Pozvánky na soutěže

Rok:

Aktualní výsldky soutěží

Akce Kdy Kde Okres Liga
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018 JN FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m JN FSCR
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ PA -
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B MB -
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B JH -
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše PA -
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA BR -
2019/04/28 Kunovice, Putovní pohár Kunovic UH VCUH
2019/05/04 Smidary, PKL Smidary HK PKL
2019/05/04 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
2019/05/04 Lžovice, 1. kolo PHL KO PLHL
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
2019/05/05 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
2019/05/05 Vlkoš - fotba. hřiště, O putovní pohár obce Vlkoš HO GPHO
2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří UO -
2019/05/10 Slepotice, na koupališti, I. kolo LPO - Slepotice PA LPO
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu PA -
2019/05/11 Svinčany, na hřišti, II.kolo LPO - Svinčany PA LPO
2019/05/11 Krakovany, 2. kolo PHL KO PLHL
2019/05/11 Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA ZR ŽL
2019/05/11 Dvorce, O pohár SDH Dvorce TA THL
2019/05/11 Pasohlávky, hřiště, O pohár, I.kolo BHL BV BHL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
2019/05/18 Žďár, O pohár SDH Žďár JH THL
2019/05/18 Štrbice (TP), Štrbice (TP) - soutěž KL TP KL
2019/05/18 Cetenov, PKL Cetenov LI PKL
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) CR -
2019/05/18 Škodějov, Škodějov SM FNC
2019/05/19 Ratíškovice - fotba. hřiště, Okresní kolo PS 2019 HO GPHO
2019/05/19 Radkova Lhota, O pohár starosty PR PRL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
2019/05/19 Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL TP KL
2019/05/19 Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL TP KL
2019/05/19 Jarošov, O putovní pohár SDH Jarošov UH VCUH
2019/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost ZN BHL
2019/05/25 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka PA LPO
2019/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost ZN ZNL
2019/05/25 Vrbčany, 3. kolo PHL KO PLHL
2019/05/25 Srubec, O pohár, sklopky CB JČHL
2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
2019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
2019/05/26 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy PA LPO
2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
2019/06/01 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL ZN ZNL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT JČHL
2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL LT KL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
2019/06/01 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
2019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
2019/06/01 Blatnice - fotba. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL LT KL
2019/06/01 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá PA LPO
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice LI PKL
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
2019/06/01 Jeřmanice, PKL Jeřmanice 2019 druhé kolo LI PKL
2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
2019/06/08 Holubov, O pohár, nástřik (možná na fotbalovém hřišti?) CK JČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
2019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
2019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
2019/06/08 Zdíkov, O pohár starosty obce PT PBHL
2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy TA THL
2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice PR -
2019/06/09 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
2019/06/09 Třísov, O pohár, nástřik CK JČHL
2019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
2019/06/15 Großolbersdorf, O pohár Großolbersdorf - KL
2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
2019/06/15 Čekyně, O pohár starosty PR PRL
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
2019/06/16 Moravany, u jezera, VI.kolo LPO - Moravany PA LPO
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
2019/06/22 Plaňany, 4. kolo PHL KO PLHL
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
2019/06/22 Žernovice, Memoriál Jana Ludačky, sklopky (nástřik?) PT JČHL
2019/06/22 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL BV BHL
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI -
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
2019/06/23 Uherské Hradiště, Okresní kolo UH VCUH
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
2019/06/23 Troubky, O pohár Hané PR PRL
2019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
2019/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL ZN ZNL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL LN KL
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška TA THL
2019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL LN KL
2019/06/29 Dubenec, Dubenec TU JL
2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B VS -
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
2019/06/30 Výrovice, sportovní areál, O pohár Perspekty, Výrovice, IV.kolo ZNL ZN ZNL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy TA THL
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL LT KL
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL OP -
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL LT KL
2019/07/05 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B LN KL
2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
2019/07/06 Božice, fotbalové hřiště, O pohár obce, V. kolo ZNL ZN ZNL
2019/07/06 Krč, O pohár, sklopky PI JČHL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
2019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce PT PBHL
2019/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
2019/07/06 Salaš, O pohár starosty obce Salaš UH VCUH
2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
2019/07/07 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje UH VCUH
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
2019/07/13 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, VI. kolo ZNL ZN ZNL
2019/07/13 Křenovice, O pohár, sklopky CB JČHL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/07/13 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
2019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
2019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
2019/07/13 Černčice (LN), Černčice (LN) - soutěž KL LN KL
2019/07/13 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
2019/07/13 Radhostice (noc), O pohár starosty SDH PT PBHL
2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
2019/07/13 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice UH FSCR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy TA BNL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
2019/07/14 Tučapy, O pohár starosty sboru UH VCUH
2019/07/20 Miroslav, před Hasičskou zbroj, O pohár města Miroslav, VII. kolo ZNL, asfalt ZN ZNL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov JH THL
2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
2019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
2019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
2019/07/27 Lipí, O pohár, sklopky CB JČHL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/07/27 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice TA THL
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
2019/07/28 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
2019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
2019/07/28 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH VCUH
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
2019/08/03 Kájov, O pohár, sklopky CK JČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč TA THL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
2019/08/03 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
2019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina TA THL
2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
2019/08/10 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, VIII. kolo ZNL ZN ZNL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž OP -
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA THL
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
2019/08/17 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
2019/08/17 Bílovice, O POHÁR SDH BÍLOVICE UH VCUH
2019/08/17 Lesná, hřiště, O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!! ZN ZNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín TA THL
2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
2019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019 OP -
2019/08/18 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH VCUH
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy BN BNL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
2019/08/24 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
2019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
2019/08/24 Valdice, PKL Valdice JC PKL
2019/08/24 Chvalovice, sportovní areál, Pohár odborné rady velitelů, X. kolo ZNL, noční ZN ZNL
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
2019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
2019/08/25 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
2019/08/31 Slepotice, na koupališti, VII.kolo LPO - Slepotice PA LPO
2019/08/31 Soběnov, O pohár, sklopky CK JČHL
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice TA THL
2019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
2019/08/31 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
2019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
2019/09/07 Duchcov (TP), Duchcov (TP) - soutěž KL TP KL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého TA THL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár ZR ŽL
2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
2019/09/07 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
2019/09/07 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
2019/09/14 Mydlovary, O pohár, sklopky CB JČHL
2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
2019/09/14 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
2019/09/15 Čechy, O pohár starosty PR PRL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
2019/09/15 Lišov, O pohár, sklopky CB JČHL
2019/09/15 Předonín, O pohár LT KL
2019/09/15 Předonín, O pohár LT KL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
2019/09/21 Srch, fotbalové hřiště, VIII.kolo LPO - Srch PA LPO
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
2019/09/22 Malá Skála, Malá Skála JN JL
2019/09/22 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary HK LPO
2019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
2019/09/28 Rokytno, u Kačárny, X.kolo LPO - Rokytno PA LPO
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky CK JČHL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého AB -
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič JI -
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení JN JL
Akce Kdy Kde Okres Liga



Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky: