
23
2022/08/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM
PHL
30
2022/08/07 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB
BL
29
2022/08/07 Březí, O pohár Hořiny DO
OPH
26
2022/08/07 Kněžice, Pohár starosty OÚ, memoriál A. Šloufa TR
TRL
23
2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B OL
ONL
64
2022/08/13 Horní Poříčí - děti, O pohár starosty obce - ŠHL - Děti - 2022 ST
ŠHL
10
2022/08/13 Vepříkov, Vepříkov HB
HBHL
32
2022/08/13 Malá Skála, Maloskalský pohár JN
JL
42
2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU
BIOMAC HE
26
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ
ZČHL
28
2022/08/13 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM
PHL
27
2022/08/13 Hovorany,náhradní fotbalové hř, 5. Memoriál Miroslava Zemčíka, M+Ž+DOR.10.kolo BHL HO
BHL
31
2022/08/13 Řepeč, O pohár obce Řepeč TA
THL
44
2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO
ŽL
33
2022/08/13 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO
VCOV
17
2022/08/13 Přáslavice, Přáslavice PE
PEHL
18
2022/08/13 Načeradec, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) BN
BNL
31
2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH
JHHL
10
2022/08/13 Niva, Noční soutěž - 2B PV
VCPV
35
2022/08/13 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL
JLNS
32
2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ
ZČHL
28
2022/08/14 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM
PKL
23
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B SU
-
33
2022/08/14 Poštorná, Na Valtické - ZŠ, O put.pohár starosty města a Zdeňka Hanáka, 11.kol BV
BHL
25
2022/08/14 Němčice, O pohár SDH Němčice BK
VCBL
41
2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR
ŽL
37
2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR
TRL
25
2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN
FNC
51
2022/08/20 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB
BP
30
2022/08/20 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého KT
PHLKT
13
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN
EXČR
40
2022/08/20 Smilov, Smilov HB
HBHL
32
2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC
TCL
9
2022/08/20 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI
PKL
17
2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC
OPH
24
2022/08/20 Soběnov, O pohár CK
JČHL
22
2022/08/20 Miřetice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Miřetice (EX) BN
BNL
28
2022/08/20 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY
VCOV
27
2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB
BL
28
2022/08/20 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR
VCPR
29
2022/08/20 Hrubá Vrbka - has. areál, O pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO
GPHO
21
2022/08/20 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR
MPMHJ
15
2022/08/20 Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT
ŠHL
11
2022/08/20 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH
VCT
16
2022/08/20 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS
VHL
27
2022/08/20 Kelčice, O pohár starosty PV
VCPV
32
2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL
ONL
56
2022/08/20 Loučka, 2. ročník soutěže O pohár starosty obce Loučka VS
VHL
26
2022/08/20 Vokov, Vokov PE
PEHL
22
2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST
EXČR
46
2022/08/21 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB
BL
32
2022/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM
PHL
24
2022/08/21 Rudice, O pohár SDH Rudice BK
VCBL
45
2022/08/26 Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 PA
MČR
149
2022/08/27 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB
BP
13
2022/08/27 Vysokov, 8. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 NA
-
2
2022/08/27 Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT
ŠHL
12
2022/08/27 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM
PHL
35
2022/08/27 Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 PA
MČR
420
2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR
TRL
24
2022/08/27 Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny KT
PHLKT
12
2022/08/27 Kozmice, O pohár SDH Kozmice TA
THL
38
2022/08/27 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR
MPMHJ
16
2022/08/27 Dolany, ŠHL 2022 PT
ŠHL
15
2022/08/27 Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice PB
BNL
37
2022/08/27 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH
VCT
7
2022/08/27 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY
VCOV
19
2022/08/27 Pěnčín, O pohár starosty PV
VCPV
39
2022/08/27 Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 PA
MČR
98
2022/08/27 Kostelec nad Černými lesy, 5. kolo Podlipanské ligy v Kostelci nad Č. lesy KO
PL
29
2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B OL
ONL
57
2022/08/27 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT
PBHL
23
2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO
CHNHL
16
2022/08/28 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS
VHL
27
2022/08/28 Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 PA
MČR
49
2022/08/28 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK
VCBL
50
2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR
TRL
35
2022/09/03 Strážov, ětská soutěž v požárním útoku KT
-
9
2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR
TRL
45
2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC
TCL
25
2022/09/03 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB
BP
71
2022/09/03 Opočno, 9. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 RK
-
1
2022/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice JN
JL
37
2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR
EXČR
36
2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL
BIOMAC HE
29
2022/09/03 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého TA
THL
42
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ
ZČHL
30
2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO
OPH
25
2022/09/03 Fotbalové hřiště Chropyně, Memorial Jana Zapletala KM
-
11
2022/09/03 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov KT
PHLKT
17
2022/09/03 Špičky, O pohár obce Špičky PR
VCPR
41
2022/09/03 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY
VCOV
24
2022/09/03 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK
VCBL
41
2022/09/03 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT
PBHL
22
2022/09/03 Chvalovice, hasičský areál, O pohár obce Chvalovice, M+Ž+DOR 6.kolo ZNL ZN
ZNL
17
2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR
TRL
48
2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK
EXČR
46
2022/09/04 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK
VČHL
42
2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH
PLPU
26
2022/09/04 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO
VCOV
24
2022/09/04 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO
GPHO
19
2022/09/10 Litenčice - hřiště, Memoriál Pavlů Měrkových 2022 KM
-
11
2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR
TRL
44
2022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN
JL
44
2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC
TCL
17
2022/09/10 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB
BP
66
2022/09/10 Herálec, Herálec HB
HBHL
34
2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR
TRL
27
2022/09/10 Rasochy, 4. kolo PHL KO
PLHL
6
2022/09/10 Malá Víska, Pouťový pohár KT
PHLKT
17
2022/09/10 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM
PHL
26
2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR
ŽL
34
2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH
PLPU
17
2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH
JHHL
14
2022/09/10 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM
VHL
24
2022/09/10 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT
PBHL
21
2022/09/10 Nahý Újezdec, Memoriál F. Fidlera - 11. ročník TC
TCL
3
2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL
BIOMAC HE
37
2022/09/10 Krasonice - noční, Krasonice - noční na 2B JI
-
28
2022/09/10 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY
-
39
2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR
TRL
54
2022/09/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB
JL
42
2022/09/11 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR
MPMHJ
20
2022/09/11 Malešice, O pohár CB
JČHL
16
2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR
ŽL
39
2022/09/17 Plaňany, 5. kolo PHL KO
PLHL
18
2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR
TRL
48
2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC
TCL
24
2022/09/17 Chotětov, sportovní areál, Soptíkův dračí pohár MB
BP
41
2022/09/17 Lodín, 10. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 HK
-
1
2022/09/17 Srch, Srch _ PA
HBHL
29
2022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM
JL
43
2022/09/17 Mydlovary, O pohár CB
JČHL
17
2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR
TRL
24
2022/09/17 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR
MPMHJ
23
2022/09/17 Habartice -, Pohár starosty MÚ Klatovy KT
PHLKT
16
2022/09/17 Karolín, O pohár obce Karolín KM
PHL
35
2022/09/17 Soběsuky, O pohár starosty PV
VCPV
37
2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR
ŽL
40
2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH
PLPU
19
2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH
JHHL
11
2022/09/17 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM
PKL
31
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU
ONL
63
2022/09/17 Volenice, Volenická noc PB
-
12
2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN
FNC
42
2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR
TRL
60
2022/09/24 Častolovice, 11. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 RK
-
1
2022/09/24 Česká Bělá, Česká Bělá HB
HBHL
36
2022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM
JL
38
2022/09/24 Sudice, O pohár SDH Sudice BK
VCBL
38
2022/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH
VCT
12
2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH
PLPU
20
2022/09/28 Kostelecká Lhota, Podzimní pohárová soutěž RK
-
19
2022/10/01 Babice, EMAS OCTOBER CUP 2022 VS
-
112
2022/10/01 Nasobůrky, Noční soutěž OL
-
18
Kdy Kde Okres Liga Počet

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky: